Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeSice se v jedné písni říká: Neopouštěj staré věci pro nové, vy na to ale pro tentokrát zapomeňte a to, co už ve vaší domácnosti nefunguje tak, jak by mělo, prostě vyhoďte a vyměňte za funkční. Pořádek si ale udělejte také v dokumentech a všech důležitých „lejstrech“. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat. Máte vůbec ještě platný pas?

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeJaro ve vás probudilo novou naději na lepší zítřky. I když všechno nejde podle vašich představ a vy máte pocit, že musíte stále slevovat ze svých nároků (jsou to vůbec ještě nároky?), budete se cítit lépe a budete optimističtější. Kéž by vám to vydrželo i po víkendu, kdy budete zavalena povinnostmi.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeJeště dnes vám to tak nepřipadá, ale zítra se probudíte do daleko růžovější nálady, a ta potrvá! Budete k ní mít spoustu důvodů, jedním z nich bude samozřejmě ten, že máte dva dny vytouženého volna, ale radost vám budou dělat také vaše děti a váš partner. Rozhodně svůj čas rozdělte i mezi ně a z domu se příliš nevzdalujte. Příští týden si v práci trochu oddychnete, ale to neznamená, že jí bude méně. Spíše vám vše půjde lépe „od ruky“.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVaše dlouhodobá snaha přinese první viditelné ovoce – a ovace okolí. Ať už se jedná o vaše nasazení v práci, o snahu zútulnit domov nebo třeba vylepšit svoji image, rozhodně všichni včetně vás uvidí výsledky a slova obdivu vás neminou. Možná budete i udílet rady ostatním, jak jste svého úspěchu dosáhla. Řekněte jim pravdu – že bez práce nejsou koláče.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVzala jste si toho na sebe hodně a začnete pociťovat únavu. Možná se o vás dokonce pokusí nemoc, pokud ano, pak neváhejte a okamžitě zahajte léčbu, i když si myslíte, že bez vás se nic neobejde… obejde, musí! Jestliže se krom únavy cítíte dobře, zvyšte aspoň příjem vitaminů a pobývejte na vzduchu. Obzvlášť ten jarní dělá zázraky.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeTo, co jste si naplánovala, a není toho málo, zvládnete, ale nesmíte se nechat nikým a ničím rozptylovat. Snažte se soustředit vždy na jednu věc, nedělejte jich víc najednou, i když vás to k tomu bude svádět… Určitě si ale najděte chvilku na účinný relax a neodbývejte se fast foodem z důvodu nedostatku času. Važte si svého zdraví.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeMáte ráda svůj klid, který si nenecháte nikým narušovat. Hlavně váš domov je pro vás oázou. Proto dobře zvažte, koho si do této oázy v příštích dnech pustíte… obzvlášť, pokud uvažujete o tom, že by tam dotyčná osoba mohla i delší dobu zůstat. Výjimku tvoří návštěvy příbuzných, tam nehrozí nic kromě obvyklých výměn názorů, které jsou pro vás naopak osvěžujícím rozptýlením.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeSetkáte se se závistí, ale protože nejste žádné ořezávátko, budete se bránit, a to velmi účinně. Klidně přejděte do protiútoku, zvláště pokud vám hází klacky pod nohy někdo, kdo má sám máslo na hlavě. To ovšem uplatňujte zejména v práci, doma se naopak převtělte do mírného beránka a neodporujte.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBuďte v pohybu! Jedině tak se uchráníte od negativních myšlenek nebo energie, kterou kolem vás šíří vaši kolegové v práci. Tam se zdržujte skutečně jenom po dobu nejnutnější a přesčasy nechte na jindy. Víkend věnujte rodině. Co takhle zorganizovat zahájení grilovací sezony?

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeOdpočívejte o víkendu velmi vydatně, i když vás to bude svádět k různým aktivitám, moc to nepřehánějte, protože hned od pondělí budete potřebovat spoustu sil! Vy jste ale stejně radši zavalena prací, než abyste neměla do čeho píchnout… to není váš styl. Tak s chutí a vervou do toho, bude vám to odsýpat.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZklamání v lásce se nevyhne ani vám, milé Vodnářky, které se obvykle nenecháte ničím zaskočit. Svěřte se někomu, ke komu máte důvěru, vypovídejte se, ale pak udělejte za vším tlustou čáru a snažte se obrátit svoji pozornost někam úplně jinam. Brzy se ukáže, že nemáte vůbec čeho litovat.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeČekají vás větší výdaje, se kterými jste příliš nepočítala. Budou se týkat vaší domácnosti. Pokud bude potřeba vyměnit spotřebiče, rozhodně na nich nešetřete a vyberte si kvalitní kousek od ověřené značky. Ušetří vám totiž hodně práce, a to je přesně to, co potřebujete.