5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Ať už se vás začátek školy dotýká osobně či ne, následující týden bude příhodným začátkem další nové fáze i ve vašem životě. Rozmyslete si, co byste chtěla změnit a vrhněte se do toho. Nový účes? Začít s angličtinou? Zapsat se na sport? Ideální doba.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Už dlouho vás tíží vztah s někým, s kým jste si byla ještě před nedávnem blízká, a nyní vám pomalu ani nezvedne telefon a nezavolá zpět. Netrapte se tím vztahem. Někteří lidé mají ve vašem životě takovou funkci – jsou průvodci jen krátkým údobím vašeho života a pak zmizí. Pokud si to včas uvědomíte, bude se vám žít lépe.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Tentokrát se zaměříme na vaši práci a máme pro vás jednu podstatnou radu: zbytečně o sobě nepochybujte! Jdete dobrou cestou, ale ta je holt někdy trochu trnitější. Je na vás obdivuhodné, že máte snahu jít stále vpřed a zlepšovat se a toho si na vás cení i vaši nadřízení, ač to tak nyní nevypadá.  

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Vypadá to, že toho na vás teď padá trochu moc, nemyslíte? Zpomalte, nadechněte se a srovnejte si priority. Štve vás váš vztah a neustálé dohady? Rozsekněte to a posuňte se dál. Máte v práci povinností nad hlavu? Vytvořte si to-do-list, ať se z toho nezblázníte. A nezapomínáte tak náhodou na jednu důležitou osobou – na vás samotnou? Hned napravit a trochu se hýčkat!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Život je občas jako na horské dráze. Jednou jste nahoře a jednou zase dole. Teď asi přijde to klesající období, ale vy nemějte strach, víte přeci, že je to jen dočasné a pokud je to opravdu zlé, ode dna se vždy můžete jen odrazit a být lepší a lepší. Tak se tento týden zamyslete nad svým životem. To je váš hlavní úkol.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Milé Panny, vykašlete se na předsudky a udělejte něco bláznivého, něco, po čem už nějakou dobu toužíte a bály jste se to realizovat. Žijeme přeci jen jednou! Kupte si ten barevný kabát, tančete na baru nebo skočte padákem. Za tu radost, smích a endorfiny to rozhodně stojí!

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Zabýváte se vztahem s partnerem a máte k němu poslední dobou jen samé výtky. Přeneste se nad malichernosti. Smiřte se s tím, že muže zkrátka nezměníte. Pokud jste s ním šťastná a v podstatných věcech vám vyhovuje, neřešte to. Hlavně si odpusťte výčitky a hysterické scény. Jinak o něj přijdete.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Jste jako v akváriu. Pohybujete se neustále ve stejném prostředí, nebylo by na škodu vyrazit na zcela jiné místo. Tam, kam byste normálně nezašla. Mohlo by to mít pro vás velký přínos do budoucna, především po pracovní stránce.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Konečně jste v sobě našla onu správnou harmonii. Důležité pro vás v následujících dnech bude si ji udržet. Čeká vás totiž psychicky náročnější období. Myslete na to, že každý problém má řešení, a když ne, tak není důležité se jím zabývat. Nenechte si vzít svůj vytoužený klid a pohodu.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Nedaří se vám zapadnout do nového kolektivu v práci, a to, že s nimi nemůžete na skleničku po práci a musíte se starat o rodinu přeci není výmluva, ale holý fakt. Zkuste občas navrhnout společný oběd a poznávejte své kolegy postupně, určitě si k sobě najdete cestu a nebudete se cítit mimo, když se začnou bavit o tématech, která řešili v hospodě.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Máte ještě dost dovolené? Vyberte si dva dny a odjeďte ven z města a odpočiňte si. Potřebujete nutně načerpat síly a víkendy k restartu nestačí. Pokud jste nezadaní, nebojte se vyrazit sami a zaplaťte si dva dny ve wellness hotelu, kde budete jen přebíhat z jedné procedury na druhou. Vaše tělo vám poděkuje a rozhodně nebude tak náchylné nemocem, které teď začínají kolovat mezi lidmi.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Snažíte se vidět na vašem partnerovi jen to dobré a to zlé si nepřipouštět. Děláte to dobře, ale musíte si nastavit hranice, za které ani vy sami nepůjdete. Není přeci fér, aby jste pořád jen ustupovali jeho zájmům a na vaše se vůbec nebraly ohledy. Nebuďte agresivní, ale postavte se za sebe rázněji.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit