beran.jpgBeran
Zkuste si vsadit nebo si kupte los. Tentokrát byste mohla vážně něco vyhrát. Po penězích toužíte, ale hráče v sobě moc nemáte. Naopak v lásce čekejte útlum. Ale nebojte, ne na dlouho.

byk.jpgBýk
Poštěstí se vám nalézt něco, co už dlouho hledáte a máte k tomu silný citový vztah. Může to být drobnost, která ve vás ale vyvolá hezké vzpomínky a přenese vás do minulosti. Ten prožitek si užijte a hýčkejte si ho.

blizenci.jpgBlíženci
Pozor, buďte na sebe opatrná. Následující týden se nepouštějte do žádných adrenalinových aktivit a nových sportů. Raději jděte na procházku nebo si zacvičte doma na podložce. Jinak se těšte na každý nový den, co přinese.

rak.jpgRak
Tento týden bude náročnější hlavně v práci. Kolegové vám budou lézt na nervy a vy se budete snažit zatnout zuby a raději nic nekomentovat. Mohlo by se vám to totiž vymstít. Pokud máte však tento týden dovolenou, užijete si ji a načerpáte nové síly.

lev.jpgLev
Čeká vás velká prověrka stálosti a hodnoty partnerství i přátelství, ale co je kvalitní, odolá času i pokušení. Důležitá bude dobrá komunikace a otevřenost vůči druhým, ať již kolegům v práci nebo partnerům a rodině.

panna.jpgPanna
Momentálně nebudete mít dobré psychické rozpoložení. Ovládá vás nepopsatelný stres, který pramení z chaosu. Snažte se splnit všechny resty, napište si seznam a odškrtávejte si. Až budou všechny položky pryč, stres zmizí.

vaha.jpgVáhy
Co se týče práce, nebudete to mít momentálně lehké. Začíná být konečně hezké počasí, a to je odráží na vašem výkonu. Jenže toho máte tolik co dělat! Nezahálejte, pracujte a v příštím týdnu si vezměte jeden či dva dny volno.  

stir.jpgŠtír
Nic zásadního se tento týden dít nebude. Jen vás trochu bude štvát horko, které by mělo během týdne být. Berte to ale pozitivně, po tolika zatažených dnech a dešti je tu konečně léto. Využijte to třeba cestou na bazén nebo výletem někam na loďky.

strelec.jpgStřelec
Vykročte do dalšího týdne tou správnou nohou. Bude se vás držet pozitivní nálada a smyslu pro humor budete mít na rozdávání. Díky tomu alespoň zvládnete náročnější úkoly v práci. Velká finanční rozhodnutí však tento týden nepodnikejte.

kozoroh.jpgKozoroh
Pokud budete mít pocit, že rodinných návštěv už máte plné zuby, nebojte se říct ne a udělat si den podle vlastních představ. Přestaňte se pořád všem přizpůsobovat a myslete víc na sebe a své zájmy. Vrátí se vám to na zdraví.  

vodnar.jpgVodnář
Někdo bude mít tendenci vám kazit náladu a říkat, že nejste dost dobrá. Nenechte si to líbit. Dotyčná osoba toho moc nedokázala, ale osočovat to jí jde. Vyřiďte si to jednou provždy, ať máte čistý stůl. Ne každé kamarádství se musí udržovat.

ryby.jpgRyby
Jestli máte pocit, že je léto zatím pěkná nuda, nečekejte, až někdo vymyslí něco za vás a vezměte iniciativou do vlastních rukou. Sepište si seznam míst, která byste ráda navštívila, a potom je prostě nekompromisně předložte rodině.

Reklama