5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Nedělejte před ostatními hrdinku a nechte je, ať se přiblíží k vašemu srdci. Podělte se s nimi o vaše trápení, uvidíte, že se vám uleví. Blízká bytost vám navíc nabídne pohled z odstupu. Problém, který vás trápí, uvidíte z nové perspektivy. A to vám pomůže se správně rozhodnout.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Zkuste si dopřát lekci sebereflexe. Nepramení vaše nespokojenost náhodou z toho, že na sebe máte přehnaná očekávání? Nemusíte být superženou na úkor vašeho fyzického i psychického zdraví. Zapracujte na sebelásce. Třeba tím, že se každý den pochválíte za to, co jste zvládla.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Strach z neznámého a z cizího prostředí vás připravuje o nové zážitky a příležitosti. Otevřete se okolnímu světu. Záhy zjistíte, že to bylo správné rozhodnutí. Ten, kdo sedí pořád jen doma a čte si knížku nebo kouká na televizi, nic zajímavého nezažije a nikam se neposune.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Dobře si promyslete, do čeho investujete své úspory. Dost možná se z vás někdo bude snažit vytáhnout peníze. Když mu je dáte, je velké riziko, že už je znovu neuvidíte. V oblasti financí pro vás obzvlášť silně platí pravidlo důvěřuj, ale prověřuj!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Zkuste se zaměřit na zdravý životní styl. Bude pro vás v tomto týdnu důležitý. Věřte, že se budete cítit o dost lépe, až budete sami překvapeni. Pokud jste se v poslední době necítili dobře, mohlo to být právě díky vašemu dosavadnímu životnímu stylu.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Zkuste si trochu povyrazit. Vyjít si s kamarádkou, zajít na nákupy, udělat si výlet do jiného města, poznat něco nového a nasbírat nové zážitky. Hoďte starosti za hlavu. Život není přeci jenom o práci.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Poslední dobou se málo věnujete rodině. Zkuste to alespoň na chvíli změnit a udělat si čas na své blízké. Bude vám lépe a jim také. Zavzpomínejte na společné zážitky a pověste si, co je nového. Zlepšíte rodinné vztahy.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Poslední dobou máte až moc velké pracovní ambice. Práci se věnujete příliš mnoho a škodí to nejen vašim nervům, ale i vztahům s vašimi nejbližšími. Zajděte do kina, travte více času s rodinou, uvolněte se. Jsou i důležitější věci!

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Poslední dobou moc důvodů k úsměvu nebylo, ale očekávané slunce vám ho na tváři vykouzlí. A i okolí to jistě ocení a jeho reakce zase zlepší náladu vám. Zkuste to, bude vás to stát jen úsměv.  

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Točíte se v kruhu a neumíte z něho vystoupit. Možná to bude tím, že děláte pořád stejné závěry. Zkuste se na problémy a věci kolem vás kouknout z nového úhlu. 

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Užívejte si přírody, vyrazte na procházku do parku, lesa nebo na vaši zahrádku, ta záplava zeleně vám zvedne už tak dobrou náladu. Práce na chvíli může počkat, nebo se věnujete jen opravdu tomu, co je důležité.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Není ve vašich silách jet na všech frontách na 100 %. A pokud ano, skončí to vyčerpáním nebo nějakou nemocí. Zkuste se zastavit a určit si priority. Je nyní důležitější rodina, práce, přátelé, koníčky, zdraví...?

Reklama