ber.gifBeran
Vaše nálada je víc než dobrá a tak tomu i zůstane. Všechny katastrofy se totiž odkládají na později. Tak si následující týden užijte a směle hoďte všechny starosti za hlavu. Půjde vám to skvěle!

byk.gifBýk
Tento týden si dejte pozor na lidi, kteří se k vám budou chovat až příliš mile. Může to být jen maska. Nenaleťte a nesvěřujte se s příliš osobními věcmi. Můžou vám totiž snadno bodnout kudlu do zad. Potom se budete hodně divit.

bliz.gifBlíženci
Vsaďte na svou ženskou sílu a oslovte muže, který se vám líbí. Nemůžete nic ztratit. Venuše vám posílá jen tu nejlepší energii, kterou můžete potřebovat. Nový vztah proto může být naplněn opravdovou láskou.

rak.gifRak
Jestliže se cítíte v poslední době nesvá, může to být tím, že potřebujete chvíli pro sebe. Zkuste dát občas přednost sobě než dětem či partnerovi. Pokud nebudete spokojená vy, nebude spokojený nikdo z rodiny. Do zacykleného kruhu je potřeba vnést trochu té sebelásky.

lev.gifLev
Vaše lví hříva by chtěla trochu přistřihnout, pokud se vám poštěstí se objednat k holiči, následující týden bude ná úpravu vašich vlasů jak dělaný. Klidně se pusťte i do větších změn, budete mít vyloženě šťastnou ruku. Tedy vaše kadeřnice...

panna.gifPanna
Litujete věcí, které jste udělala minulý rok? Ano, vaše karma se sice trochu zhoršila, ale také není všem dnům konec. Tak se stále dokola nelitujete a jděte udělat třeba nějaký dobrý skutek. Určitě se vám po psychické stránce uleví.

vaha.gifVáhy
Je na čase odpustit staré křivdy a sejít se se starými známými. Uvidíte, že budete mít z takových setkání dobrý pocit. Nejste přece malé děti, abyste byli uražení několik dní, natož několik let. Kdo jsi bez viny, hoď kamenem! Však tuto známou větu z Bible jistě znáte. Ani vy jste se vždy k ostatním nezachovala úplně fér.

stir.gifŠtír
Vyhlížíte výplatu, ale na tu si ještě pár dnů počkáte. Nouzí úplně netrpíte, ale i tak je možná teď ideální čas se zamyslet nad svými výdaji a přehodnotit je. Zkuste zvážit, jestli by se nevyplatilo mít pokladničku pro strýčka Příhodu.

strelec.gifStřelec
Hledáte štěstí všude kolem, ale přitom nemusíte hledat. To štěstí už dávno máte. Tak se zastavte a objevte ho. A pak si ho pořádně hýčkejte. Nikdo z nás nezná dne ani hodiny...

kozo.gifKozoroh
Chybí vám úplně obyčejné věci. Klidná snídaně, povídání si s přáteli, procházka v parku, chvilka lenošení s časopisem... Tak proč si to nedopřejete? Seznam povinností nezmizí, ale počkat rozhodně může. 

vod.gifVodnář
Začínáte mít doma víc věcí než potřebujete a jen se zbytečně zahlcujete dalšími. Vězte, že ty vás ale šťastnými neudělají. Raději investujte do zážitků, výletů, posezení s lidmi, kteří vás obohatí nebo se kterými se pořádně zasmějete.

ryby.gifRyby
Tento týden začíná váš šťastný týden. Budete mít pocit, že na cokoliv sáhnete, to se podaří. Ale nemyslete si, že to bude až tak snadné. Nic se nestane samo, aniž byste tomu trochu pomohly. Musíte jít věcem naproti a pak vám bude přáno.

Reklama