Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNezabývejte se tolik svojí minulostí, hlavně vzpomínkami, které nejsou zrovna pozitivní. Co se stalo, nelze odestát, jak se říká, a obavy vás zbytečně limitují pro věci příští. Doma se zaměřte na úklid, který jste delší dobu zanedbávala. Pusťte se do něj co nejdříve, jakmile venku nastane opravdový pošmourný podzim. Čistý a uspořádaný domov vás bude více těšit.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeUžijte si krásné babí léto a přestaňte pořád přemýšlet nad tím, jestli máte doma všechno v pořádku. Ano, máte! Váš domov je „naklizený“ tak jako málokterý jiný a vy úklidem trávíte příliš mnoho času. Jestli tomu nevěříte, ohlaste se na návštěvu u známých a uvidíte sama, jak jste na tom. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Zpomalte o víkendu a neplánujte si žádné velké akce. Věnujte se odpočinku nebo relaxaci po boku nejbližších. Obloukem se vyhýbejte kamarádkám, s nimiž se každé setkání změní ve velký flám, který končí až k ránu. Na ten teď nemáte energii a leda byste si uhnala nějakou chorobu.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePokud stále věříte na lásku na celý život, jste jedna z mála. Rozhodující ovšem je, zda se vám takovou podařilo najít a vybudovat - pak si můžete gratulovat a hlavně mluvit o velkém štěstí. Jestliže takovou lásku momentálně hledáte, postavte se už konečně nohama na zem a rozhlédněte se kolem sebe. Vidíte? Nic není ideální a hlavně – za každou idylkou je spousta tvrdé práce. Zeptejte se svých dlouhodobě zadaných kamarádek. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeLákavá (pracovní) nabídka vám nedá spát. Ano, jedná se o krásné peníze, a ty by nebylo špatné utrácet za hezké věci, které máte tak ráda. Ovšem – stojí vám to za to? Nechcete přece strávit všechen svůj volný čas v nákupních centrech. Zvažte dobře všechna pro a proti a patrně zjistíte, že lepší bude držet se momentálně toho, co máte jisté a osvědčené.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVáš partner potřebuje momentálně více vaší pozornosti. Zvykla jste si, že jste to spíše vy, kolem které se to u vás doma točí, a často na to hřešíte. Proto mu dopřejte trochu té péče navíc a splňte mu něco, co mu už dlouho slibujete. Uvidíte, jak se rozzáří, a vy vystoupáte v jeho očích zase o další stupínek výš.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše potřeba harmonické domácnosti je sice úctyhodná, ale vaši blízcí jsou ze všech vašich požadavků už poněkud unaveni. Buďte trochu tolerantní a pochopte, že pro každého je důležité něco jiného. Váš partner možná nemá tak vytříbený vkus jako vy, ale zase je praktičtější a umí se rychleji rozhodovat. Bez něj byste si možná nevybrala ani nový ubrus. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNepozorujte se tolik, a hned vám ubude chorob a nemocí. :) Ano, víme, že nesete s nelibostí, jak vaše okolí kolem sebe šíří „mor a choleru“, ostatně kdo by byl rád pod palbou bacilů? Vy ale máte zdravý kořínek, nepodceňujete prevenci a staráte se o sebe dobře, takže se nemáte čeho obávat. Přidejte ještě nějaké ty vitaminy, nejlépe v podobě ovoce a zeleniny, a virózy i chřipka se vám obloukem vyhnou.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeKdyž vám kamarádka už potřetí zruší plánovanou schůzku, patrně budete naštvaná, a právem. Nehledejte ale chybu u sebe, rozhodně to není tím, že by vás nechtěla vidět. Někdy toho prostě mají hodně i ostatní lidé; nejenom vy nevíte, kam dřív skočit. :) Odpusťte jí proto a dejte jí ještě šanci.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Máte sama na sebe vysoké nároky, ale náročná jste i na své okolí. Není divu, že vaším „sítem“ jen tak někdo neprojde. Možná by nebylo na škodu právě teď slevit z toho, co považujete „za nezbytné“. Uvolněte se trochu a nemyslete pořád jen na práci a povinnosti. Ocení to především váš partner.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePečlivě si projděte diář, mobil nebo domácí kalendář, zkrátka místo, kam si zapisujete důležitá výročí vaše i vašich blízkých, narozeniny, svátky a podobně. Hrozí, že na něco zapomentete a dotyčného tím raníte, protože si vaši zapomnětlivost vyloží jako záměrný nezájem, nebo dokonce ztrátu vaší náklonnosti.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeMomentálně v jisté záležitosti příliš tlačíte na pilu, milé Ryby. A nevyplatí se vám to. Velká zarputilost je dobrá v práci, ale když se jedná o vztahy, nepřináší nikdy nic dobrého. Myslete na to, že ani vy nemáte ráda, když vás někdo do něčeho nutí. Proč tedy trápíte ostatní?

Reklama