Beran
Z neznámého důvodu se budete v nadcházejícím týdnu cítit pod psa. V partnerském životě bude všechno v pořádku a ani v práci se nestane nic výjimečného, přesto bude vaše nálada na bodu mrazu. To nejhorší, co můžete udělat, je zavřít se doma. Vyrážejte do společnosti, přátelé vás z krize dostanou.

Býk
Jste posedlá kontrolou, ale ve skutečnosti nemáte pod palcem vůbec nic a věci se vám bortí pod rukama. Nesnažte se být super ženou, která všechno zvládne sama. Není to ve vašich silách. Rozdělte povinnosti, uvidíte, že se vám uleví.

Blíženci
Máte pocit, že vaše láska uvadá. Je to pořád takové nijaké. Co třeba vyzkoušet něco nového? Žhavá zpráva může vašemu partnerovi vlít novou krev do žil (a nejen do žil). Odhoďte stud, vezměte telefon a napište mu, po čem toužíte a jak moc se těšíte, až se večer sejdete v posteli.

Rak
Říká se, že štěstí ve hře znamená neštěstí v lásce. U vás to v následujícím týdnu tedy rozhodně neplatí. Ve vztahu jste spokojená, a i ostatní věci se ponesou ve znamení výher. Sice se vám poštěstí v bezvýznamných sázkách, ale pocit zadostiučinění, že jste měla pravdu, také stojí za to.

Lev
Dejte si čas na své výdaje. Pokud budete více přemýšlet o svém nákupu, a budete hledat alternativní způsob, jak získat stejnou věc na nižší cenu, získáte tím i dobrou lekci trpělivosti. To, že nyní máte více peněz, neznamená, že byste je měly utratit všechny najednou.

Panna
Je na čase koupit si něco nového na sebe. Obchody jsou sice aktuálně po slevách plné podzimních kolekcí, ale jistě mezi nimi najdete i nějaký tne kousek, který unosíte v aktuálním počasí. Udělejte si radost.

Váhy
Neplačte nad rozlitým mlékem. Nemá to cenu. Tím, že se budete utápět v přemýšlení, co všechno jste mohla nebo měla udělat lépe, se vám neuleví. Je čas jít zkrátka dál. Všechny své chyby si sice ponesete s sebou, ale věřte nebo ne, udělají z vás silnější ženu, než kterou jste teď.

Štír
Pozor na prochladnutí! Ač je ještě přes den příjemné počasí, večery už se zkracují a dokáží být nepříjemně chladné. A to pak člověk chytí rýmu, ani neví jak. Přibalte si na večerní posezení svetřík či sáčko... Oceníte ho.

Střelec
Poslední dobou máte trochu neposedné vlasy, tak je zkroťte a pořiďte jim nějaký šik střih. A buďte klidně tentokrát odvážnější. Změna je život, co říkáte? Bude vám to rozhodně slušet. 

Kozoroh
Příští týden pro vás bude vyčerpávající a na víkend se budete těšit jako na smilování. Budete mít totiž pocit, že po vás pořád někdo něco chce. Šéf či šéfová v práci, děti, partner, rodina, kamarádky. Uvědomte si, že se sice nemůžete naklonovat, ale pečlivé plánování je základem úspěchu. Vezměte si diář a podrobně si rozepište své plány. Pomůže vám to.

Vodnář
Přestaňte myslet negativně. Alespoň tento týden zkuste hodit starosti za hlavu. Budete pak spokojenější a budete mít víc důvodů pro to, abyste se usmívaly. Venku už je zase konečně hezky. Tak toho využijte!

Ryby
Pozor na workoholismus. Poslední dobou buď sedíte dlouho v práci, nebo se snažíte pořád pracovat doma. Udělejte si čas také na své koníčky, na přátele a sama na sebe. Dopřejte si trochu oddechu. Co třeba lázně?

Reklama