Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMáte-li pocit, že věci nejdou tak, jak byste si přála, přehodnoťte především svůj přístup. Pravděpodobně hodně tlačíte na pilu, protože nedokážete být nečinná, ale ne všem tento styl komunikace vyhovuje. Zvolněte a zkuste nemít k ruce přilepený telefon 24 hodin denně.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNemáte náladu na společnost. Dobře vám bude doma a ráda uvidíte jedině vaši kočku nebo psa. J Ba ne, nebude to tak hrozné, ale zkrátka potřebujete být taky trochu sama se sebou. Vysvětlete všem, kteří jsou na vás závislí, že si musíte orazit. Máte na to právo stejně jako kdokoli jiný.

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNedívejte se skrz prsty na vašeho partnera, pokud nestačí vašemu tempu. Máte sklon všechny, kteří „nestíhají“, vidět jako lenochy a budižkničemu. Tyto pocity si ale nechte pro sebe, zvlášť pokud nemíníte doma zažehnout oheň pekelný. J Radši zmizte z domu a přebytečnou energii odčerpejte při oblíbeném sportu.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeKdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. O pravdivosti těchto slov se v těchto dnech přesvědčíte na vlastní kůži. Ale nebudete to vy, kdo se podívá na dno té jámy. Naopak budete mít možnost vidět tam někoho, kdo vám byl už delší dobu svým chováním vůči vám podezřelý. Tak konečně budete mít jasno.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNenakupujte nic do domácnosti, neměla byste ve výběru šťastnou ruku. Pokud se přece jen vydáte na nákupy, kupujte dárky pro druhé, ne pro sebe. Tam naopak budete úspěšná a obdarovaného se vám podaří více než mile potěšit. J Pokud si potřebujete někoho naklonit, máte výbornou příležitost.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVydejte se na cesty, protože váš šestý smysl vás zavede na božská místa, o kterých jste dosud neměla tušení. Možná budou blíže, než si myslíte, a vám se otevřou i nové možnosti, které s nimi budou souviset. Hlavně neseďte doma! Tam vás nic nového nečeká.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeBudete velmi empatická a svojí schopností se vcítit budete nápomocná prakticky všude, kam vkročíte. Dejte si ale pozor, abyste se úplně nevyčerpala, a mějte na paměti, že energii, kterou vydáte, musíte někde zase „dobít“. Myslete proto i sama na sebe a udělejte si radost čímkoli, co vám ji dělá.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNehraj si s ohněm, říká se, ale pro vás bude v příštích dnech rizikem spíše voda, a to v jakékoli podobě. Čím víc jí bude, tím pro vás bude nebezpečnější. Platí ale, že stačí, když budete opatrná a především pozorná. Neriskujte a nechoďte do hloubky, užít si přece můžete i na břehu.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBudete trochu podrážděná. Na nervy vám poleze i to, co běžně opomíjíte s úsměvem. Snažte se zorganizovat si dny tak, abyste se nedostala do časové tísně. Vyhýbejte se místům, kde se necítíte dobře, a když bude nejhůř a budete mít pocit, že vám brzy asi „bouchnou saze“, prostě se ztraťte. Kamkoli.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeI vaše trpělivost má své meze, a pokud někdo už dlouho není schopný pochopit, co se mu snažíte vysvětlit, uvažujte spíše o tom, jestli to vůbec má smysl, než že byste hledala stále nové způsoby a cesty… O víkendu si potřebujete odpočinout a načerpat síly. Poproste vaše blízké o součinnost, ať vás nechají o samotě a v klidu. Aspoň na pár hodin.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaše nálada bude přímo úměrná tomu, s kým budete trávit čas. Inspirovat i bavit vás bude především mužská společnost, tak si nějakou zajistěte. J Problémy vám budou způsobovat vaše dolní končetiny. Nezatěžujte je příliš a nenechte je v nepohodlí. Vysoké podpatky nechte doma, oslňovat můžete i svojí inteligencí.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeBudete rozevlátá na všechny strany a bude velmi těžké vás „polapit“. Dobře vám proto udělá pobyt na čerstvém vzduchu, mezi čtyřmi stěnami budete nesvá a budete mít pocit, jako byste se dusila. Nic nikomu v příštích dnech neslibujte, zapomněla byste na to.