Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNedá se říci, že byste byla zrovna romantická duše, ale zítra byste se měla přemoct i v případě, pokud nemáte na nějaké ty růžové řečičky náladu. Uvidíte, že vám trocha té romantiky rozhodně neuškodí, a to nejen prvního května! Dnes večer spalte v „čarodějném“ ohni všechny pragmatické stránky vašeho já a v pátek buďte za roztomilou slečnu nebo něžnou paní. Vašeho partnera to potěší, a některé muže možná i řádně rozpálí. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNarodila jste se v měsíci lásky, proto se na jeho příchod tolik těšíte a, jak vám často potvrzuje i vaše okolí, v posledních dnech doslova kvetete do krásy. :) Letošní jaro je k vám přívětivé, pokud posloucháte svoje tělo a dáváte mu to, co potřebuje, odvděčí se vám výbornou kondicí. Dnes se vydejte kamkoli ven, jsou přece čarodějnice, tak symbolicky spalte v ohni vše, co vás trápí, ať si můžete pořádně užít polibky pod rozkvetlou třešní. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nemějte z ničeho strach, i když se možná situace nevyvíjí úplně tak, jak byste si přála, nakonec zvítězí váš osobní šarm a kouzlo. To by tak scházelo, abyste svátek lásky a první květnové dny neprožila v harmonii, kdepak! Musíte ale sama přiložit ruku k dílu, nenechávejte všechno jenom na partnerovi. I jeho potěší trocha té romantické snahy z vaší strany.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNezoufejte, pokud nemáte partnera, a první máj klidně oslavte i bez něj. Je to krásný svátek lásky, ale nikde není psáno, že musí nutně jít jen o lásku partnerskou. Jak jste na tom například s láskou k sobě samé? Rozmazlete se třeba nákupem něčeho hezkého na sebe nebo dobrého do žaludku. :) A vy zadané se samozřejmě zítra vydejte pod rozkvetlou třešeň, žádné výmluvy!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeRomantický první máj, to je něco pro vás, milé lvice. Chcete se předvést, chcete pořádně vynést vaši krásnou hřívu, kterou budou všichni jistě obdivovat... ano, ale pod jednou podmínkou, že nebudete zahleděné jen samy do sebe a také nebudete šetřit chválou pro druhé, tedy pro ty, kteří si to zaslouží. :) Neplýtvejte slovy ani pomocí tam, kde o to nikdo nestojí nebo kde to nedokážou ocenit. Ale to platí pořád, nejen na prvního máje.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeČeká vás zasloužené volno, které si opravdu vychutnáte. Doporučujeme vám, abyste se oprostila od všech starostí a také od všech pravidel a podmínek, které jste si sama nastavila - dejte si prostě pauzu se vším všudy a uvolněte se. Kdy jindy než na 1. máje byste se měla cítit jako princezna?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeBuďte k sobě upřímná a přiznejte si, že jste se v jisté citové záležitosti zbytečně zatvrdila, a samotné se vám v této pozici vlastně ani nelíbí. Není nic jednoduššího než to napravit, teď, na 1. máje, k tomu máte tu nejlepší příležitost. Zapomeňte dnes u ohně čarodějnic na všechny špatné myšlenky, spalte symbolicky všechnu zášť a negativno, které se ve vás usadilo, a uvidíte, že se náhle vyjasní - jak na obloze, tak i ve vašem srdci.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeDny volna, které nás všechny čekají, jsou přímo jako stvořené k tomu, abyste prohloubila nebo zlepšila vztahy se svými nejbližšími. V žádném případě od nich nikam neutíkejte, tím byste ničemu nepomohla. Naopak, snažte se strávit co nejvíce času především se svým partnerem či dětmi, kde to bude, už je jen na vás. Na prvního máje nezapomeňte na polibek pod rozkvetlou třešní... najděte si pro jistotu nějakou na odlehlém místě, co kdyby se to líbání zvrhlo? :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZkuste letošní první květen prožít spíše v soukromí, tedy pokud jste zadaná, se svým partnerem. Neplánujte žádné velké akce a nenuťte ho k hromadnému líbání někde v parku, on vás chce mít jenom pro sebe a nestojí o pozornost druhých. Svou touhu po společnosti můžete ukojit třeba dnes večer, kdy se můžete vydat k nějakému tomu „čarodějnickému“ ohni, a tam tančit v reji kouzelné noci... pak ale honem domů!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNeplánujte na prodloužený víkend žádné velké akce jako malování či přestavby v bytě nebo domě - vy jste přece pracovitá dost, nemusíte nic nikomu dokazovat. Prodloužené volno byste si měla užít a odpočinout si, relaxovat a hlavně se věnovat příjemným činnostem, mezi které v první řadě mohou patřit romantické chvilky s vaším partnerem. :) Bude přece 1. máj, lásky čas...

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNehřešte na bezbřehou toleranci vašeho partnera, tentokrát by vám vaši absenci (doma) neodpustil! Bude 1. máj, lásky čas, proto se mu věnujte a probuďte v sobě své romantičtější já, určitě ho v sobě najdete, chce to jen trochu snahy. O víkendu můžete pokračovat v hrátkách, ale hned v pondělí se zase vrhněte do práce, protože vás čeká další volno a pracovní týden bude kratší, tak ať všecno stihnete!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNesvěřujte se každému se svými bolístkami, sice platí, že sdělená bolest je poloviční bolest, ale jsou prostě věci, které je lepší sdílet pouze s těmi opravdu nejbližšími... nikdy nevíte, který nepřejícník zneužije vaší slabosti, je lepší nedávat nikomu příležitost k tomu, aby vás zranil. U vás doma ale vládne harmonie, tu si hýčkejte, a doma si také nejlépe užijete první máj... vždyť líbat se pod rozkvetlým stromem můžete kdykoli, k tomu nepotřebujete žádné pobídky. :)

Reklama