ber.gifBeran
Svým neustálým fňukáním už lezete okolí opravdu na nervy. No tak! Jste silná žena, která nemá zapotřebí si pořád stěžovat na nepřízeň osudu. Stačí, když se prostě přestanete tak prožívat. Věřte, že na světě se dějí horší věci.

byk.gifBýk
Poslední dobou jsou vztahy u vás v rodině napjaté. Měla byste se zamyslet a změnit způsob komunikace. Vaše ne příliš dobrá nálada a napětí by se mohlo přenést i do pracovních vztahů, a to by nepřineslo nic dobrého.

bliz.gifBlíženci
Zachovejte chladnou hlavu a snažte se držet emoce na uzdě. Uvidíte, že vám to přinese jen to dobré. V práci i doma budete mít klidný týden. Dejte přednost povinnostem před zábavou, vyplatí se to a rodina to pochopí.

rak.gifRak
Začněte nazývat věci pravými jmény. Pokud trpíte již dlouhou úzkostnými stavy, možná to nebude tím, že byste měla strach ze své budoucnosti, ale tím, že v poslední době často neodoláte alkoholu. Zkuste si dát na chvíli detox. Ať od alkoholu, tak třeba od lidí.

lev.gifLev
Možná máte pocit, že se vám lidé začali vyhýbat. Není to jen tak z ničeho nic. Chvíle, které jste trávila zavřená doma, z vás udělaly osobu bez energie. Přestaňte lidem na potkání vyprávět, co vás všechno bolí a štve a raději s tím něco začněte dělat.

panna.gifPanna
V příští týdnu se konečně stane něco, co vám otevře oči. Slepě jste věřila lidem, kteří vás využívali ve svůj prospěch. Konečně procitnete a v okolí se oddělí zrno od plev. Zůstanou vám jen ti věrní, kteří po vaše boku stojí jako skála.

vaha.gifVáhy
Tento týden nastane situace, v které se budete cítit nejistě a budete mít strach. Možná budete vyčerpaná, ale přinese to ovoce. Úspěch v práci bude na dosah. Ve vztazích si ale dejte pozor. Možná na vás někdo chystá léčku.

stir.gifŠtír
Zpříjemněte si náladu tím, že se celý den budete věnovat sama sobě. V poslední době jste trochu zahořklá, přitom jinak jste veselá kopa. Udělejte si domácí lázně, a potom se podívejte na dobrý film.

strelec.gifStřelec
Nenechte si říkat od všech možných našeptávačů, co je pro vás správné a co není. Máte vlastní rozum a intuici. Tak se tím řiďte a chytráky pěkně vypoklonkujte.

kozo.gifKozoroh
Ve vašich blízkých kruzích krouží nemoc a brousí si drápy na někoho z přátel nebo příbuzných. Proto byste měla všem promluvit do duše, aby se zaměřili na svůj životní styl. Zdravá strava a pohyb je základ. Pomozte jim s tím, ať jsou následky co nejmenší.

vod.gifVodnář
Bude vás honit mlsná a nebudete si umět říct dost. Možná by to chtělo trochu popřemýšlet nad vaším jídelníčkem. Obsah není zas až tak špatně, spíš pravidelnost a intervaly.

ryby.gifRyby
Jeden den volna navíc se vám náramně hodí! Jste unavená a hodina dvě spánku navíc vám udělá medvědí službu. Dopřejte si procházku venku a budete se cítit zase na patnáct. No, tak alespoň na dvacet.

Reklama