5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Beránci, máte před sebou svátky, ke kterým máte blízko. Potřebujete si odpočinout a máte k tomu tu nejlepší příležitost, takže nohy nahoru, sklenku vína do ruky, nebo naopak nazout tenisky či se zavřít do kuchyně a kuchtit. Každý si pod pojmem odpočinku vybaví něco jiného. Jediný opravdu krizový den bude středa a ta nebude moc příjemná.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Vaše Velikonoce budou harmonické a opravdu klidné. A i přesto, že by se našel nějaký škarohlíd, vy ho s klidem vypoklonkujete. Klidné svátky si totiž zasloužíte, poslední týdny toho bylo až nad hlavu. Možná byste mohli začít maličko pracovat na své fyzičce. Začněte třeba procházkou.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Možná na vás doráží nějaký bacil, nebo se tak brzy stane. Takže se připravte do protiútoku. Zkuste to bylinkami a pořádnou dávkou vitaminů. Odpočinek si můžete teď také dopřát, velikonoční „prázdniny“ jsou na to ideální.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Velikonoce se ve vašem případě ponesou v super pohodovém duchu. Žádné stresy ani hádky, žádné finanční výkyvy nebo problémy v práci. Zkrátka a dobře, těšte se na prima týden. Čekají vás jen samé hezké věci. Čím si je ještě pojistit? Třeba tím, že se budete pořád usmívat a šířit dobrou náladu.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Těšte se na poklony, uznání a chválu. Bude se vám dařit! V práci, ve vztahu, mezi přáteli. Tento týden budete mít zkrátka kliku. Vsaďte si, riskujte nebo se nebojte říci si o to, co byste si přáli. Je na to ideální příležitost. Hvězdy vám ale také radí zobat vitaminy. Tak pozor, ať vás přicházející teplé počasí neskolí a můžete si jej užívat na maximum.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Jestli čekáte na kariérní postup, právě teď je ten čas. To stejné platí i v případě, že zrovna podnikáte. Zkuste změnu, anebo si přidejte nový projekt na seznam a těšte se na další úspěchy. Hvězdy vám přejí, tak jim pojďte naproti. Nezapomeňte také na velikonoční veselí, doma ukliďte a přichystejte odměny pro koledníky. Zase o důvod víc, proč se pochválit.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Dlouho váš rozčiluje jistá věc. Bublá to ve vás jako v papiňáku. Bojíte se ale stávající situaci řešit, nechcete způsobovat problémy, ale takhle to dál nejde. Pokud se nechcete vnitřně nervovat, je čas jít s tím ven. Jen si dobře promyslete, jak vše podáte. Ať to dopadne jakkoli, uleví se vám, mnoho vašich problémů se tím vyřeší.  

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Měla byte trošku polevit ze svých nároků na sebe samotnou. Chtěla byste být ve všech směrech perfektní, ale to přeci nejde. Zbytečně si jen ubližujete. Zkuste povolit sama sobě otěže. Není to sice nic jednoduchého, ale lze to. Chce si to jen srovnat v hlavě. Díky tomu, že na sebe nebudete tak tvrdá, bude váš život kvalitnější, ač si možná teď myslíte opak. Vyzkoušejte to.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Málokdy ukazujete svou něžnou ženskou stránku. Snažíte si ponechat ochranný štít před lidmi, ale zamyslete se, jestli to není na škodu. Přeci jen jste jemná žena a je škoda jí chovávat za tu drsnou slupku. Přibuďte alespoň občas v obě tu princeznu, alespoň před muži. Ty totiž potřebují někoho ochraňovat a ne mít vedle sebe drsného kámoše, jakým momentálně jste.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Už můžete zabalit všechno teplé oblečení a vytáhnout šaty, které jste si koupila na podzim a těšila se, že si je vezmete až bude teplo. Nejen, že vám neskutečně sluší, ale mohly by vám vykouzlit i nějaké příjemné seznámení s novým mužem.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Budete trávit hodně času s rodinou, tak se obrňte trpělivostí a snažte se udržet si úsměv na rtech. Není nic náročnějšího, než odpovídat na všetečné dotazy o tom, zda už si s partnerem konečně řeknete ano a budete mít děti. Výhoda pro ty, kteří už mají splněno a rodina se tak ptá na chování dětí a jestli se dobře učí. Držte se!

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Když už jste si minulý týden nakoupily, tak je čas naplánovat výlet někam, kde můžete nové oblečení ukázat. Přemluvte partnera, aby vás vyvezl někam za hranice města, ve kterém žijete. Nejlépe by to bylo za hranice státu, ale jděte na něj pomalu, aby se nezalekl vaší cestovní horečky.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama