5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Čeká vás pracovní úspěch, kterého si všimnou kolegyně či kolegové, ale i nadřízení a to je dobře. Snažíte se už dlouho, ale často se zdá ta snaha neviditelná. Na druhou stranu je dobré dělat věci proto, abyste se posouvala vy dopředu a ne, aby vás někdo neustále plácal po zádech a chválil. I přesto, že je to příjemné.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Udělejte si čas na svoje přátele a blízké. Ano, nemáte čas, ale ten nemá nikdo. A sama víte, že když se chce, čas se vždycky najde. Záleží jen na prioritách. Zajděte si na sklenku vína, do kina, nebo na svařák na vánoční trh. Udělá to dobře nejen vám, uvidíte...

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Nemáte kolem sebe těch mužů až příliš? Udělejte si v tom jasno a nevoďte nikoho za nos a nedělejte jim plané naděje. Dejte si pár dní pohov od všech aktivit a zůstaňte doma a přemýšlejte, kam byste se chtěla posunout a s kým trávit vaši budoucnost. Přejeme šťastnou ruku.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Raci, ať se vám to líbí nebo ne, Vánoce se blíží a je nejvyšší čas začít se připravovat na svátky, jak se sluší a patří. Naplánujte si úklid a promyslete, jaké dárky byste rádi koupili a udělali tak někomu ze svých blízkých radost. Zaměřte se na jedlé dárky a pusťte se do výroby domácích dobrot. Ty potěší vždy!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Milé Lvice, blíží se čas večírků a oslav konce roku. Už víte, kam se vydáte? Letos vás čeká nějaké překvapení, tak zapomeňte na to, že si raději zalezete s knížkou pod deku! Zkontrolujte skříň a vyberte vhodný outfit, v němž zazáříte, nacvičte si blýskavé líčení a těšte se, že potkáte nějaký nový objev.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pozor na přehnané emoci, milé Panny. Nenechte se zbytečně unášet a raději stůjte pevně nohama na zemi. Občas to není na škodu. Pokud se vám někdo líbí, buďte opatrní a nevystrašte ho svým dvořením. Pokud se chcete za něco omluvit, udělejte to upřímně a zbytečně nechoďte okolo horké kaše. A jestliže chcete něco říct, řekněte to a neduste to v sobě.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Začínáte zapomínat na svou ženskou stránku. To je chyba. Zaměřte v následujícím týdnu na svůj zevnějšek. Zajděte si ke kadeřnici, udělejte si doma pleťovou masku, dopřejte tělu olejovou koupel, atd. Zkrátka, hýčkejte se. Každá z nás to potřebuje. Ne proto, aby se líbila okolí, ale hlavně sama sobě. To pak teprve můžeme být sebevědomé a usměvavé.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Často se necháte zviklat názorem ostatních. Je dobře, že okolí posloucháte, ale ne vždy má pravdu. Především byste měla naslouchat sama sobě, svému vnitřnímu hlasu. A že vám někdo říká, že vaše rozhodnutí je hloupé? Na a co? Každý máme vlastní život, vlastní problémy, ze kterých se můžeme přiučit. Nechcete přeci litovat chybného kroku, ke kterému vám někdo pomohl.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
A je to tady, stres z blížících se Vánoc se na vás podepisuje. Přemýšlíte, co komu koupit, jak vystačíte s financemi, kdy budete péct cukroví. Milé střelkyně, nadechněte se, vydechněte. Následující období není od toho, abyste se zničila. Takže se nestresujte, naopak, dopřávejte si pohody a klidu. Každý den se zkuste z něčeho radovat a pochválit se, jak vše krásně zvládáte.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Kolem vás se objeví zajímavá příležitost, které byste měli využít. I když se na první pohled bude zdát finančně nezajímavá, když nezaváháte, postupem času by vám mohla přinést nemalý obnos peněz.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Nezadaní dávejte pozor, na vánočním večírku byste mohli potkat svou životní lásku. Stačí se nevyhýbat očnímu kontaktu a nedržet se jen kolem lidí, které znáte dlouho. Korzujte a seznamujte se. 

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Dávejte si pozor na své zdraví! V tomto týdnu jste obzvlášť křehcí a zlomenina by vás zastavila ve vašem delší dobu fungujícím režimu. Vyhněte se sportu a nestresujte se, jste pak velice nepozorní a ohrožení zraněním je mnohem větší.