beran.jpgBeran
Měla byste si dát pozor na peníze. Mohly by se vám rozkutálet. Ačkoliv jsou zavřené obchody, budete mít nutkání utrácet online. Ale nepřežeňte to.

byk.jpgBýk
S klidným svědomím můžete lenošit a odpočívat víc než kdy jindy. Zasloužíte si to a současná situace k tomu i nahrává. Pokud tedy můžete a neskáčou vám doma po hlavě nevybouřené děti. Ale i ty mají prarodiče, které jistě rády uvidí...

blizenci.jpgBlíženci
Těžko se nyní hledá světlo na konci tunelu a i vy začínáte být smutná a otrávená. Zkuste čerpat z vašich vzpomínek a třeba si i udělat seznam toho, co všechno naopak nového podniknete, až toto nepříjemné období přejde.

rak.jpgRak
Daří se vám velmi hezky rozložit váš čas mezi práci a vaše blízké a oni to oceňují, jen tak dál. Zkuste ještě zapracovat na vašich domácích restech, konečně vám je vaše polovičku nebude muset pořád dokola připomínat a vy je budete moci pustit z hlavy.

lev.jpgLev
Poslední dobou vstáváte z postele levou nohou. Zkuste to změnit. Ranní rituály jsou momentálně důležitější než kdy jindy. I když pracujete z domu, nevynechte snídani, dopřejte si masku na obličej a jógu. Uvidíte, že se budete cítit lépe!

panna.jpgPanna
Čeká vás náhodné setkání s člověkem, kterého jste dlouho nevěděla. Díky vašemu rozhovoru získáte nový pohled na to, co aktuálně nejvíc řešíte. Navíc toto setkání bude velmi milé.

vaha.jpgVáhy
Začátek týdne bude po emoční stránce velmi citlivý. Už delší dobu jste jako uzlíček nervů a nevíte, jak z nepříjemného stavu ven. Pokud bude stav přetrvávat, vyhledejte odbornou pomoc, třeba prostřednictvím online terapie.

stir.jpgŠtír
Konstantní nuda nemusí být dlouhodobý stav i v tomto nelehkém období. I dnes se můžete vrhnout do něčeho nového! Zkuste se učit třeba nový jazyk, s příchodem nového týdne budete mít bystřejší mysl a lepší paměť!

strelec.jpgStřelec
Měla byste si dát pozor na peníze. Mohly by se vám rozkutálet. Ačkoliv jsou zavřené obchody, budete mít nutkání utrácet online. Ale nepřežeňte to.

kozoroh.jpgKozoroh
Budete mít tendenci propadat podzimnímu splínu. Přitom stačí tak málo, abyste se cítila lépe. Relaxační hudba, příjemná vůně svíčky a pár minut, které strávíte jen sama se sebou, I kdybyste se kvůli tomu měla zamknout na záchodě. Za duševní očistu to stojí.

vodnar.jpgVodnář
Nesnášíte, když někdo káže vodu a pije víno. To ale neznamená, že musíte opakovat chyby, kterých se dopouštějí druzí. Máte snad vlastní rozum. Zamyslete se, co je pro vás v této situaci nejlepší, a tím se řiďte.

ryby.jpgRyby
V následujícím týdnu se zaměřte na zuby. Poskytujte jim důkladnou hygienu a nezapomínejte na mezizubní kartáčky. Začleňte je do své rutiny a uvidíte, že nebudete litovat. Pletky se zubaři nemá nikdo rád.

Reklama