Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePřepadla vás chřipka, nebo jste ulehli s jinou chorobou, mili Berani? Není se čemu divit. Poslední dobou jste se nešetřili a nevítaná „odměna“ ve formě nemoci na sebe nenechala dlouho čekat. Zpomalte, odpočiňte si a vyřaďte z programu i společenské události - ne, opravdu nemusíte být všude, i když si myslíte opak. :) Ostatní se zabaví i bez vás.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeJestli vám vadí chování vašich kolegů v práci nebo vašich blízkých doma, nesnášejte to útrpně jako dosud a ozvěte se. Nemusíte hned začínat s bandurskou, mnohy stačí klidná promluva mezi čtyřma očima. Víme, že je pro vás těžké krotit vášně, a právě proto nesmíte věci nechat dojít tak daleko. Buďte opatrní, pouštění hrůzy by ve finále mohlo ohrozit spíše vás samotné než ty druhé, kteří k němu zavdávají příčinu.

.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Jestli to u vás doma už delší dobu neklape a vy pořád přemýšlíte nad všemi možnými důvody, jen ne nad tím, že by chyba mohla být i na vaší straně, zamyslete se už konečně sami nad sebou. Věčně doma nejste a necháváte spoustu věcí na ostatních, ale tohle nemůže být setrvalý stav, milí Blíženci. Projevte dobrou vůli a zapojte se i do činností, které nemáte rádi. Nedá se nic dělat, berte to jako nutné zlo, které ale bude bohatě odměněno, uvidíte. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNo vidíte, nic se nejí tak horké, jak se to uvaří, že, milí Raci. To nejhorší máte aspoň pro tento týden za sebou, a to jak v práci, tak i doma. Čeká vás radostný víkend, obzvlášť pokud ho vyplníte alespoň jednou činností, kterou máte nejradši. Jen si udělejte radost, zasloužíte si to! Nic nebude problém, pokud ho vy sami nebudete hledat. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePokud vám ve vašem životě něco schází, přestaňte už konečně fňukat přátelům na ramínko a začněte s tím něco dělat. Ani trpělivost vašich nejbližších není bezbřehá, i oni totiž mají svoje starosti, kterým vy dost často ani nedopřejete sluchu. Jste obvykle jen samé JÁ JÁ JÁ, ale skutek vám stejně utek. Ptáte-li se, jestli je ten pravý čas na změnu, pak naše odpověď je jednoznačná: Ano, ano, ano!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNení tomu tak dávno, co jste v sobě objevily cosi nového, o čem jste dosud neměly tušení, milé Panny. Nenechte ležet ladem to, co jste v sobě našly, naopak byste to měly podpořit, ať už je to cokoli. Zjistila jste, že vás baví kreslení? Přihlaste se na kurz malby! Možností je spousta a byla by škoda zahodit něco, o čem jste ještě donedávna neměly ani ponětí.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeCítíte se ve vztahu nešťastní? Tak jednejte! Tento váš pocit není chvilkový, proto by bylo na čase s tím už konečně něco udělat. Promluvte si se svou drahou polovičkou o tom, co opravdu chcete a o co stojíte. Zbytečně se totiž trápíte v něčem, co možná ani již nemá cenu. Jedno je jisté, když to nezačnete řešit, budete dále nešťastni.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeZe svého zaměstnání začínáte být stále častěji více unavení a už to není, co to bývalo. Vaše momentální práce vás už nenaplňuje, což je pro vás špatně, protože tento stav nesnášíte. Což takhle se porozhlédnout po něčem novém? Momentálně je ideální čas na změnu, a co vy víte, jaké štěstí na vás čeká někde jinde? Nebojte se a seberte svou kuráž!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeUž delší dobu toužíte po nějakém peprném dobrodružství, po něčem, co by vám dodalo onu pomyslnou jiskřičku do života. Zahoďte všechen stud a klidně si splňte i ten nejtajnější sen. Pokud toužíte například po sexu na jednu noc, nebo chcete vyzkoušet sex ve třech, běžte do toho! Vždyť život je krátký a měl by se užívat naplno.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVaše zdrženlivost je obdivuhodná, ale myslete i na to, že díky této vlastnosti byste se mohli ochudit o něco moc pěkného, co by vás brzy mohlo potkat. Ve vašem okolí se totiž pohybuje, nebo se teprve objeví osoba, která o vás bude jevit velký zájem, tak abyste ji nepřehlédli a nenechali ji pláchnout, byla by to škoda!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaše zdraví je takové kostrbaté, poslední dobou se necítíte úplně ve své kůži, ale nepropadejte panice, naopak! Začněte posilovat svou imunitu a dbejte na vyváženější stravu, nepodceňujte ani pobyt na čerstvém vzduchu. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe. Imunitu máte silnější než příslušníci ostatních znamení, i když to tak momentálně nemusí vypadat.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVy, milé Ryby, si jen tak plujete a ani si nevšímáte, že někdo ve vašem okolí strádá. Zkuste pro jednou mít oči dokořán a všímat si svých blízkých přátel, partnera a rodiny! Někdo totiž potřebuje vaší blízkost více, než si myslíte, a bojí se říct si o ni. Byla by škoda, kdybyste ho přehlíželi, jednou by se vám to mohlo nepěkně vrátit.

Reklama