Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNesvěřujte se se svými problémy kde komu, mohla byste později litovat. Od toho máte nejbližší rodinu a přátele. Pokud se k vám donesou ne zrovna pozitivní informace o někom, koho jste doteď považovala za dobrého přítele, ověřte si je nejdříve z více zdrojů, ať máte jasno. Jestli se ale všechny shodnou, přehodnoťte i váš názor. Máte na to právo.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeV příštích dnech nebudete mít úplně společenskou náladu, proto se z případných rodinných nebo přátelských sešlostí klidně omluvte, konec konců, nemusíte být vždy a u všeho. Máte také nárok na nějaký ten čas sama pro sebe, to musí všichni pochopit. Využijte ho ale k relaxaci a odpočinku, ne že zase budete uklízet nebo vyvařovat pro vaše miláčky jako v Alcronu. Maximálně hoďte kuře na pekáč, a hotovo!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Přepadne-li vás exotická choroba zvaná „lenora“, nenechte se jí ovládnout. Dobře, o víkendu můžete vypnout a odpočívat, to vám nikdo vyčítat nebude, ale v pondělí se snažte dostat do tempa. Čeká vás dovolená a vaše resty za vás nikdo řešit nebude. A na co si dejte obzvlášť pozor? Neudělujte nevyžádané rady. Nepadly by na úrodnou půdu, zbytečně byste plýtvala energií, kterou teď naopak potřebujete vy sama.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNepodléhejte pocitu, že se kvůli vám všichni musí rozkrájet, protože vy byste pro ně přece udělala to samé. Ano, to sice máte pravdu, ale bohužel, neplatí to pro všechny. Ani ti, kteří vám tak zvaně něco dluží, a nemusí jít zrovna o peníze, se nepřetrhnou, aby vám pomohli. Lépe uděláte, když budete spoléhat sama na sebe, případně na partnera nebo rodiče. Ti vás nezklamou.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeObdržíte-li v nejbližších dnech nečekanou, či dokonce šokující zprávu, zachovejte hlavně chladnou hlavu a nenechte se ovládnout negativními emocemi. Všechno zvládnete, jen je potřeba si to v klidu promyslet. Nebude stačit napočítat do deseti, spíš bude platit: Ráno moudřejší večera. :) A rada těch nejlepších přátel rozhodně také nebude k zahození. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVaše problémy pramení především z vašeho přístupu k sobě samé. Jste k sobě hodně kritická, ale zároveň máte stále sklon pohybovat se v uzavřených kruzích, ze kterých není možné vystoupit. Porozhlédněte se více do daleka a hledejte nové cesty, právě nastalo období, kdy jsou pro vás otevřenější než jindy. Proč byste nutně musela volit mezi variantami A nebo B, když je jich vlastně daleko víc?

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše oblíbená poloha „na pštrosa“, tedy s hlavou v písku, vám tentokrát nebude nic platná, milé Váhy. Konfliktům v práci teď neuniknete, ale jen vy sama dobře víte, že předejít se jim dalo, jenže prostě z vaší strany nebyla vůle... Nemusíte se ale bát, s trochou snahy a hlavně taktu všechno vyřešíte, zvlášť když zapojíte váš přirozený šarm. Doma buďte tolerantní k výstřelkům vašich dětí, mají přece prázdniny. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMýlit se je lidské, proto se nestyďte, jestli jste úplně neodhadla situaci nebo jste se v někom spletla. Nikdo není bez chybičky! Stejně tak jako sobě musíte ale umět odpustit i vy těm druhým, v tom máte stále trochu mezery. Hlavně na ty nejbližší kladete opravdu velmi vysoké nároky, kterým je těžké dostát. Ukažte jim právě teď, že umíte být i velkorysá.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeJe možné, že v příštích dnech někdo zklame vaše očekávání, ale proto nad onou osobou nemusíte hned lámat hůl. Všichni jsme jenom lidé a máme svoje chyby. Ani vy přece nejste dokonalá a na spoustě věcí byste mohla zapracovat, nemáme pravdu? Se změnami proto začněte především sama u sebe, než budete někoho soudit... O víkendu pozor na úrazy, nebuďte tolik hrr a hlídejte si především hlavu!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

V příštích dnech vás čeká řešení situace, které jste delší dobu odkládala, protože jste ho nepovažovala za důležité. Teď je ale potřeba tenhle oříšek konečně rozlousknout, rozhodně už se tomu nevyhýbejte. Nebudete-li si vědět rady, obraťte se na rodiče nebo starší přátele, kteří mají více životních zkušeností - přispějí vám dobrou radou, kterou později velmi doceníte!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNevyhýbejte se konfliktům tím, že budete předstírat, že neexistují. Tato taktika vám neprojde, ba naopak, mohla by se vám krutě vymstít. Nezavírejte oči před ničím, i když realita bývá někdy opravdu krutá, vy jste silné osobnosti, které ji ustojí, ať je jakákoli. Únik od nepříjemných myšlenek hledejte v hudbě nebo u kvalitní knížky, zkusit můžete také sklenku něčeho dobrého, ale to jen v případě, že nemáte problém s alkoholem. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNepropadejte skepsi, pokud se vám něco nedaří. Nikde přece není psáno, že vám nutně všechno musí jít hned od ruky. :) Berte situaci jako příležitost vyzkoušet si svoji trpělivost, to je přece výzva, a ty vy máte ráda. Nestěžujte si ani svým blízkým, mají svých starostí dost. Radši je potěšte nějakým malým překvapením, nečím, co určitě nebudou čekat. Radovat se budete všichni. :)

Reklama