Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePronásleduje vás pocit, že se vám všechno nedaří tak, jak byste si přála. Problém je ale nejspíš ve vaší hlavě. Co si umanete, toho byste chtěla dosáhnout, jenže jak se říká: Člověk míní, život (pán bůh) mění. :) Smiřte se s tím, že momentálně prostě všechno perfektní nebude. Vašim kolegům v práci se tím viditelně uleví a celkově se zlepší nálada, i ta vaše. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePotrpíte si na pěknou a úhlednou domácnost, ale poslední dobou jako by vám čas utíkal pod rukama. Jste nervózní, protože všechno není tak dokonalé, jak byste si představovala. Ostatní členové rodiny jsou ale spokojení, jim totiž připadá, že máte naklizeno pořád, a naopak jsou rádi, že nemáte kdy dohlížet na to, jestli seberou každý drobek, který jim upadne od pusy.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Vaše zbrklost vám přichystá pěkně horké chvilky. V hlavě se vám zase jednou rojí myšlenky jako v úle a vy nejste schopná se soustředit na běžné úkony. Dejte si pozor na malé domácí úrazy, ostré nože raději neberte do rukou. Ani venku se nepokoušejte o nemožné... Ne, za půl minuty ten kilometr k zastávce autobusu opravdu doběhnout nestihnete.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNeměňte názory jako apríl počasí. Jestliže vás někdo zklame nebo ukáže svoji pravou tvář, která má od té, kterou jste znala, daleko, nenechte se hned zase opít rohlíkem! Někteří lidé zneužívají vaší dobrosrdečné povahy a je jim jedno, jestli vás opakovaně zklamou... klidně to budou dělat znovu a znovu, když vy jim to ochotně dovolíte.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeChuť do práce vás s přicházejícím létem neopouští, právě naopak. Máte v tom velkou výhodu před ostatními kolegy, kteří jsou myšlenkami častěji na dovolené než v práci, a je to na jejich výkonu vidět... Využijte toho a blýskněte se před nadřízenými, bude se to hodit. :) Neodmítejte pozvání na kávu od muže, který vám „tak zvaně“ nic neříká. Dozvíte se od něj informace, které jsou pro vás důležité.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNemalujte čerta na zeď a věnujte se plánování letní dovolené. Proč by vaše plány neměly vyjít, ať už jsou - podle vás - jakkoli bláznivé? Stihnout se toho dá spousta, ostatně vy jste skvělá organizátorka, takže se nemáte čeho bát. Hlavně ať vás ani nenapadne, že byste letos dovolenou zrušila. Potřebujete vypnout, i když si myslíte, že to není zas tak nutné. Je!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeOčekávejte zlepšení situace na všech frontách, milé Váhy. Těšit by vás mohlo, že všechno půjde jako na drátkách, aniž byste se o to musela nějak víc zasazovat. Nebojte se ani zásadních změn, sice nejste jejich velkou příznivkyní a radši se držíte toho, co máte a znáte, ale momentálně by vám nový vítr do plachet velmi prospěl. Tak před ním neutíkejte!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNevytýkejte druhým to, co sama děláte, obzvlášť ne vašim vlastním dětem. :) Ty vás znají jako své boty, a buďte si jistá, že by vám takové jednání jen tak neprošlo. Děti jsou vůbec výborní pozorovatelé, což vy jste také, ale vaše hlavní výhoda je dobrá strategie. Jděte na to trochu od lesa, a budete mít úspěch. Ať už se jedná o cokoli. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePřepadnou vás vzpomínky na vztahy minulé. Budete možná trpět pochybnostmi, jestli všechno, co jste udělala, bylo správně, ale protože jste pravá Střelkyně, na podobné úvahy se brzo vykašlete, a uděláte jedině dobře. :) Každý vztah je jedinečný a nemá cenu řešit něco, co už není. Soustřeďte se na přítomnost.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Že vy jste minulý týden neposlechla hvězdy a vrhla jste se do jistého dobrodružství hlava nehlava? Už litujete? Co se dá dělat, co jste si navařila, to si také musíte sníst... Ale předtím, než si začnete sypat popel na hlavu, přemýšlejte o tom, jestli vás ono dobrodružství vlastně neobohatilo... minimálně máte zase další zkušenosti navíc. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeSetkáte se s oprávněnou kritikou z řad vašich blízkých, která vám nebude ale vůbec příjemná. I přesto, pokud si chcete zachovat tvář, byste ji měla přijmout s důstojností. Jakékoli zlehčování nebude na místě. Přiznejte, že jste udělala chybu, omluvte se, a budete nakonec ještě za hvězdu. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeMáte-li s někým špatnou zkušenost a už jste dotyčné/mu dokonce dala možnost, aby vše napravil, ale nestalo se tak, už se s ní/m nezahazujte. Máte přece svoji cenu a důstojnost. Ať už se jedná o lásku, nebo práci, neprodávejte se lacino!

Reklama