Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNedělejte z komára velblouda, všechno se nakonec vyřeší, hlavně se snažte zachovat chladnou hlavu, což, chápeme, pro vás není jednoduché. :) V nejhorším počítejte do deseti, dvaceti, třiceti... Velikonoce, které budou spíše než jarními svátky zimní idylkou, si užijte v teple domova, nevymetejte zledovatělé meze a radši si dejte doma hrnek horkého kakaa (nebo čaje, kávy, grogu, podle toho, čemu dáváte přednost). Přejeme vám krásné svátky!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNěkterá řešení situací, která se zpočátku nezdála jako vhodná, nebo vám dokonce připadala téměř nemožná, se ukážou být přímo ideálními... nedivte se, máloco je přece dopředu dané, to jen vy si ve vaší hlavě umíte stavět různé překážky a bariéry, které vám brání v rozletu. Na Velikonoce dejte přednost poklidné oslavě před bujarými večírky a vytvořte rodině hezké a příjemné sváteční zázemí, tak jak to umíte jen vy. Přejeme vám velikonoční krásné svátky!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Změny ve vašem životě jsou téměř na denním pořádku a v podstatě vám nečiní žádné potíže. Měla byste si ale uvědomit, že ne všichni jsou tak ohební a přizpůsobiví, někomu prostě déle trvá, než si zvykne na cokoli nového, a vy se za to rozhodně nikomu nevysmívejte. Vaše blízké potěší, když na Velikonoce zklidníte tempo a budete se více věnovat domácnosti a všem jejím členům, ostatně počasí tomu nahraje. Přejeme vám krásné velikonoční svátky!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeTrápí-li vás pocit, že už delší dobu tak zvaně přešlapujete na místě, přestože se opravdu snažíte některé věci ve svém životě změnit, chce to trochu trpělivosti. Ne všechno se může hned obrátit a vyřešit, mějte proto opravdu strpení - a to nejen sama se sebou, ale i s těmi ve vašem nejbližším okolí. Uvidíte, že se nakonec dočkáte, a je dost pravděpodobné, že čím více trpělivosti projevíte, tím bude odměna sladší. Tak hezké velikonoční svátky, milé Rakyně!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZkuste se oprostit od neustálého pozorování a rozebírání sebe sama a rozhlédnout se po okolí. Je dost dobře možné, že se v něm odehrálo několik důležitých změn, a vy jste bohužel jediná, kdo je nezaznamenal! To by vám mohlo v budoucnu uškodit. Pokud nechcete přijít o dobrou kamarádku nebo jiné přátele, projevte trochu zájmu a věnujte jim pozornost. Oni jsou s vámi také, když to vy potřebujete.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePokud jste se v minulých týdnech či měsících pokusila změnit váš životní styl k lepšímu, teď přichází doba, kdy budete sklízet sladké plody své snahy. :) Že se vám do žádných změn nechtělo? Nevěste hlavu, pořád máte dobrou příležitost, do plavek je ještě daleko. Teď o Velikonocích ale s půstem nezačínejte a trochu si dopřejte, a to i ty z vás, které jsou na redukční dietě. Hřešit je přece tak sladké. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZatímco ostatní jsou s přípravami na Velikonoce pozadu, vy už máte hotovo, a pokud ne, jste v klidu, protože zastáváte názor, že nejdůležitější je klid, pohoda a harmonie, nikoli plná lednička a naleštěná okna. Dobře děláte, váš přístup je nejlepší možný. :) Užijte si velikonoční veselí plnými doušky a neřešte maličkosti, ani se nenechte nikým rozhodit. Přejeme vám krásné svátky!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVelikonoční veselí je dobrým důvodem pro to užít si pár příjemných chvil s těmi, které máte ráda, proto se na tři dny volna opravdu těšíte. Jestli jste všechno nestihla podle vašich představ, nelamte si s tím hlavu, vaši příbuzní za vás leccos vyřeší a určitě nebudete vy ani vaše rodina trpět nedostatkem. :) Snažte se být vlídná a milá, bohatě se vám to vrátí, uvidíte! Přejeme vám krásné Velikonoce!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNevyhýbejte se důležitému životnímu rozhodnutí, které musíte udělat. Jindy jste mistryní rychlých řešení, a teď najednou byste váhala? Tentokrát vám bohužel nejspíš nepomohou názory a rady přátel, kteří vás sice znají a myslí to s vámi pochopitelně dobře, ale přece jen - váš život nežijí! Jen vy můžete zhodnotit svoji situaci a přijít na její řešení, snažte se poslechnout hlavně svůj zdravý rozum a hledejte zejména ty racionální důvody. Někdy musí i srdce stranou. Krásné svátky velikonoční přejeme vám všem, milé Střelkyně!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeJste skálopevně přesvědčená o tom, že vašeho partnera znáte do nejmenších podrobností. Možná byste se divila, jaký je jeho vnitřní svět, a i kdybyste se to snažila zjistit, nepodařilo by se vám to, protože váš partner se zcela rutinně chová podle vašich očekávání. Je otázkou, zda vám toto zjištění vyhovuje, či nikoli. Můžete ho ale vyzkoušet jednoduchou otázkou: A co by sis vlastně opravdu přál ty? :) Vhodnou příležitost budete mít například teď, na Velikonoce. Přejeme vám krásné svátky!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePřestála jste dobře pokušení zařídit se podle rad ostatních a udělala jste správně, jen vy sama víte nejlépe, co je pro vás dobré! Užijete si krásné svátky velikonoční, jen se nesnažte se rozkrájet a udělat všem „bene“, nejste snad jediná, kdo by měl mít všechno na starosti. Zapojte rodinu! Pokud se chystáte na Velikonoce vyjet za nějakým dobrodružstvím, zcela jistě se vaše očekávaní naplní. Tak šťastnou cestu a krásné Velikonoce vám všem!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeSnažte se dostát svým závazkům a nic neodkládejte, abyste náhodou nezískala nálepku flákače či slibotechny, která by vám rozhodně nezalichotila. Pokud jste nezadaná a krouží kolem vás zajímavý objekt, nenechte ho upláchnout, mohl by to být ten pravý i přesto, že vy opět pochybujete! Nenechte se zaplašit svými vlastními nejistotami a odvážně se vrhněte „na věc“! Přejeme vám krásné velikonoční svátky!

Reklama