Beran
Neustálé změny v práci vám nevyhovují tak, jak jste si myslela. Nemáte sice ráda stagnaci, ale čeho je moc, toho je příliš. Pokud je to aspoň trochu ve vaší moci, snažte se nedělat unáhlené kroky a rozmyslet si dlouhodobější plán a jasně nastavit pravidla. A to samé můžete udělat i doma.


Býk
Změny ve vašem životě, kterých jste se tolik obávala, vám dodají tolik elánu, že se bude divit nejen vaše okolí, ale i vy. Najednou uvidíte na obzor, nebo dokonce až za něj, a pocítíte silnou touhu se vydat do neznáma. Vzhůru do toho!


Blíženci
Když už jste se jednou do něčeho pustila, není dobré couvat nebo ustupovat. Jakmile s tím začnete, jste na nejrychlejší cestě zpět do stavu, který vás přinutil k tak velkým změnám. Musíte si projít svoji novou cestu; až na jejím konci poznáte, zda a jaký měla smysl.


Rak
Pokud jste sama a chtěla byste se zadat, nemusíte pro to dělat nic jiného než se novému vztahu otevřít a hlavně, dát mu šanci. Vypadáte skvěle, jste v úžasné kondici, muži na vás mohou oči nechat. Ale vy stále máte jisté zábrany. Pojmenujte je konečně a zbavte se jich!

Lev
Nastal nejvyšší čas plánovat Vánoce. Říkáte si: Cože? Nedivte se tolik. Jakmile nastane období vánočních večírků a jiných akcí před koncem roku, nebudete mít čas vůbec na nic, protože vy jako Lvice salonů si přece nemůžete nechat nic ujít. Teď shánějte dárky a řešte, kde přesně na Vánoce budete a jaký bude váš program.

Panny
V příštích dnech více než kdy jindy bude zapotřebí vaše trpělivost a schopnost ostatním vše jasně a dopodrobna vysvětlit. Bude to sice náročné, ale výsledky se dostaví velmi brzy a nejenom vy, ale i lidé kolem vás z toho budou mít dobrý pocit. Sílu čerpejte v klidu a pohodě domova, pomoci by vám k tomu měl hrnek něčeho horkého a sladkého.

Váhy
V příštích dnech sehrajete důležitou úlohu v životě vašich přátel. Ať už se bude jednat o vaše rady, předávání zkušeností nebo i věcnou pomoc, budou vás potřebovat. Vy buďte připravená na to, že budete muset obětovat čas, který tak ráda trávíte s vašimi blízkými.

Štír
Těžko nesete, pokud někomu nabídnete pomocnou ruku, a jste odmítnuta, i když ve vší slušnosti. Měla byste se s tím naučit pracovat a respektovat to. Každý má právo volby. Doma je poněkud chladnější atmosféra, pokud se tam necítíte dobře, vyrazte na chvíli mezi přátele, ale jinak se snažte nevyvolávat konflikty.

Střelec
Dávejte si pozor na sliby, které byste nemohla splnit. Nechcete sice nikoho zklamat, ale musíte se v tom naučit lépe chodit a vysvětlit ostatním, proč něco není momentálně ve vašich možnostech. Doma si dávejte pozor na manipulaci s horkými předměty.

Kozoroh
Nemůžete se rozkrájet, to by měli všichni kolem vás pochopit. Držte se ve volném čase raději doma, protože venku nebo v práci po vás bude stále někdo něco chtít. Mějte po ruce kalendář, ať na něco nezapomenete. Víkend si zpříjemněte nějakou dobrotou, kterou si můžete sama připravit. Bude vás to bavit. :)

Vodnář
Jste přesvědčená o svojí pravdě, a možná z vašeho pohledu ani jiná možnost neexistuje. Ale budete překvapena, protože se před vámi v příštích dnech najednou otevřou zcela jiné perspektivy. Připravte se, nebudou úplně podle vašich představ. Vy se s tím musíte rychle vyrovnat a udělat nová rozhodnutí.

Ryby
Těžko vrátíte zpět něco, co je už dávno pryč. Měla byste se už konečně naučit žít s rozhodnutími, které jste udělala v minulosti. Stále se k nim vracíte a řešíte, co by kdyby. Obraťte svoji pozornost k věcem budoucím, jinak máte do Vánoc o špatnou náladu postaráno. O víkendu si naplánujte chvilku sama pro sebe.

Uložit

Reklama