5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Pokud je nějaký zlozvyk, kterého se chcete upřímně zbavit, máte před sebou ideální týden. Udělejte si plán a pěkně pomaloučku, ale důsledně se ho držte. Hvězdy i my vám budeme držet palce.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Čeká vás horký, ale pohodový týden, kdy budete sklízen zásluhy za vaši práci a pečlivost. A nemávejte nad tím rukou, pochvalu přijměte a buďte na ni hrdí. Někdo si dá tu práci vás ocenit, tak to nezahrávejte do koutu.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Přestaňte se už vymlouvat. Váš komunikační talent je proslulý široko daleko, ale právě teď vás spíš brzdí, než aby vás posouval dál. Už příliš dlouho opakujete svoje výmluvy, až jim sami věříte. Tak dost a věřte, že zvládnete, cokoli si usmyslíte.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Raci, dobrá rada pro vás: přestaňte se shazovat, klást si limity nebo mít negativní myšlenky. Takový přístup vás v životě nikam neposune. Mějte otevřené oči, podívejte se čas od času do zrcadla a nezapomeňte se pochválit! Takový přístup vám otevře nové obzory.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Těšte se, milí Lvi, na nějakou pořádnou odměnu za své snažení. Ať už se formě finanční nebo materiální. Dařit se vám bude v práci a na domácím poli. Mějte nadále pozitivní mysl a nebojte se nových výzev! Hvězdy stojí při vás.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Tak pokud byste si měly někdy vsadit, ten čas právě nastal. Kupte si los a čekejte na své štěstí. Hvězdy vám budou přát, a tak se nebojte trochu zariskovat. A to platí i v mezilidských vztazích nebo v práci. Jak se říká: odvážnému štěstí přeje!

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Říkáte si, že jste nějak rychle zestárla? Kde jsou to časy, kdy jste řádila s kamarádkami po barech? Zamyslete se, jestli není náhodou právě teď ten správný čas „urvat se ze řetězu“. Domluvte se s kamarádkami, hezky se oblékněte a vyrazte do víru zábavy. Buď zjistíte, že o nic nepřicházíte, nebo si užijete příjemný večer, který vám dodá novou mladistvou energii.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Jste smíškem ve vašem okolí. A to je to, co lidé na vás oceňují. Milují váš pozitivní postoj a neustálý úsměv na tváři. Proto jsou pak překvapeni, když vám není občas do smíchu. Hlavně si výtky okolí neberte k srdci, jak to často děláte. Je naprosto normální, že každý den není posvícení. Následujíce dny ale pro vás budou veselé, čekají vás příjemné chvíle.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Pokud budete mít v příštím týdnu potřebu si s někým něco vyříkat, pořádně si to promyslete. Jestli náhodou nebude scéna zcela zbytečná. Zkuste se podívat na problém i očima toho druhého. Možná pociťujete nějakou křivdu, ale nemusí to být tak jednostranné, jak si myslíte.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Děti jsou vaše radost a vždy vás mrzí, když něco špatného vyvedou. Tentokrát jsou v tom ale nevinně a jsou od vás potrestané za něco, co na ně svedli jiní. Zkuste si s nimi promluvit a vyslechnout si celý příběh od nich a v klidu. Nechcete přeci ztratit jejich důvěru.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
V práci vás čeká hodně stresu, na který nebudete připravení. Objeví se totiž nový kolega, který nebude tak úplně fér a nálada v kanceláři se změní v nesnesitelné dusno. Vaše pozice ohrožena není, ale dejte si pozor na to, co tento člověk bude říkat vašim nadřízeným.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Moc byste si přáli, aby to tentokrát s novým partnerem vyšlo, ale bohužel okolnosti a vaše nevyřešená minulost tomu neprospívá. Zaměřte se teď na sebe a pokuste se dát dohromady a na nový vztah se opravdu vyčistit od všeho, co vás brzdilo. Není všem dnům konec a vy se můžete potkat znovu a za lepších okolností.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit