ber.gifBeran
Jste unavená a potřebujete si odpočinout, přesto se nedokážete naladit na tu správnou odpočinkovou vlnu. Navíc vám dělá vrásky zdravotní stav někoho z vašich blízkých. Uklidněte se, vše bude dobré a i ta stávající či nadcházející dovolená bude jedna z nejlepších.

byk.gifBýk
Nenechte se vytočit počasím. I déšť k létu holt někdy patří. Alespoň vás může těšit, že příroda vodu potřebuje jako sůl a hladina spodních vod přívětivě stoupá. Slunka si ještě všichni užijeme více než dost.

bliz.gifBlíženci
Tento týden se můžete těšit na množství překvapení a také pořádné dobrodružství. Nemusíte se ale bát nepříjemností, ba naopak, bude to milé překvapení.

rak.gifRak
Vaše tělo prochází proměnou, více než kdy jindy potřebuje odpočinek, tak mu ho dopřejte a buďte trpělivý. Vše potřebuje svůj čas. Teď je na to ideální doba – léto, slunce, deštík. Vezměte knihu do ruky nebo nasaďte sluchátka a relaxujte.

lev.gifLev
Vy budete dobře naladěná, ale okolí ne. Nenechte si zkazit dobrou náladu remcáním ostatních. Raději se od negativních lidí alespoň na chvíli odstřihněte. Uvidíte, že je to brzy přejde

panna.gifPanna
Měla byste se trochu držet na uzdě. Budete mít tendence k výbušnosti. Držte se na uzdě a dříve myslete, než jednejte. V práci si dejte pozor, co říkáte před vedením. Mohlo by vás to stát i místo.

vaha.gifVáhy
Vaše nerozvážná povaha bude oscilovat ve středu. Středa by měla být ukazatelem toho, jak dobře se umíte rozhodnout. Myslete na to, že může jít o zcela na první pohled bezvýznamnou drobnost, která však může ovlivnit příští měsíce.

stir.gifŠtír
Přestaňte už žárlit. Je jedno jestli jde o vašeho partnera nebo kamarádku, ale stále se ve vás kumuluje více a více hněvu způsobeného žárlivostí. Jste skvělá osoba, která si zaslouží být milována, a i když jste se v minulosti spálila, historie se nebude opakovat.

strelec.gifStřelec
Uklidněte se zkuste se zastavit a nadechnout se. Příroda dokáže léčit i poraněné duše, takže například v lese si přijdete na své. Tento týden se budou myšlenky na osobu, která vás zranila opět vracet, ale vy jim nesmíte dát prostor.

kozo.gifKozoroh
Užijete si společné aktivity s rodinou nebo přáteli. Skvěle se u toho odreagujete a odpočinete si. Nestresujte se zbytečně prací. Na chvíli vypněte, bavte se a nemyslete na zbytečné starosti.

vod.gifVodnář
Připadá vám, že všem kolem vychází, na co sáhnou, zatímco vy sama se myšlenkami touláte v hlubinách a nedokážete vidět nic pozitivního. Můžeme vás uklidnit. Jde jen o přechodné období, které samo odejde.

ryby.gifRyby
Čeká vás krásný víkend, tak si ho užijte plnými doušky. Někdo z vašich blízkých pro vás totiž má překvapení. Jen si dejte pozor na přílišnou zvědavost, abyste mu/jí nezkazila dobře míněný záměr.

Reklama