5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Květen je sice měsícem lásky, ale nenechte se rozhodit. Pokud stále čekáte na toho pravého, nepropadejte panice, když se všichni kolem vás budou párovat, a vy pořád nic. Nesnažte se za každou cenu někoho ulovit a dejte tomu volný průchod. Jinak hrozí, že narazíte na pořádného blbce.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Akutně si potřebujete orazit a být chvíli sama se svými myšlenkami. Využijte k tomu středeční volno. Rodina to bez vás jeden den vydrží. Sbalte se a vyrazte na dlouhou procházku do přírody. Pro vaše nervy to bude hotový balzám.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Budete se cítit unavenější než kdy dřív. Proležet volno na gauči ale není správné řešení. Raději se vybičujte k nějaké sportovní aktivitě, nabije vás energií a dodá novou sílu do života. Navíc uděláte něco pro své zdraví a postavu. Takže benefitů je víc než dost. 

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Už dlouho jste nezavolala své kamarádce ze střední školy? Potom byste to měla napravit. Je pravý čas na to obnovovat a posilovat stará přátelství. Když budete ještě o trochu akčnější, klidně si na svá bedra vezměte organizování školního srazu. 

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Změny ve skupině, se kterou se často vídáte, vás dnes mohou hluboce ovlivnit. Možná se tato skupina totiž rozvíjí novým směrem, který vás moc nezajímá. Budete tedy muset přehodnotit své zapojení v ní. Ale pozor, mohlo by to pro vás být dost smutné, jelikož jste si lidi oblíbili a nechcete je ztratit jako přátele.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Od známého, který žije daleko od vás, vám mohou přijít poměrně šokující zprávy. Pravděpodobně se vás to přímo nedotkne, ale budete o tom dlouho přemýšlet a budete mít možná rozporuplné myšlenky.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Pokud máte nutkání vyzkoušet nové věci, jděte do toho. Je možné, že najdete nový životní směr, anebo naopak zjistíte, že stará cesta byla přece jen lepší. Důležité je, abyste věřili svým nápadům a byli ochotni vyjít z komfortní zóny a vyzkoušet jiný směr.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Drobné obtíže s penězi vám mohou způsobit velkou bolest hlavy. Nedovolte, aby vás frustrace příliš pohltila. Jsou i horší problémy. Snažte se situaci co nejdříve vyřešit. Čím dříve to bude, tím se budete cítit lépe.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Nelezte svému partnerovi do soukromí. Tato rada platí obzvlášť na tento týden, protože vás za to osud může nehezky potrestat. Jestli máte nutkání podívat se svému protějšku do zpráv, není ve vztahu něco v pořádku. Zamyslete se tedy nad tím, proč partnerovi nedůvěřujte. Vězte, že v telefonu lze vždy najít něco, co vás může ranit. Slova však bývají vytržená z kontextu a tak je lepší probrat, proč máte strach, že je mezi vámi ještě někdo jiný.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Máte strach z toho, že je vám partner nevěrný? Dejte si pozor na začarovaný kruh. Tento měsíc můžete mít větší sklony k žárlivosti než obvykle. Pokud ale budete dělat hysterické scény, nevěru si můžete samy přivolat. 

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Tento týden se snažte omezit všechny své zlozvyky! Odložte cigarety, nepřejídejte se, nekousejte si nehty a podobně. Možná zjistíte, že přestat není tak těžké, jak jste si doposud myslely. Motivací může být hezčí pleť či cokoliv jiného. Svoje snažení poté náležitě odměňte třeba hezkou novou kabelkou.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Pozor na vzahy na pracovišti! Možná s vámi pracuje člověk, který na vás může oči nechat. Pokud jste nezadané, dejte kolegovi z účetního oddělení šanci a zajděte s ním na skleničku! Jestliže jste zadané, měly byste důrazně naznačit, že vzah zůstane jen u přátelství.

Reklama