Beran
Omezení už se začínají neblaze podepisovat na vašem psychickém stavu, což se začíná projevovat tím, že jste na své okolí nesnesitelně protivná a i kvůli sebemenšímu podnětu startujete. Chce to klid a nohy v teple. Nalijte si sklenku oblíbeného vína a pusťte si zábavnou komedii.

Býk
Po finanční stránce na tom nejste nejlépe, ale v průběhu týdne se objeví světlo na konci tunelu. Napadne vás totiž, jak šikovně investovat a jak peníze rozmnožit. Všechno si ale důkladně promyslete a nechte si poradit od odborníků.

Blíženci
Důležité životní rozhodnutí, ke kterému směřujete, raději odložte. V psychickém vypětí a pod tlakem má člověk tendenci reagovat jinak než za normálních okolností. Zamyslete se nad tím znovu až se situace uklidní a pak teprve jednejte.

Rak
Váš partner vás poslední dobou štve. Nejraději byste vyrazila ven s kamarádkami, což v aktuální situaci není zrovna moc možné. Můžete si ale dát hromadný video-hovor nebo si alespoň s některou pořádně poklábosit po telefonu. Vypovídáte se a bude lépe.

Lev
Ponorka mezi vámi a vaším partnerem už jde víc než cítit. Nejde se ani čemu divit. Zkuste nějakou činnost, kterou jste už dlouho nedělali, nebo třeba nikdy. Zahrát si karty, pustit si klipy, zatancovat si, zahrát si piškvorky. Určitě se trochu odlehčí nálada.

Panna
Stále jste přiměřeně nad věcí a to je chvályhodné. Tento stav se pokuste udržet, ne nadarmo se říká - veselá mysl, půl zdraví. Vaši imunitu navíc podpořte bylinkami. Jiné rady pro vás hvězdy nemají.

Váhy
Zkuste nastavit hranice pro všechny ve vaší domácnosti tak, aby vyhovovali všem, tedy i vám. Do chodu domova by se měl zapojit každý člen, malý i velký. Dejte jim důvěru, uleví se tak i vám.

Štír
Když se nad tím zamyslíte, kdy naposledy jste se zasmála? Smích léčí i od bolesti a to především té psychické. Zaměřte se tedy každý den na to, abyste se něčím potěšila. Přestaňte koukat na drama a pusťte si dobrou komedii.

Střelec
Pro vaši temperamentní povahu není momentální stav příliš dobrý. Ráda byste si alespoň jednou za čas zašla večer s kamarádkami na víno, ale to teď bohužel není možné. Zkuste si zavolat alespoň přes videohovor. Nepřestávejte komunikovat.

Kozoroh
Bolí vás poslední dobou často hlava? Nedávné novoluní způsobilo, že jste se pár dní nevyspala. Tento deficit se s vámi táhne až do dnes a problému nepomůže ani fakt, že vám chybí fyzická aktivita. Pomůže jedině pohyb na čerstvém vzduchu.

Vodnář
Sluníčko vám tento týden zpříjemní náladu. Využijte ho ke zdravotní procházce do přírody nebo k práci na zahradě. Naberete energii na dalších několik dní. Náladu vám tento týden jen tak nic nezkazí.

Ryby
Čeká vás partnerská krize. Doma už budete mít trochu ponorku a tak budete oba podráždění. Zkuste si raději každý hledět svého a odpustit si štiplavé poznámky jeden na druhého. Obrňte si nervy a vydržte. Brzy to přejde.

Reklama