Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV následujících dnech toho hodně zařídíte i vyřídíte, ale pokud to bude jen trochu možné, vyhýbejte se větším finančním investicím. Platí to i o nákupech nákladného oblečení, drahých kabelek nebo bot. Všeho máte dost a na poslední slevy kousků, které nikdo nechce, se vykašlete, ty nejsou pro vás to pravé.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNastavte si reálné cíle. Vy sice většinou stojíte nohama na zemi, ale často se vám ve vaší touze po absolutní dokonalosti stane, že si vysníte něco, co opravdu není možné. Postupujte pomalu, ale jistě, a nedívejte se v těchto dnech příliš do budoucna, nejste nastavená na dlouhodobé vize.

 

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNastane vám klidnější pracovní období, i když to momentálně u některých z vás tak nevypadá. Neznamená to, že nebudete mít do čeho píchnout, spíš využijete svůj čas na sto procent a ještě vám zbude energie na vaše koníčky a záliby. Nenechte se odradit od pobytu venku, na vzduchu, ten totiž potřebujete jako sůl.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMáte spoustu energie, což vaše okolí nepřestává překvapovat. Hýříte skvělými nápady a uplatňujete je jak doma, tak v práci. Někteří vaši kolegové to nevidí zrovna rádi, ale na ty se neohlížejte. Doma přijmou všechno nové, co tam vnesete, naopak s nadšením. Už to chtělo nějako tu změnu. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNedělejte deset věcí najednou, i když jste zvyklá na to, že vám práce odsýpá. Tentokrát byste na to doplatila tím, že byste zbytečně udělala spoustu chyb. O víkendu se přitulte k partnerovi a buďte spolu jen vy dva. Užijete si to, nemusíte přece pokaždé vyrazit do hlučné společnosti, abyste se bavili.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNaordinujte si odpočinek v nejužším rodinném kruhu, a jestli se na to cítíte, můžete se vydat i na návštěvy příbuzných. Kdy jindy si v klidu posedět u čaje či kávy a třeba i trochu zavzpomínat na společně strávený čas? Na jaře už na to nebudete mít pomyšlení…


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePeníze rozhodně nejsou alfou a omegou vašeho života, ale v těchto dnech se vám mimořádně daří a mohla by přijít odměna právě ve formě peněz navíc. Nepřemýšlejte dlouho, kam je investovat, a investujte je do sebe! Ať už si dopřejete nějaký wellness pobyt nebo si koupíte něco, co až tak nepotřebujete, ale udělá vám to velkou radost.

 

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeI když dáte především na svůj vlastní úsudek, měla byste v těchto dnech pozorně naslouchat nejbližšímu okolí. Názor vašich příbuzných či přátel vám pomůže pochopit širší souvislosti toho, co se momentálně ve vašem životě odehrává. V novém pracovním týdnu se nespoléhejte na kolegy a vše, co říkají, si radši ověřte dvakrát.

 

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeDěláte, co můžete, doslova možné i nemožné, abyste byla co nejlepší – mluvíme zejména o vašem pracovním kolektivu. Vaše úsilí je ale zbytečné, stačilo by ubrat na polovinu. Zbytečně plýtváte silami tam, kde to není třeba. Zaměřit byste se naopak měla na rodinu. Pracujte na domácí pohodě.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeDůležité rozhodnutí, které jste učinila v posledních dnech ohledně vaší kariéry, bylo správné, což se vám v následujícím týdnu potvrdí. Co byste ale naopak měnit neměla, je váš partner a rodinné zázemí, které máte. Nedělejte násilné změny a nezasahujte do běžného chodu vaší rodiny. Vše funguje, jak má!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNeschovávejte se před problémy a řešte je včas. Hlavně nestrkejte hlavu do písku, pokud jde o vaše děti. Místo nadávek a výčitek se jim zkuste věnovat bez toho, abyste je poučovala a vyprávěla jim, že „to když já jsem byla mladá...“ :) Vy když jste byla „mladá“, byla jste totiž pěkné kvítko. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePřestaňte si stěžovat na počasí, na příkrého šéfa nebo na neochotné děti... vždycky se najde záminka, proč mít špatnou náladu, ale vy to konečně už vemte z opačného konce a hledejte na životě to pěkné, pozitivní, to, co vás pohladí. A najdete toho spoustu, jen chtít!