ber.gifBeran
Zdá se vám, že partner se vám v posledních týdnech odcizuje. Nechce s vámi trávit tolik času a raději si vyrazí s kamarády. To ovšem nemusí nutně znamenat, že je vztah u konce. Nezapomeňte na to, že důležitá je komunikace. Sedněte si a bez výčitek a hádek si promluvte o tom, co vás trápí.

byk.gifBýk
Následující týden pro vás bude rizikový, co se týče úrazů. Ohrožené budou zejména vaše dolní končetiny. Pokud cvičíte, dejte si pozor, abyste se po cvičení pořádně protáhla a před cvičením se dobře zahřála. Do ledovky si pořiďte pořádnou obuv, která neklouže.

bliz.gifBlíženci
Je už opravdu na čase, abyste začala být trochu organizovanější. Chaos je sice někdy roztomilý, ale svým způsobem života už lezete ostatním na nervy. Nemohou se totiž spolehnout na vaše slovo. Když slíbíte že někde budete v pět, každý ví, že to v pět rozhodně nebude. Zapracujte na tom.

rak.gifRak
Budete hodně výřečná a schopná prosadit si svou, v duchu hesla Baby nebude sedět v koutě. Díky nově získanému sebevědomí si získáte i náklonnost svého okolí. A možná, že z toho bude i láska, nebo minimálně krátký románek.

lev.gifLev
Teď je ta pravá příležitost, abyste se sebou konečně něco udělaly. Jednou pro vždy opusťte nějaký špatný zvyk, kterého se chcete zbavit už dlouho. Kdy je na to lepší čas, než právě na začátku roku? Navíc vám budou tento týden nakloněny i hvězdy, které vám dodají sílu se změnou začít.

panna.gifPanna
Během nadcházejícího týdne budete mít spousty sil a budete plná emocí. Budete aktivnější ve vztazích. Je ten nejlepší čas na pročištění vzduchu. Pokud mezi vámi a někým dalším bylo dusno, teď je nejlepší chvíle pro to, to změnit.

vaha.gifVáhy
Tento týden je ideální pro romantiku, relaxaci a snění. Váš milostný život bude těžit z vaší něhy, které máte poslední dobou na rozdávání. Také se zvyšují vaše schopnosti spojit se s ostatními na duchovní úrovni. Je vhodný čas, abyste se připojila k nějaké charitě nebo pomohla méně šťastným lidem.

stir.gifŠtír
Je vhodná doba na odpočinek. Sice jste měly mezi svátky nějaké to volno, ale pořád to nebyl ten pravý klid, který potřebujete. Užijte si kvalitní čas s přáteli a rodinou. Tento týden vám bude přáno. Vaše sociální popularita roste. Můžete najít nové přátele nebo začít nový významný vztah.

strelec.gifStřelec
Buďte připravená na to, že tento týden zažijete změny, které se vám možná nebudou tak úplně líbit. Nemusíte se však bát. Ať se bude jednat o vztahovou či zdravotní rovinu, změny vždy povedou nakonec k lepšímu.

kozo.gifKozoroh
Stačí si uvědomit, kdy je potřeba být dominantní a situace, ve kterých jste se posledních dobou necítila dobře se nebudou obracet proti vám. V práci sice nejste nenahraditelná, ale určitě ji děláte, jak nejlépe dovedete.

vod.gifVodnář
Tento týden vám konstelace hvězd naznačuje, že byste si měla vážit sama sebe. Pokud jste si ještě nedala žádné předsevzetí, směle si dejte právě to, že si sama sebe začnete více vážit a třeba se budete o sebe i lépe starat. Nějaké kosmetické procedury by vám mohly zvednout sebevědomí.

ryby.gifRyby
I když byl první pracovní den trochu šok, rozhodně nezapomeňte před tím, než naskočíte opět do pracovního kola, pečovat o své duševní zdraví. To je totiž zcela nejdůležitější. Úzkosti zahánějte meditační hudbou a cvičením.

Reklama