Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeUž vás unavuje všem neustále něco připomínat. Máte pocit, že bez vás by věci prostě nefungovaly. Co takhle si to ověřit? Klidně se na chvíli „vypařte“ z domu a nechte ostatní členy rodiny, ať si poradí, jak umí. :) V práci to zkuste v pondělí podobně. Aspoň se ukáže, kdo je zodpovědný, a kdo naopak na všechno kašle.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVyužijte volné dny k tomu, abyste si oddychla od běžných starostí a povinností. Snažte se dělat to, co jindy nestíháte a co vás naplňuje optimismem a nadějí. Kupodivu pro vás v příštích dnech nebude problém zapomenout na všechna „musím“, tak toho využijte. Lidem, kteří vám berou energii, se vyhněte obloukem.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopePoslední dobou jste v jednom kole, zejména váš společenský život by nezvládli žít ani tři jiní lidé dohromady. :) Je to v pořádku, pokud tím netrpí vaše práce a váš partner nebo děti. Zeptejte se jich, na očích jim to neuvidíte a oni si stěžovat zřejmě nebudou, protože vědí, že to moc nemá cenu... Vás zastavit je téměř nemožné...


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVaši dobrou pověst momentálně kazí někdo, s kým jste spojována. Ať už je to váš kolega nebo někdo z vašich známých, prověřte si ho/ji a zvažte, jestli v partnerství/přátelství dál pokračovat. Lidé se mění, nemůžete tedy stále zavírat oči před tím, co je pro ostatní už tak evidentní.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMěla byste trochu zpomalit, ne pořád jet na plný plyn. I když máte pocit, že všechno s vypětím sil stíháte, přece jen vám něco uniká. Zejména váš partner by se mohl cítit odsunutý na druhou kolej, a to byste neměla dopustit. On a vaše nejbližší rodina jsou vaší velkou oporou, nezanedbávejte je.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePříští dny budou ve znamení práce. A bude jí hodně. Nemáte s tím obvykle problém, ale vyžadujete, abyste tempo určovala vy, což teď nebude úplně možné a budete se muset přizpůsobit. Zvládnete to. Sice vás to bude stát dost sil, ale vaše pověst pracovité ženy zůstane neposkvrněna. :)

 

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeDostanete se do situace, kdy se budete muset rychle rozhodnout. Dejte na svoji intuici a nenechte se omámit planými sliby, zejména pokud se jedná o vaši práci. Sama nejlépe víte, co je pro vás dobré, jak pracovat chcete a umíte, a co rozhodně nehodláte akceptovat. Hvězdy stojí při vás!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeUdálosti posledních dnů vám pomohou vidět věci tou správnou optikou. Nedělejte ale unáhlená rozhodnutí a vše si pořádně rozmyslete, pak až konejte. Někdo z vašeho okolí vám začne být bližší než dosud, a tato změna bude velmi příjemná. Nebojte se pustit ho/ji ještě blíž k sobě.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeV příštích dnech budete mít zařizování kolem domácnosti, které už není možné odkládat. To taky nedělejte, protože byste toho litovala... Na nic se nevymlouvejte a snažte se všechno vyřídit. V práci bude naštěstí klid a nikdo si ani nevšimne, že jste myšlenkami někde poněkud jinde. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeSetkání s inspirativní osobou změní váš pohled na mnoho věcí a možná i na život jako takový. Obvykle se nenecháte jen tak něčím/někým zviklat ve svých pevných postojích, ale tentokrát to bude jiné. Nelitujte času, který strávíte v jeho/její společnosti. Doma vás nečeká nic zásadního a obejdou se tam chvíli i bez vás. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePopadne vás touha „si uklidit“. Ať už se bude jednat o věci ve vaší domácnosti, o pracovní záležitosti, nebo dokonce o mezilidské vztahy, půjde vám to velmi dobře a velkou odměnou vám nakonec bude pocit úlevy. Jen pozor na to, abyste nezahodila něco, co byste přece jen ještě někdy mohla potřebovat. :) Nelikvidujte bezhlavě, spíše se snažte o reorganizaci. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeHarmonický rodinný život by mohl narušit někdo zvenčí. Ať už se k vám vetře jakkoli, dejte mu/jí jasně najevo, že vaše rodina je pro vás nejvíc a nikomu se nepodaří ji rozbít! O víkendu naplánujte relax pro všechny členy vaší domácnosti, klidně mimo domov. Co takhle si zajet někam do wellness nebo lázní? :)

Reklama