5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Celý následující týden by měl být ve znamení pohody a odpočinku. Hvězdy budou na vaší straně. Trošinku se držte zpět v  očekávání. Jejich nenaplnění ve vás pak zbytečně vyvolává smutek a horší náladu. A ta je o dovolené zakázána.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Slunce, voda, klid, do ruky víno či pivo podle chuti a něco dobrého do žaludku. Tak by měl vypadat následující týden, abyste si odpočinula. Tak se toho držte a zkuste to dodržet. Žádné pobíhání, znáte se, sednout, odpočívat.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Vaše dvě tváře budou mít na následující volno trochu odlišný pohled. Část vás by se nejraději svalila na lehátko a druhá zažívala dobrodružství. Zkuste zkombinovat obojí a dojdete ke spokojenosti. Jen to potřebuje větší míru plánování. Ale to zase není nic, co byste nezvládla. Užijte si povalování i akční výlet.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Milí Raci, vstupujete do velmi příznivého období. Těšit se můžete ze skvělých letních zážitků, plánování dovolených, možná i pracovních výzev. Nic neodkládejte na později, správný čas je právě teď. Navíc vás dnes možán čeká nabídka, která se nebude snadno odmítat. Tak zvažujte dobře.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Konečně jste naladění na letní počasí a slunce vás nabíjí novou a pozitivní energií. Běžte proto naproti všemu novému a zajímavému. Nadchnula vás recenze na nový film? Vyrazte! A co to nové bistro? Rozhodně zajděte ochutnat. A ty letní výprodeje? Nebojte se provětrat svou peněženku! Zkrátka a dobře, užívejte na maximum.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Chce se vám lenošit? Tak vzhůru do toho a nohy nahuru! Občas je prima vypnout, anebo si alespoň vezměte, bude-li to možné, home office a pracujte z pohodlí vašeho domova a gauče, ideálně celý den v pyžamu. Věřte, že toho občas stihnete dvakrát tolik, a navíc ještě obstarat celou domácnost. Skvělý plán, nemyslíte?

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Poslední dobou vás zužují různé zdravotní neduhy. Neustále přemýšlíte nad tím, proč tomu tak je. Než ale vyrazíte k lékaři, popřemýšlejte, zdali nejsou vaše problémy psychosomatického rázu. I maličkost, kterou v sobě potlačujete, může způsobovat nepříjemné komplikace.  

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
V budoucích dnech vás čeká nějaká velmi milá zpráva, která vás zajisté potěší. Může se jednat o finanční injekci, která jistě přijde vhod, či pracovní povýšení, na které už tak dlouho čekáte. Zkrátka a dobře, následující týden pro vás bude pohodový.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Máte chuť na nezávazný letní flirt, ale vaše morální já vám to nedovoluje? Hoďte myšlenky za hlavu a pusťte se do radovánek po hlavě. Nemyslete nad tím, co si kdo o vás pomyslí. Je to váš život! Je přeci jen lepší pořádně si užívat, ať máte na stará kolena nač vzpomínat.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Pobolívají vás záda a necítíte se fyzicky zrovna na výši. Pokud i vás čeká krátký pracovní týden, dopřejte si více odpočinku a odvolejte oslavy, kterých jste se měli zúčastnit. Bude lepší dát tělu to, co si žádá - dlouhý spánek a méně fyzické aktivity.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Pokud tento týden odlétáte na dovolenou, dávejte si pozor na seznam věcí, které máte mít s sebou. Ve vašem aktuálním rozpoložení je dost možné, že byste mohli doma zapomenou i pas a nebo kosmetickou tašku pro celou rodinu. Seznam u dveří a odškrtávat.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Něžnosti a lásku, to teď rozhodně potřebujete. Přichází na vás určité chmury, které brzy vymizí, jen teď potřebujete trávit čas s těmi, o kterých víte, že vás mají rádi a obejmou vás a dají vám pusu. Jen si o obejmutí řekněte, neuvěřitelně se vám po něm uleví.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama