Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePro samou práci jste zapomněla na zábavu. Zanedbáváte svoje koníčky a činnosti, které vás dříve bavily a naplňovaly, jste doslova hodila přes palubu, a to je velká škoda. Měla byste se rozvíjet po všech stránkách, nejste přece stroj na vydělávání peněz! Sice si ráda užjijete toho, co si za ně můžete pořídit, na druhou stranu, jak dobře víte, všechno za ně koupit nelze.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeŽivot vám přináší situace, na které jste se nemohla připravit, ale to je normální, milé Býčice, není prostě možné, abyste neustále šly jednou a to samou cestou. A ani by vás to nebavilo, věřte nám. :) Nezoufejte si, když si nebudete vědět s něčím rady, máte kolem sebe spoustu přátel, kteří jsou ochotni pro vás mnohé udělat, nebo vám aspoň dobře poradí. A to je důvod k optimismu, co říkáte?


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Neměla byste házet flintu do žita pokaždé, když se nedostaví úspěch tak rychle, jak jste zvyklá, nebo jak byste si představovala. Zvykněte si už konečně, že nemůžete všechno ovlivnit, a to ani tehdy, když se opravdu, ale opravdu snažíte. A na druhou stranu, všechno zlé je pro něco dobré a pro vás z toho plyne ponaučení do budoucna. Naučte se trpělivosti!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMěla byste si dopřávat malé radosti, obzvlášť pokud jste zrovna bez partnera, nebo ten váš není typ, který by vás rozmazloval nečekanými dárečky. Zvládla jste dobře nápor v práci, pomohla jste kamarádce se stěhováním, krásně jste doma umyla okna nebo se vám skvěle povedl nedělní oběd pro rodinu? Tak žádné váhání a odměňte se čímkoli, co vás potěší!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNěkdy se vyplatí vyměnit staré za nové, a mluvíme teď hlavně o věcech, milé Lvice. :) Ano, ty staré vám přece dobře sloužily, ale když přestávají dobře plnit svoji funkci, nastala ta pravá chvíle poohlédnout se po náhradě. Nebojte se, nikdo vám to vyčítat nebude, právě naopak. Možná se členové vaší domácnosti té nové myčky nádobí nebo sekačky na trávu už nemohou dočkat. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNačerpala jste za posledních pár dnů spoustu sil, které byste teď měla využít k pilné pracovní činnosti, abyste náhodou tak zvaně „nezaspala dobu“ a nepromarnila příležitosti, které se vám nabízejí. Relax venku si užijte hlavně o víkendu, v pondělí se ale pořádně zakousněte do práce a uvidíte, že se potvrdí pořekadlo: S chutí do toho, půl je hotovo. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePřemohla vás lenost, a co hůř, vy jste jí velmi ochotně podlehla! Dobře dobře, zítra tu máme víkend, tak si to užijte, ale když už, tak se vším všudy. Pokud se vám do ničeho nechce, zůstaňte klidně v posteli a lenošte opravdu do sytosti. V neděli se ale pomalu připravujte k akci a v pondělí ať jste v plné polní, protože žádné zahálení vám rozhodně nikdo tolerovat nebude - alespoň ne v práci. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVaše neustálé sledování vlastního zdravotního stavu přivádí vaše nejbližší občas téměř k šílenství. Přestaňte se neustále pozorovat, protože jste schopná si tím ještě nějaké zdravotní problémy sama přivolat! Opakujte si: Jsem zdravá, jsem zdravá, jsem zdravá! Uleví se vám i vašemu okolí. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeUkažte všem, že mezi vaše nejlepší vlastnosti patří především velkorysost - možná tím ostatní i překvapíte, protože by nečekali, že dokážete být vy, „splašená“ Střelkyně, tak skvěle nad věcí. :) Ano, umíte lidi mile překvapovat, to je další z vašich předností. O víkendu si řádně odpočiňte, a to především po stránce psychické, protože následující pracovní týden bude plný vypětí, které sice zvládnete, ale s odpočinutými nervy to půjde mnohem lépe.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNeměla byste podléhat stereotypům, a to ani v konání, ani v myšlení. Žádné „zacyklení“ není úplně dobré a ochuzujete se jím o nové podněty. Nedivte se, že ani vaše nálada není nejlepší, když se pořád točíte v kruhu a nejste schopná z něj vystoupit. Zkuste to třeba v pondělí a začněte den jinak, než jste zvyklá. Schválně, co to udělá. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePokud jste ve svém zaměstnání na vedoucí pozici, jste tam správně. :) Ovládáte rozdělování úkolů i následných odměn a příliš často netrestáte, proto jste mezi svými podřízenými populární. Neměla byste ale ředitelské sklony přenášet do vašeho domova, váš partner ani vaše děti nejsou vaši podřízení, to si uvědomte. Rodina musí fungovat na jiném principu.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNikdo z nás se rád neloučí s tím, co mu bylo milé, ale to je život. Nechte odejít ty, kteří odejít chtějí, a nebraňte se novým přátelům nebo dokonce partnerům. To, co už dobře nefunguje, nemá cenu „uměle“ udržovat, to platí ve vztazích i jinde. Ohledy berte kromě druhých také sama na sebe a netrapte se.

Reklama