Beran
Máte pocit, že vás poslední dobou lidi neberou? Možná to je tím, že nerozdáváte úsměvy a není s vámi legrace, tak jako dříve. Všechno by se mělo změnit tento týden, kdy vám planeta Merkur dodá příval pozitivní energie. Budete jako vyměněná.

Býk
Máte tendenci být pořád sama za sebe a všechny od sebe odhánět. Jenže pokud chcete mít přátele, nebo dokonce partnera, budete muset v některých situacích vyměnit sobecké já za kompromis vyžadující my. Zpočátku to bude drhnout, ale brzy si zvyknete, nebojte.

Blíženci
To že se vám něco nepodaří na první dobrou neznamená, že to nemáte zkusit znovu. Učte se trochu trpělivosti a nevzdávejte věci předčasně. Určitě to bude na druhý pokus mnohem mnohem lepší. Hvězdy vám drží palce.

Rak
Máte pocit, že jste na roztrhání, ale přiznejme si, že za tím trochu může horší organizace času a roztřídění priorit. Všechno není potřeba udělat hned a občas na některé věci ani nemusí dojít a také se nic nestane. Tak se tolik nestresujte.

Lev
Máte ve svém okolí někoho, kdo vám trochu maže med kolem pusy. Nevěřte tedy všem, co se na vás mile culí a chválí vás do nebes. Vy ale velmi rychle dotyčnou či dotyčného odhalíte.

Panna
Událost, která se stane o víkendu, vám nabourá celý následující týden. Záleží ovšem jen na vás, jestli si z toho vezmete to pozitivní, nebo se budete utápět jen v tom negativním. Pamatujte, že i obyčejný úsměv dokáže mnohé urovnat a nic nestojí. 

Váhy
Měla byste si zpříjemnit týdnem nějakým srazem s kamarádkami a pořádně u kávy rozebrat, co je u vás nového. Když jsou konečně zase otevřené restaurace, určitě toho využijte. Dodá vám to skvělou pozitivní energii.

Štír
Budou vás svrbět prsty a vy budete mít nutkání si jít něco koupit. Tento týden byste ale moc utrácet neměla. Pořádně si rozmyslete, než si něco koupíte. Pak byste některých výdajů mohla litovat.

Střelec
Jestliže trpíte nespavostí, je to zřejmě tím, že vás Měsíc nenechá usnout. Posílá vám totiž tolik energie, že ji nestihnete za den vybít. Proto se zkuste co nejvíce unavit, třeba sportem přes den a čtením knihy večer. Hlavně žádné koukání do obrazovky.

Kozoroh
Tento týden se vám bude dařit vše, na co sáhnete. Budete se cítit skvěle, uvolněně, nebudete se zbytečně stresovat a díky tomu vám půjde práce od ruky, a také budete všem kolem rozdávat pozitivní energii.

Vodnář
Jestli to s vaším posledním vztahem zase nevyšlo, nesmutněte. Nyní by podle hvězd stejně nebyl ten pravý čas na navázání hlubokého a dlouhodobého vztahu. Vaše city jsou po tom posledním trochu otupělé a potřebují regeneraci. Buďte prostě chvíli sama.

Ryby
Vždycky vás všichni předbíhali a vy jste si to nechala líbit. Ať už šlo o frontu v jídelně nebo kariérní postup. Jenže teď přijde poslední kapka a vám dojde, že takhle to dál nejde. Zatoužíte dokázat víc a začnete toužit po tom, aby vás lidé konečně začali brát vážně.

Reklama