Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeSebevědomí vám nechybí, ale zároveň umíte uznat svoji chybu, což vám přidává na oblibě. Zejména v práci s tím nemáte problém, doma už je to horší, na tom zapracujte. I váš partner má svůj názor, který je potřeba brát v úvahu. Nemusíte hned každé jeho NE brát jako výzvu na souboj. Vás to možná baví, ale on je z toho unavený.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeAčkoli jaro milujete, často právě v květnu míváte méně sil, jako by vám po zimě prostě už nestačily. Pokud máte pár kilo navíc, jistě vás trápí, ale nemáte energii ani odvahu na to, abyste se pustila do hubnutí „natvrdo“. Zkuste to pomalu: odlehčete jídelníček, na procházce přidejte do kroku a neprodlužujte ráno pobyt v posteli donekonečna. Výsledky se dostaví!

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Jestliže máte nějaký zlozvyk, kterého se nemůžete zbavit, zkuste s ním zabojovat v následujících dnech. Budete mít pevnější vůli než obvykle a celkově budete vyhledávat stabilitu, což u vás rozhodně není tak časté... Využijte toho. Potřebujete-li započít s něčím, co má mít pevné kořeny, pusťte se s chutí do toho!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVaše slabost pro některé lidi ve vašem okolí vás omezuje, nebo dokonce poškozuje. Měla byste dobře zvážit, koho si pouštíte k tělu a ke komu máte důvěru. Ne všichni, kteří se tak tváří, jsou opravdoví přátelé. Ve vaší blízkosti se bohužel pohybuje osoba, a možná je jich i více, která vás soustavně zneužívá. Mějte oči otevřené!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZřejmě vás čeká pěkný životní kotrmelec, ale nemusíte se hned obávat, milé Lvice, změna vám obvykle nečiní větší potíže a dokážete se s ní rychle vyrovnat. Je dokonce možné, že za tuto změnu budete velmi ráda. Nelitujte toho, co končí, a s důvěrou hleďte do budoucna. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeKdo nic nedělá, nic nepokazí, říká se. To si v následujících dnech opakujte, milé Panny, a nebojte se pustit do nějakého toho menšího experimentu, který nemáte sice úplně promyšlený, ale na druhou stranu - právě proto vás bude bavit. :) Ukažte ostatním, že nejste žádný nudný patron, jak se někteří z nich domnívají. Budou zírat!

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVěnujte čas sama sobě, milé Váhy. Pokud už delší dobu odkládáte návštěvu kadeřníka nebo třeba manikérky, objednejte se teď hned! Potřebujete zažít ten pocit, že o vás někdo pečuje, to vám udělá dobře. Jaro je také ideální doba ke změnám vizáže. Co takhle zkusit jiný střih nebo barvu vlasů? Vám bude stejně slušet skoro všechno. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeRodinné sešlosti nejsou úplně vaším šálkem kávy, a to ani když jste středem pozornosti vy sama... jednou za čas je ale absolvujte a snažte se aspoň tvářit spokojeně. :) Váš obvyklý program vám neuteče, navíc se možná dozvíte překvapivé informace, které by se k vám jinak nedostaly. A vy jste přece ráda v obraze. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZatímco na ostatní padá jarní únava, vy máte energie na rozdávání. S o to větší razancí se vrháte do jedné aktivity za druhou, abyste všechno stihla, ale výsledek je spíše opačný - všude chodíte pozdě a pak zase odcházíte dřív, abyste mohla být někde jinde... Zastavte se, milé dámy, aspoň na chvíli, ať vám z tváře zmizí ten zběsilý výraz. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Pokud vás o víkendu čeká důležitá událost, dobře se na ni připravte a před odchodem z domu zkontrolujte, jestli máte s sebou všechno potřebné. Víme, že jste zodpovědná a tohle si hlídáte, ale v posledních dnech jste poněkud roztržitá, tak ať si nepokazíte reputaci. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNa své blízké kladete velmi vysoké nároky. Především se to týká vašeho partnera a dětí. Jim jen tak něco neprojde. O co přísnější jste na ně, o to benevolentnější jste ke svým přátelům a známým. Sama jistě cítíte, že byste tento přístup měla přehodnotit. A začít můžete klidně hned dnes. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNevnucujte nikomu váš životní styl, i když ho považujete za jediný vhodný. :) Důležité je, že vyhovuje vám. Co si myslí ostatní, nebo jak žijí, je přece jejich věc, a vy tu nejste od toho, abyste jim organizovala život. Jiná situace je, pokud vás někdo poprosí o radu. V tom případě klidně rozdávejte moudra. :)

 

Reklama