5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Zkuste už konečně překonat to zklamání, co vám způsobil někdo, o kom jste si myslela, že je přítel. Zbytečně vám to jen kazí náladu a vlastně i zdraví. Některé věci byste se měla naučit vypouštět a netrápit se nad nimi dlouhé týdny…

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Vše se bude u vás točit kolem peněz. Budete mít rychlé výdaje, ale i nečekané příjmy a peněženka se bude plnit i vyprazdňovat. Mnohem více než kdy jindy vás to potáhne do nákupních center a budete mít chuť utrácet za oblečení. Řiďte se rozumem. Ale nějakou radost byste si udělat měla.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Následujících několik dní se budete cítit ve společnosti jako ryba ve vodě. Budete hýřit bonmoty a dobrou náladou a budete vyhledávanou společnicí. I v pracovní oblasti vám to půjde od ruky a dotáhnete mnoho věcí, které už čekají dlouho na to, abyste jim věnovala svou pozornost.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Zkuste si alespoň na jeden den odpočinout od digitálních technologií. Nemusíte být pořád pro všechny na příjmu. Zvláště o víkendu je čas na odpočinek. Odstřihněte se na chvíli od přístupu k internetu a uvidíte, že si skvěle vyčistíte hlavu.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Je ten pravý čas se trochu socializovat. Pozvěte si nejlepší kamarádky a zorganizujte jim večerní posezení plné dobrot. Vzájemně si svěřte, co vás trápí. Sdílené trápení je totiž polovičním trápením. Navíc zjistíte, že obdobné problémy řeší i další lidé kolem vás. 

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Něco je v nepořádku. Intuice vám napovídá, že po chvílích klidu bude následovat ne moc příjemné období. Nemá cenu se tím dopředu trápit. Udělejte si šálek čaje, pusťte oblíbenou muziku a nechte věci plynout.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Ač v sobě dusíte vztek kvůli křivdě z blízkého okolí, zachovejte se jako dáma. Místo zbytečných povyků si pomyslete svoje, dále se situací nezabývejte. Myslete především na vlastní psychickou pohodu. Neustále rozčilování vám nikterak nepomůže.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Poslední dobou zanedbáváte komunikace v rodině. Zaměřujete se pouze na denní rutinu, ale jaké pocity tíží vaše milované, neřešíte. Určitě sama tušíte, že je to chyba. Vyčleňte si hodinku denně a věnujte se těm, na kterých vám záleží. Jen tak mohou vznikat pevné a kvalitní vztahy.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Ve vašem životě se budou dít velké věci. Můžete se těšit na zásadní zlom, který vše obrátí naruby. Možná změna zprvu nebude příjemná, ale časem zjistíte, že se jednalo o to nejlepší, co vás mohlo potkat.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Hvězdy vám dopřejí harmonii v mezilidských vztazích. Pokud nejste s někým momentálně zadobře, teď je ideální chvíle to urovnat. Dotyčný to velmi ocení. Přiznat někdy svoji chybu není projev slabosti, spíš naopak...

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Budete hýřit dobrou náladou a hlavně dobrými nápady, které ocení i ostatní. Nezůstaňte jen u nich, ale zrealizujte je. Budete mít šťastnou ruku a navíc se při tom i mnohé naučíte. Rozhodně to zkuste!

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Budoucí týden je ideální na změny. Jak v oblasti vztahů, ale i třeba jídelníčku. Intuice vás správně navede, tak ji vyslechněte a nechte se vést. Změna je totiž potřeba, váš organismus ji rozhodně přivítá a ocení.

Reklama