Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNebuďte tak urputná a uvolněte se trochu, vašeho partnera rozhodně potěší, když bude doma chvíli klid a vy ukážete své něžnější já. Nechte ostatní kolem sebe dýchat, a pokud bez toho neustálého organizování nemůžete žít, realizujte se v práci, tam vaši snahu jistě ocení váš nadřízený. Kolegové či podřízení už méně, ale ti vám, konec konců, výplatu neposílají. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNení na škodu se občas zasnít, milé Býčice, i když vy jste nohama doslova srostlá se zemí, povolte uzdu fantazii a udělejte něco, co od vás blízcí nečekají... nebuďte prostě tak předvídatelná a pusťte se klidně do změn, prospějí především vám, ale i vašemu okolí.

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Váš partner je na vás náležitě pyšný, to ale neznamená, že pro vás bude automaticky dělat první poslední, zvláště když vy sama se momentálně zrovna nepřetrhnete. :) Potěšte ho proto něčím, co mu udělá radost, v příštích dnech budete také potřebovat jeho podporu v rozhodnutí, které vás čeká. Dejte na něj a neriskujte přespříliš, lepší bude „hrát na jistotu“.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeI když vypadáte navenek stále skvěle, máte sklony se odbývat v tak základních věcech, jako je stravování a zdravý pohyb na vzduchu. Nedivte se proto, že na sebe nachlazení nenechá dlouho čekat, vaše imunita na tom totiž zdaleka tak dobře není... Nemusíte hned spěchat do lékárny, místo posezení v kavárně nad oblíbenou sladkostí si doma připravte šťávu z citrusů a nákupní centrum vyměňte za čerstvý vzduch v přírodě.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePro rodinu byste se rozkrájela, ale dejte si v následujících dnech dobrý pozor, abyste to se svojí laskavostí moc nepřeháněla... Své nejbližší opravdu milujete a ráda je hýčkáte, ale ne za cenu toho, že padáte večer vyčerpáním, aniž byste měla minutu sama pro sebe! Pozor, ať se vysílení neprojeví na vaší imunitě, čas si udělejte aspoň na horkou koupel a bylinkový čaj!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeDejte na rady vašich blízkých a nebuďte pořád tak strašně tvrdohlavá v záležitosti, ve které nemáte tolik zkušeností. Ráda jdete vlastní cestou, ale ne vždycky je metoda „pokus-omyl“ efektivní. Vás momentálně stojí spoustu sil, proto si dejte konečně říct a poslechněte ty, kteří dobře vědí, o čem mluví.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNedkládejte už déle odpověď na nabídku, která před časem přišla. Neustálým prodlužováním času na rozmyšlenou nic nevyřešíte a jen sama sebe vystavujete neustálé nejistotě. Ať už se rozhodnete tak či tak, hlavně ať máte konečně jasno vy i vaše okolí.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeUž delší dobu čekáte na důležitou informaci, která k vám pravděpodobně konečně doputuje... možná budete trochu zklamaná, čekala jste lepší zprávy, ale nezapomeňte, že všechno zlé je pro něco dobré. Važte si toho, co máte (není to málo), a nemějte příliš velké oči, nevyplácí se to.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePřemýšlíte-li nad změnou zaměstnání, zvažte dobře především vaši současnou situaci, abyste neprohloupila. Nenechte si ale radit od někoho, jehož život je úplně jiný než váš. Vy bez změny žít nemůžete, a pokud vás „tlačí bota“, není s vámi žádná legrace a nejste to prostě vy.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Nenechte se vlákat do osidel přitažlivé osoby opačného pohlaví, její úmysly snad nejsou úplně „nekalé“, rozhodně jí ale nejde o vás, nýbrž o vlastní prospěch. Zvažte tedy dobře, jestli vám to za to stojí. A pokud dojdete k závěru, že ano, neplačte potom, až zjistíte, že hvězdy měly zase jednou pravdu. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeDo cesty vám pravděpodobně přijde někdo, koho jste dlouho neviděla a koho uvidíte moc ráda. :) Možná hned zapadnete do nějakého příjemného podniku, ale pozor, ne že se zapovídáte tak, aby z toho doma byly problémy! Máte své povinnosti vůči rodině, a ty není dobré ignorovat. Partner by pochopení rozhodně neměl, teď vás potřebuje víc než jindy.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeV následujících dnech se zklidníte, v práci vás nečekají žádné velké výzvy, všechno jede v dobře zaběhnutých kolejích. Také doma zavládne harmonie, kterou ještě můžete podpořit naplánovaným programem, jenž potěší vás i vaše blízké. Vyjeďte do přírody, i když nebude zrovna ideální počasí, určitě vám pobyt na vzduchu udělá dobře na těle i na duši.

Reklama