5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
A zase je před vámi období, kdy byste měla myslet na svoje zdraví. Kdy naposled jste byla u zubaře? Nebo na preventivní prohlídce u praktického lékaře? Co znaménka? A oči? Zkuste to dohnat. Stačí vzít telefon a objednat se.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Máte pocit, že se vám teď moc nedaří a kazí se vše, co může. Možná za to ale mohou vaše příliš velké ambice a očekávání. Začněte nad tím trochu přemýšlet. Nebuďte tak urputná a raději se zklidněte a lehce zvolněte. Vše se pak vrátí do starých spokojených kolejí.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Zkuste si následující dny odpočinout. Nejvíc by vám prospěla procházka nebo menší výběh do lesa, nebo parku. Na zahrádce vám bude taky fajn. Jen se pořádně oblečte. Bacilů je teď všude kolem víc než dost.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Milí Raci, asi se v posledních dnech necítíte dobře, že? Po duši... Nesmutněte, brzy se karty obrátí a vaše nálada půjde nahoru. Možná to souvisí s podzimem, možná jen teď vstáváte levou nohou vpřed. Nikam se proto nehoňte, dopřejte si relax doma s čajem a knížkou a uvidíte, že brzy bude zase všechno fajn.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Škytáte? Asi na vás někdo myslí! Nezapomněli jste na někoho? Nebo není třeba ve vašem okolí nějaký nový objev, který by o vás měl zájem? Mějte oči na pozoru, zřejmě vás čekají skvělé setkání nebo seznámení. A kdoví, třeba to bude na pracovišti a možná už brzy!

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Panny, spěte, odpočívejte a relaxujte. Podzim je pro to jako stvořený přeci! Naplánujte si s partnerem nějaký romantický večer, zamluvte si soukromou saunu s vířivkou a dopřejte si večer jen a jen o vás. Single Panny by si pro změnu měly domluvit dámskou jízdu a zkrášlovací den.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Začněte býti více vděčná. Vše totiž berete jako samozřejmost, to správné není. Naučte se říkat lidem, že je máte ráda, užívat si chvilky, ve kterých se cítíte příjemně, zkrátka, začněte brát život z té pozitivní stránky a vnímat dary, které vám dává.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Ve své hlavě si často vykonstruováváte problém, který ale není. Přestaňte s tím. Jediná osoba, které tím ubližujete, jste hlavně vy. Mnohdy ale svým chováním dusíte i své okolí. Nechte věci plynout, až se objeví trable, tehdy je řešte, dříve ne.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Nepleťte se v následujících dnech do sporů, do kterých vám nic není. Možná v sobě pocit, že musíte zasáhnout, ale mohlo by se vám to šeredně vymstít. Ne nadarmo se říká mlčeti zlato: „Mluviti stříbro, mlčeti zlato.“ Držte se tím.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Pozor na přehnanou kritiku! Někdo by vaše soudy nemusel vydýchat a mohl by vám zadělat na velké problémy. Lidé umějí být zlý, tak važte slova, která proti těmto mstivým lidem použijete, vrátit by se vám to mohlo mnohonásobně víc a je v sázce i vaše kariéra.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Přátelé jsou tu od toho, abyste se jim mohli svěřit se všemi trápeními, které máte. Pokud se uzavřete do sebe a budete je stále jen odmítat, oni už se nevrátí a vás by to časem mohlo mrzet. Budujte vztahy s vašimi blízkými a nezapomínejte se jim ozvat, oni vás opravdu rádi uslyší a uvidí.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Snažte se v dalším týdnu vyhýbat pohybovým aktivitám, protože vám hrozí zranění. Nesnažte se teď přehnaně a rychle začínat s cvičením a odložte to na chvíli, kdy bude vaše tělo připraveno a nebude tak křehké jako nyní, na začátku podzimu.

Reklama