beran.jpgBeran
Tento týden je skvělý čas na zdokonalování. Nejen v práci. Makat můžete začít i na svém zevnějšku. Zajděte si ke kadeřnici, na nehty, kupte si nové oblečení, začněte cvičit. Bude to báječné, uvidíte.

byk.jpgBýk
Budete mít nutkání dělat vše naopak než ostatní. Bude těžší se s vámi na něčem domluvit. Má to ale i světlou stránku, vaše tvrdohlavost vás může posunout na pracovišti vpřed. Chce to jen přemýšlet, jestli jednáte z trucu nebo jste opravdu přesvědčeni, že váš nápad má smysl.

blizenci.jpgBlíženci
Tento týden je příhodný, abyste vyrazila do společnosti. Budete středem pozornosti a všechny oslníte. Budete se cítit fantasticky a navážete nové kontakty, které se mohou do budoucna hodit.

rak.jpgRak
Těšili jste se na převratné změny a všechno nejde tak, jak jste si vysnili. Nezoufejte, není třeba postupovat mílovými kroky, někdy jsou i malé krůčky důležité i přesto, že to tak teď nevnímáte. Nezastavte se.

lev.jpgLev
V práci se vám nebude tento týden dařit. Na konci se to ale zlepší. Raději se nepouštějte do složitých úkolů a s kolegy se moc nehandrkujte. Mohlo by se vám to vymstít. Naopak v osobním životě se vám bude dařit.

panna.jpgPanna
Nemáte vše pod kontrolou a lehce vás to znervózňuje. Domácnost, pracovní úkoly, rodinu... Ten tlak na sebe ale nasazujete vy a zcela zbytečně. Vezměte si příklad z jiných znamení, které jsou uvolněnější. Mít naklizeno není vše. Uvolněte se. Úklid a plnění povinností počká.

vaha.jpgVáhy
Na konci prázdnin vám zbývá ještě mnoho energie, klidně můžete ještě o víkendu zajet na sportovně laděný výlet. V práci buďte ve střehu a jednejte s chladnou hlavou, nenechte se rozpálit kritikou.

stir.jpgŠtír
Mělo by se vám dařit, planety jsou vám příznivě nakloněny, zvláště co se týče různých plánů a nápadů, kterými budete jen sršet. Jako magnet budete pro lidi, kteří vám nápady chtějí ukrást. Dávejte si na ně pozor!

strelec.jpgStřelec
Připravte se na týden snění a plánování, ke kterému se nevyhnutelně dostanete. Problémy, starosti, cíle a jejich řešení jsou však stále v nedohlednu. Nic si z toho nedělejte a nechte proudit vaši mysl. Určitě na něco brzy přijdete.

kozoroh.jpgKozoroh
Pořád máte tendenci někoho zachraňovat a někomu pomáhat. Stojí vás toho mnoho sil a výsledek je téměř nulový. Přijměte život takový, jaký je a nesnažte se ho pro ostatní měnit. Uleví se vám a z vašich beder spadne velká zátěž.

vodnar.jpgVodnář
Kdysi dávno jste měla sen, kterého jste se kvůli souhře okolností vzdala. Jenže teď znovu vyplave na povrch a vy už nebudete mít žádnou výmluvu, proč ho neuskutečnit. Dodejte si odvahy a jděte do toho, litovat nebudete.

ryby.jpgRyby
Budete se těšit, co vám přinese nový měsíc, ale nedělejte si plané naděje. O žádný výrazný posun k lepšímu totiž nepůjde. Skoro se zdá, že osud zkouší, co všechno vydržíte. Přečkejte ještě pár týdnů a uvidíte, že se situace zlepší.

Reklama