Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeJen velmi těžko vyjdete se svými příbuznými. Jako byste ztratili společnou řeč. Zejména napříč generacemi to bude skřípat, proto se obrňte velkou trpělivostí a nic nekomentujte, pokud to bude jen trochu možné. Ideální by bylo odložit velké rodinné sešlosti na jindy. Určitě to nějak vymyslíte. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBudete nejspíš hodně mimo domov. Ráda se vydáváte na cesty, ale abyste si je užila, musíte se na ně dobře připravit. Pokud jste v časové tísni a nestihnete si nachystat vše podle svých představ, je už od začátku všechno špatně... nenechte se proto nikým honit a program si řiďte sama podle svých potřeb.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeDoma zavládne pohoda a nikdo nebude chtít řešit nic nepříjemného. To vám vyhovuje, proto se tam budete zdržovat víc, než je obvyklé. :) Tyto dny přejí dohodám všeho druhu. Pokud se už dlouho s někým o něco přete, mohli byste to konečně vyřešit - k vaší spokojenosti.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeÚnava na konci týdne vás donutí přehodnotit program na víkend. Nemusíte litovat, léto ještě nekončí. Nedělejte nic „přes moc“, ohrozila byste své zdraví. Potřebujete se zklidnit a odpočinout si. Všechny starosti nechte v práci, však ony vám do pondělí neutečou.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVydáte-li se na cesty, čeká vás velké dobrodružství. Nevadí, vy se jen tak něčeho nezaleknete a vaše nové zážitky a zkušenosti budou ještě dlouho bavit vaše přátele a známé. :) Co je ale důležité - nepodceňujte přípravu! Sbalte se s rozmyslem (ne, patery šaty na víkend opravdu nepotřebujete!) a nezapomeňte na lékárničku!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNevyhnete se mezigeneračním konfliktům v rodině. Na spoustu věcí máte jiný názor než vaši rodiče nebo vaše děti, to je ale naprosto normální a nezboří se kvůli tomu svět. Výtky si neberte tolik k srdci. Dobře vám udělá spíše samota než společnost, která vás bude nutit hodně komunikovat, ale zase se toho i hodně dozvíte. :)

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNeplánovaná investice do domácnosti vám omezí váš prázdninový rozpočet. Naštěstí se umíte přizpůsobit a neděláte si hlavu z toho, že si místo pravého šampaňského budete muset koupit sekt. :) Umíte si užit života v jakékoli chvíli, což se vám teď bude hodit a ocení to všichni kolem vás.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeDíky nabitému programu zřejmě přijdete o setkání s osobou, kterou byste moc ráda viděla. Bude vás to mrzet a bude vám chybět... Hned si proto domluvte schůzku/setkání příští, protože váš diář bude plný i nadále. Vy prostě neposedíte, obzvlášť ne v létě, takže nic neponechávejte náhodě!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVaše mysl bude konečně klidnější a vy sama zpomalíte, což ocení všichni kolem vás. Najednou nebudete mít potřebu někam spěchat. Pěkně se do toho položte a tyto „líné“ dny si užijte. A nic si nevyčítejte, protože pro vás je to naprosto výjimečná situace. Brzy zase budete v kalupu.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVýznamné životní kroky si žádají promyšlenou taktiku, kterou vy ovšem nikdy nepodceňujete. Máte spíš opačný problém a často se stane, že se pro samé plány nedostanete k jejich realizaci, že vám takzvaně „skutek utek“. Zkuste se pro jednou trochu uvolnit a poslouchat spíše srdce než rozum. Vyplatí se vám to!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeV těchto dnech vás někdo donutí vystoupit z vaší komfortní zóny, což děláte jen velmi výjimečně a nerada. Nijak vás to ale neohrozí, spíše naopak. Objevíte nový úhel pohledu, který vám byl doposud skrytý, a získáte informace, které byste jinak neměla. Budou se hodit velmi záhy!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeBudete tak trochu lítat v oblacích a pro vaše okolí bude velmi těžké s vámi komunikovat. Se zasněným úsměvem na rtech odkýváte v podstatě cokoli, ale až přijde čas, zhrozíte se, co jste vlastně všechno naslibovala. Dávejte si na to pozor a diář nepouštějte z ruky!