5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Intriky a pomluvy. Taková atmosféra bude v příštím týdnu vládnout na vašem pracovišti. Nenechte se vyvést z míry a do ničeho se nezapojujte. Raději se držte stranou. Pokud se stanete součástí nekonečného kolotoče pomluv, záhy se vše obrátí proti vám.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Měla byste více času věnovat svým příbuzným. Pokud jste je delší dobu neviděla, překvapte je svou návštěvou. Uvidíte, že jim uděláte velkou radost. A sama ze sebe budete mít dobrý pocit. Nikdy není špatná doba na utužování rodinných vztahů.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Přijde vám, že ztrácíte kontrolu nad svým životem. Nic vám nevychází podle vašich představ a lidé, které jste považovala za přátele, se k vám otočili zády. Nebojte. Ještě týden to přetrpte a potom se vše zlepší.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Až vás příště někdo požádá o něco, do čeho se vám nebude chtít, prostě řekněte ne. Nemusíte se pro všechny stále obětovat. Máte právo i na vlastní život a ostatní si musí zvyknout, že za vámi nemohou chodit s každou maličkostí.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
První dny prázdnin nebudou úplně podle vašich představ, hrozí vám bolesti krku, přehřátí, únava, takže doporučujeme dostatek vody, ubrat s ledem a zmrzlinou a spíše vyhledávat stín. Jinak na vás čeká prima týden plný zážitků.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Tento týden bude přát svobodným. Vyrazte do společnosti a nebraňte se poznávání nových lidí. Možná konečně potkáte spřízněnou duši. Tento týden jsou vám hvězdy nakloněny. Tak to nepropásněte.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Neustále máte potřebu někoho poučovat a hledat chyby u ostatních. Možná by stálo se zamyslet nad tím, zda není problém hlavně někde u vás. A vy se pak jen snažíte odpoutat od toho, co je špatně u vás. Zkuste se zamyslet. Bude se vám pak lépe spát.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Míváte poslední dobou špatné sny? Možná vás v hloubi duše něco trápí, ale nechcete si to přiznat. Zkuste zapřemýšlet. Možná jde o nějaké staré křivdy, které vás sužují a nejsou dořešené.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Všechny hmyzáci budou po vás jak diví, tak pozor na štípance! Ať budete trávit víkend či dovolenou kdekoli, nezapomeňte přibalit repelent. V opačném případě byste mohli být pořádně naštvani. 

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Je důležité říct svůj názor, ale vyjadřovat se neustále ke všemu potřeba také není. Bude vás to tento týden k tomu svádět a dočista svrbět jazyk. Tak na to dávejte pozor. Ne každý má chuť slyšet pravdu, ať to myslíte dobře. 

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Hvězdy vám celý týden budou posílat do cesty samé milé a zajímavé lidi a vy budete mít důvod k úsměvu od ucha k uchu. Tak otevřete oči, ať je vidíte. 

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Nedělejte v tomto týdnu žádná ukvapená rozhodnutí, nepřineslo by vám to žádný užitek. Naopak byste byla z výsledku hodně mrzutá. Následující týden budete vynikat v práci a šéf to i ocení. Vaše snaha tedy nepřijde vniveč.

Reklama