Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeObklopte se pozitivními lidmi. Samozřejmě, ne vždy je to možné, o složení kolegů na vašem pracovišti asi těžko můžete rozhodovat, pokud tedy nejste šéfka, a ani v tom případě to vždy není jednoduché. Jak to tedy vyřešit? Nezapojujte se do žádných negativních debat a po pracovní době vyhledejte přátele, které máte ráda a kteří vás nabíjí. Doma (si) zakažte hádky a večer si pusťte nějakou oblíbenou komedii. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNebudete-li na sebe opatrná, zradí vás vaše tělesná schránka. Hrozí vám nachlazení či jiná nemoc způsobená vaším životním stylem. Hýčkejte se aspoň horkou koupelí a dobrým jídlem, u kterého by měla kvalita převyšovat kvantitu. Jak se říká, všeho s mírou, tím se v těchto dnech řiďte.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeZměníte-li na něco názor, zvlášť ve věcech, týkajících se i vašeho partnera, nemůžete počítat s tím, že on bude hned skákat nadšením a bude s vámi sdílet vaše nová stanoviska. Musíte mu hlavně vysvětlit, jak jste k nim přišla a proč najednou vidíte situaci jinak. Ani v tom případě ale nemůžete počítat s okamžitým úspěchem. Dejte lidem ve vašem okolí čas.

.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePokud nebudete opatrná, stanete se snadnou kořistí nějakého velmi schopného lamače ženských srdcí. Tak pozor na to a při jakémkoli podezření se poraďte s vaší dobrou či nejlepší kamarádkou. Jste v těchto dnech příliš důvěřivá a zranitelná. Každá mince má ale dvě strany. Svoji momentální senzitivitu uplatníte dobře v práci, kde bude mimořádně oceněna.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNestěžujte si kamarádkám, a pokud vás něco na vašem partnerovi štve, řešte to s ním. Jedině tak změníte situaci. I když nemáte v oblibě přímou konfrontaci, teď bude nejlepším řešením, a nemáte se čeho obávat, vše dopadne k vaší spokojenosti. Upřímnost se vám vyplatí dvojnásob, a to nejen doma. Jen počítejte s tím, že někteří lidé prostě pravdu řečenou do očí nesou velmi těžko.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNebuďte na svého partnera tak přísná. Neobviňujte ho z ničeho jen na základě pomluv nebo doměnek, pokud nemáte v ruce pádné důkazy... zaměřte se spíše na toho, kdo vám o něm napovídal ty nehezké věci. Proč se asi snaží vás dva „rozehnat“? Braňte si to hezké, co doma máte. Přede všemi.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeMáte sklon své blízké rozmazlovat. V případě partnera, který si to zaslouží, to není od věci, ale v případě vašich potomků byste se měla vážně zamyslet, jestli je skutečně potřeba, aby děti měly všechno, nač jen pomyslí. Potom se divíte, že nevíte, co si s nimi počít... nechcete z nich přece mít rozmazlené a náročné spratky! Změňte svůj přístup, a to hned!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeZřejmě zalitujete svého rozhodnutí z nedávné doby, ale měla byste přijmout fakt, že danou věc už nezměníte a nazpět se nevrátíte. Na druhou stranu jste o velkou zkušenost bohatší, a to se vám bude velmi brzy hodit. Příště už podobnou chybu neuděláte, protože jste chytrá a umíte se na rozdíl od některých lidí z vašeho okolí z vlastních omylů poučit.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNaučte se pracovat s tím, co máte. Co je to za radu, ptáte se? Hvězdy vám toho daly do vínku hodně, milé Střelkyně, vy ale dost často nestojíte nohama na zemi a realita všedních dnů vás ubíjí. Takový pocit momentálně máte, a přitom vám nic podstatného nechybí. Skutečně. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeV práci se vám bude nebývale dařit. Podaří se vám dokonce prosadit návrh, nad kterým už dlouho uvažujete, ale dlouho jste neměla odvahu se o něj podělit. Svěřit se ale musíte šéfovi, nikoli závistivé kolegyni, která by toho mohla zneužít. Na pozitivní vlně to pojede i u vás doma, užijte si to!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeBudete chtít hodně pracovat, ale brzdit vás budou okolnosti a také neochota ostatních, protože prodloužený víkend chce asi málokdo obětovat práci. S tím se smiřte a nechtějte po nikom, aby s vámi sdílel váš momentální pracovní záchvat... chce to klid, zajděte si do dobré restaurace, otevřete doma láhev kvalitního vína a navoďte si odpočinkovou atmosféru.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeTěm, na kterých vám záleží, vždy ráda a ochotně pomůžete. Musíte ale rozlišovat, nemůžete se roztrhat pro všechny a zvažte taky, zda ona osoba, která vás momentálně naléhavě žádá o pomoc, byla také někdy ochotná nabídnout pomocnou ruku vám. Nenechte se zneužívat.

 

Reklama