ber.gifBeran
Láskyplného přístupu se od lidí kolem sebe tento týden nedočkáte. Budete mít naopak pocit, že všem kolem vadíte. Nezoufejte, není to ve vás. Prostě jen máte štěstí, že narážíte na osoby, které nemají svůj den. V dalším týdnu to bude určitě lepší.

byk.gifBýk
Někdy máte pocit, že čím víc se snažíte něco dokázat, tím horší je výsledek. Někdy je zkrátka dobré nechat věci náhodě, neřešit, vypnout a počkat, jak se situace vyvrbí. Štěstěnu máte na své straně, takže se nemusíte bát.

bliz.gifBlíženci
Vyděsí vás, když zjistíte, že se až příliš podobáte vlastním rodičům. Jenže ono to nemusí být vždycky jen špatně. Naopak, pokud si od nich vezmete zodpovědnost a smysl pro spravedlnost, je to jen dobře. Ty horší vlastnosti můžete ještě vyladit.

rak.gifRak
Tento týden bude prostor pro vaši intuici. Budete nabitá empatií a pozorná k lidem kolem vás. Možná, že díky tomu navážete i nějaké nové vztahy. Budete totiž sršet přátelskostí a dobrou pozitivní náladou.

lev.gifLev
Budete mít pocit se nad ostatními povyšovat a neustále mluvit otom, co vše odkážete. Dejte si ale pozor, protože lidem kolem vás tím můžete lézt pěkně na nervy. Může se to obrátit proti vám. Každý si dokáže udělat obrázek sám. Možná máte nutkání něco dokázat jen sama sobě. Možná je důležité se zamyslet, proč.

panna.gifPanna
Po večerech se budete pořádně nudit, bude vás to nutit něco jíst a brouzdat po sociálních sítích sem tam, bezmyšlenkovitě. Měla byste si najít nějakou aktivitu. Co třeba nějaký pěkný seriál, cvičení, manuální práce či procházka? Anebo se sejděte s někým blízkým. Zajděte a kávu a hned přijdete na jiné myšlenky.

vaha.gifVáhy
Není třeba se pořád přizpůsobovat druhým. Jednou může být víkend i ve vaší režii a podle vás. Uvařte to, na co máte chuť, i když se třeba děti budou šklebit, jděte s rodinou na procházku nebo naopak do kina, co je vám bližší. Nebo je nechte doma a vyrazte úplně sama...

stir.gifŠtír
Ve vašich očích bude zažehnut plamínek žárlivosti a více než kdy jindy budete mít chuť partnerovi jen tak po očku zkontrolovat telefon. Odpusťte si to. Nedělá se to. Vám by se také nelíbilo, kdyby vám někdo koukal do mobilu. Naopak udělejte vše pro to, aby měl oči jen pro vás. 

strelec.gifStřelec
Táhne vás to objevovat nové obzory, ale právě teď není úplně šťastná doba. Zkuste svoji vášeň zmírnit alespoň koupí nějakého knižního průvodce nebo puštěním si cestopisu v televizi. Za pár měsíců se jistě situace uklidní a vy si to užijete naplno.

kozo.gifKozoroh
Dávejte si pozor na to, co si přejete. Některé tužby by se vám mohly stát osudnými. Někdy je tedy lepší svůj hněv vyjádřit jinak než třeba tím, že někomu budete přát neštěstí. Mohlo by vás to mrzet.

vod.gifVodnář
Karma není zdarma. Jestli tedy stále čekáte na to, až vás někdo vytáhne ze zimní deprese, zkuste nejprve udělat něco pro druhé. Stačí třeba začít přispívat na nějakou nadaci nebo pomoct bližnímu svému. Najednou můžete získat dobrou práci či hodného partnera.

ryby.gifRyby
Víte, že máte neomezené možnosti? Je to možná otázka, na kterou je jasná odpověď, ale jen vy sama jste strůjcem svého osudu. Pokud tedy nejste šťastná, změňte práci či partnera. Jedno je jisté. Nesmíte se bát dělat těžká rozhodnutí.

Reklama