Beran
Přiznejte se, že se vám to volno už trochu zajídá. Berani moc neumí sedět na zadku (pardon). Ideální čas vyrazit na brusle nebo na lyže. Pokud nejste takoví aktivní sportovci, rozhodně vám udělá dobře nějaký výšlap do okolí. Není na čase vyzkoušet ty hůlky, boty, sportovní oblečení…, co jste našla pod stromečkem?

Býk
Pokud se chystáte na sjezdovky či na běžky, radíme opatrně a nepřepálit start. Mohlo by se stát, že by to vaše tělo ten sportovní nápor nemuselo unést a neštěstí je na světě. Ale sportu se rozhodně nevyhýbejte. Prospěje vám, jen s rozumem.

Blíženci
Právě pro vaše znamení bude začínající rok znamenat i nové začátky. Neřešte už minulost a pusťte se směle do všech plánů, které máte. Hvězdy stojí rozhodně na vaší straně. A prvotními neúspěchy se nenechte odradit. Vše je přesně tak, jak má být.

Rak
Raci, po svátcích je nejvyšší čas pomaličku se zase vracet zpět do reality a uvědomit si, že sedět u pohádek a ujídat vánoční dobroty, nejde věčně. Užijte si konec roku na maximum a pak skočte do práce a nových výzev po hlavě. Rozhodně se vám to vyplatí!

Lev
Vánoce možná neproběhly přesně tak, jak jste si představovali, ale to vůbec nevadí. Blíží se nový rok a ten vám přinese mnoho změn, radosti, štěstí a celkové pohody. A tak „doklepejte“ tu osmnáctku do konce v té nejlepší náladě a připravte se na nový start!

Panna
Panny, pozor na bujarý konec roku. Víte, že „jak na Nový rok, tak po celý rok“, a tak ať ho nestrávíte s kocovinou. Pijte s rozumem, ale užívejte na maximum! A vašich letošních předsevzetí se držte zuby, nehty. A zkuste svým cílům dostát.

Váhy
Poslední týden roku 2018 bude ve znamení klidu a pohody. Což si budete plnými doušky užívat. Dejte si předsevzetí, že na psychické harmonii zapracujete i v následujícím roce. Nenechte si snadno vyvádět z míry, méně se stresujte, říkejte, co cítíte a myslete více sama na sebe. Zkrátka, naučte se být sobecká i vůči milované rodině.

Štír
Dočkáte se nemilého překvapení, které vám zkazí vstup do roku 2019. Možná zlomená noha, možná rozchod, kdo ví… Zkuste si ze všeho negativního, co se vám stane, poučit. Na všem špatném je něco dobrého, ač to tak zpočátku nepůsobí. Pokud si budete všímat více dobrého, budete mnohem šťastnější.

Střelec
Svobodné ženy by se v následujícím týdnu mohly seznámit s mužem, který by pro ně mohl být osudový. Pokud máte pozvání na silvestrovskou oslavu, neváhejte a jděte. Právě tam byste svého prince mohla potkat. A co čeká zadané dámy? Nic. Vše bude v zajetých kolejích. Možná je ideální čas vykročit ze stereotypu, co říkáte? Zapracujte na svém vztahu.

Kozoroh
Je nejvyšší čas ujasnit si své životní priority. Letošní rok byl náročný jak fyzicky, tak hlavně psychicky a vy byste si měli nastavit nová pravidla. V roce 2019 byste měli myslet hlavně na sebe a na to, co vás činí šťastné. Neustále rozdáváte svoji energii jiným a sami nemáte kde brát. Napište si list svých přání a zkuste se jich držet.

Vodnář
Předsevzetí jsou pro vás zbytečná, protože je dokážete držet maximálně týden, tak si žádné nedávejte. Jediné, co byste v novém roce měli změnit, je přístup k vašemu tělu. Nesportujete a začíná vás všechno bolet. Bude hůř, pokud nezměníte svůj životní styl. Zkuste zavést sportovní aktivitu alespoň dvakrát týdně.

Ryby
Už aby se tento rok uzavřel, a vy jste mohli otevřít novou kapitolu svého života. Udělali jste mnoho změn, a i když bylo mnoho z nich bolestivých, začátek roku vám jasně ukáže, že jste se rozhodli dobře. Pokračujte v tom, co jste v posledním měsíci roku 2018 začali a neodklánějte se od svých nových cílů ani o krok. Čekají vás samé úspěchy.

Reklama