Týdenní horoskop pro Berany: Rozdávejte dobrou náladu, když ji máte

horoscopeBerani se mohli přesvědčit o tom, že hvězdy mluví pravdu... nebyl to špatný týden, co říkáte? A máme pro vás další dobré zprávy, které se tentokrát týkají vašeho soukromí. Vyhrocené nebo nepříjemné situace se v příštích sedmi dnech rozhodně opakovat nebudou, naopak se vše ještě více zklidní a vy si užijete tu pravou pohodu. Doma čerpejte sílu do práce a hlavně ani v kanceláři neztrácejte dobrou náladu. Ostatní to ocení.


Týdenní horoskop pro Býky: Ukažte, že umíte být pokorní, vyplatí se to

horoscopeObčas není na škodu sklonit trochu hlavu, nikoli proto, abyste mohli někoho nabrat na rohy, ale proto, abyste dali najevo, že umíte být i pokorní. Jednou se vám to bohatě vyplatí. Ostatně, vám ani přehnané sebevědomí nikdy neslušelo a přebujelé ego není váš problém. Nepotřebujete si totiž nic dokazovat, všem je jasné, s kým mají tu čest. :)


Týdenní horoskop pro Blížence: Neslibujte nemožné...horoscope

První adventní neděle vás zastihne v plném pracovním nasazení. Máte toho hodně, ale pokud teď vydržíte, budete sklízet sladké plody, věřte hvězdám. :) Dejte si pozor jen na to, někomu neslíbili něco, co nemůžete splnit, dostali byste pěkně přes prsty. Pokud se chystáte do společnosti, vezměte s sebou svého partnera/partnerku, bude vaší nejlepší ozdobou. :)


Týdenní horoskop pro Raky: Buďte upřímní

horoscopeRaci, zbystřete, protože vás v následujících dnech budou doprovázet různá nedorozumění, a to jak doma, tak v pracovním prostředí. Zčásti je to způsobeno i tím, že se snažíte ze sebe dělat něco, čím ve skutečnosti nejste. Buďte sví a nehrajte si na drsňáky, sice to může přinést krátkodobý efekt, ale jednou, a nebude to trvat dlouho, vás to dožene...


Týdenní horoskop pro Lvy: Dejte si pozor na to, co chcete, mohli byste to dostat!

horoscopePokud už delší dobu po něčem (nebo někom :)) toužíte a jste skutečně přesvědčeni, že nic (nebo nikoho) jiného nechcete, nebudete mít letos lepší příležitost než je v příštích dnech, abyste skutečně zabojovali a získali vše pro sebe. Jestli ale máte jen sebemenší pochybnost, nechte to plavat. Ne nadarmo se říká, že si má člověk dávat pozor na to, co chce, protože by to mohl dostat. Zajímavé, že?


Týdenní horoskop pro Panny: Jste zaslouženě v klidu

horoscopeZatímco ostatní kolem vás už více či méně podléhají předvánočnímu šílenství, vy jste v klidu, mimo jiné hlavně proto, že máte už spoustu věcí připravených. Dobře jste udělaly, milé Panny, v klidu si dál postupujte svým tempem a nenechte se nikým a ničím vykolejit. Duševní pohoda je k nezaplacení a vyplatí se jí předzásobit na dny, kdy nebude tak dobře...


Týdenní horoskop pro Váhy: Kdo se směje naposled...

horoscopePokud se vám nahromadily úkoly ať už v práci, nebo doma, snažte se je v následujících dnech všechny splnit, protože času před Vánoci bude čím dál méně a vy přece nechcete přijít o možnost vychutnat si předvánoční a pak i sváteční atmosféru. Čistý stůl vám udělá největší radost, a pokud teď zaberete, budete se smát jako poslední. :)


Týdenní horoskop pro Štíry: Neřiďte se bezhlavě názory kdekoho

horoscopeNázory některých cizích lidí jsou pro vás bůhvíproč důležitější než názory vašich blízkých, a dokonce jste ochotni je stavět i nad vlastní zkušenost... to už je ale na pováženou, milí Štíři. V zásadních věcech byste se měli řídit vlastním rozumem a také tím, co je pro vás a pro vaši rodinu dobré, a ne tím, co vám kdo nakuká...


Týdenní horoskop pro Střelce: Moudřejší ustoupí

horoscopeZtráta iluzí je věc nepříjemná, přesto by neměla znamenat, že rezignujete na všechny hodnoty, které jste dosud vyznávali, milí Střelci. Smiřte se s tím, že některé věci prostě neovlivníte, a kromě toho, možná by nebylo na škodu se v maličkostech přizpůsobit situaci, protože malé ústupky jsou vždy lepší než velké problémy. Nebo snad ne?

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Zabývejte se spíše drobnostmi... ty tvoří celek

horoscopeProtože jste maximálně zodpovědní, blížící se konec roku vás rozechvívá. Chcete všechno zvládnout a hlavně dotáhnout do konce, ale ono ne všechno může jít podle předem daného plánu, milí Kozorozi. Nebuďte nervózní jak sáňky v létě a řešte konkrétní a jednotlivé věci spíše než abyste se rozčilovali, že „nic není tak, jak by mělo být“. Tím si neulevíte.


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Buďte tolerantní...

horoscopeCítíte advent v kostech a těšíte se už teď, jak si užijete vánoční svátky i volno, které s nimi přichází. Proto máte také více sil i chuti do práce a vnímáte velmi negativně, že ostatním se tolik optimismu jako vám nedostává. Buďte maximálně tolerantní, vašemu momentálnímu rozpoložení totiž napomáhají hvězdy, které ostatním tolik nepřejí. Ale znáte to, každý chvilku tahá pilku a i vám může dojít dech.


Týdenní horoskop pro Ryby: Zkuste manuální práci

horoscopeVaše naladění spolu s přicházejícím adventem začíná opět nabírat na jisté ponurosti. Nemáte k ní ale důvod, protože všechny změny, které se v posledních dnech udály, budou nakonec k lepšímu, i když si to odmítáte přiznat. Ke smutku nemáte opravdu žádný důvod, právě naopak. Zahajte přípravy na Vánoce a rozptylte se třeba pečením perníčků, které provoní váš domov.