ber.gifBeran
Přestaňte si hrát na něco co nejste, přetvářka vám vůbec nesluší. Vašemu okolí bude mnohem sympatičtější, když se budete chovat přirozeně. V příštím týdnu vám to někdo vpálí do obličeje a nebude to příjemné. Alespoň vás dotyčný donutí k zamyšlení.

byk.gifBýk
Kvůli neustálému koukání do mobilu přicházíte o skutečný život. Měla byste ho minimálně na víkend odložit a skutečně žít. Naplánujte si nějaký hezký výlet a využijte poslední hezké dny. Zlepší vám to náladu a utužíte vztahy s blízkými.

bliz.gifBlíženci
Někdo z rodiny se vám bude snažit promlouvat do duše. Většinou si do života nenecháte mluvit, ale tentokrát byste měla pozorně poslouchat. Dobře míněná rada vám může hodně pomoci a posunout vás v životě dál, takže mějte uši nastražené.

rak.gifRak
Ruční práce dokáže ulevit vaší bolavé dušičce víc než antidepresiva. Sedněte si po práci ke stolu a udělejte si radost výrobou nějaké hezké podzimní dekorace. Můžete zkusit například věnec. Bude vám potom dělat radost několik týdnů.

lev.gifLev
Během týdne pravděpodobně potkáte někoho známého, koho jste už dlouho neviděla. Toto setkání vám vykouzlí úsměv na tváři a přinese nový pohled na některé záležitosti, kterými jste se zabývala. Poklábosit se starým známým je fajn.

panna.gifPanna
Ráda byste si koupila nové boty na podzim, kabátek nebo podzimní šaty? Počkejte s tím až na další týden. Tento týden byste peněženku neměla moc zatěžovat. Není pro to příznivé období. Raději trochu šetřete.

vaha.gifVáhy
Pokud byste se tento týden měla nad něčím důležitým rozhodovat, dejte si pozor a hodně dobře to promyslete. Tento týden nebude zrovna nejlepší pro velká a důležitá rozhodnutí. Pokud to jde, nechcete si to až na další týden a dejte si na čas.

stir.gifŠtír
Zdá se vám, že jste poslední dobou smutná, budíte se ze spaní nebo nemůžete usnout? Tento týden by se vše mělo zlepšit. Uvidíte, jak se budete cítit. Nejdůležitější je, abyste nemyslela na nic špatného a snažila se přijít na jiné myšlenky. Zabavte se. Zkuste nový koníček nebo jděte na kafe s kamarádkou.

strelec.gifStřelec
Milý střelci, dávejte si pozor, kam míříte! S tímto týdnem přijde i čas, kdy se vám vrátí všechny vaše špatně posouzené rozhodnutí. Osud je nezvratný a pokud jste v minulosti někomu ublížili, právě v tento čas dostanete za vyučenou. Příště se rozhodujte s rozmyslem!

kozo.gifKozoroh
Pokud se vám zdá, že máte problémy v rodině, není to jen tak. Většina z nich totiž pramení od vás. Poslední dobou se necítíte dobře, a proto byste měla začít hledat chybu hlavně u sebe. Ponorka, kterou trpíte, se dá vyřešit třeba tím, že si trochu pospíte.

vod.gifVodnář
Hvězdy vás upozorňují, že práce není všechno! I když jste ten typ, který by si pro korunu nechal vrtat koleno, nemusíte si kromě své hlavní práce zajišťovat ještě brigádu. Nouzí určitě netrpíte, a jestliže máte peníze pro své ratolesti, ty se také smíří s tím, že nebudou mít drahý telefon.

ryby.gifRyby
Líbí se vám nějaký muž, ale máte pocit, že na něj nemáte? Takto nikdy nepřemýšlejte! Můžete se samozřejmě setkat s odmítnutím, ale tím svět přeci nekončí. Neberte si takové věci osobně, a pokud hoříte touhou setkat se s ním a on se zatím k ničemu nemá, tak ho zkuste na rande pozvat vy. V kartách máte štěstí!

Reklama