5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Budete mi zase sklony trochu víc utrácet a možná vás čeká i nepříjemný výdaj, se kterým jste úplně nepočítala. Tak se na to psychicky připravte. Ale vždy platí pořekadlo: když nejde o život, jde o … Tak si ho vezměte k srdci.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Klid bude následující týden tu tam a vás čeká nějaký rozruch. Zkrátka vše nepůjde úplně tak, jak si člověk naplánuje. Utěšovat vás ale může to, že se vám alespoň otevře úplně nová cesta, kterou byste za normálních okolností nešla.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Dávejte si pozor na své zdraví! I když se zdá, že vás v letním období jste odolnější a zvládnete sedět do noci na grilovačce i bez svetru, nenechte se oklamat. Mohlo by se vám to vymstít a ležet týden doma v horečkách by se vám nelíbilo. 

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Milí Raci, tento týden se můžete těšit na samé skvělé zážitky a zkušenosti. Léto je v plném proudu, tak si ho užívejte na maximum! Mějte oči otevřené, možná na vás čeká pracovní výzva. Nepřemýšlejte o tom a běžte do toho! Věřte, že vám otevře zcela nové obzory.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Kupte si něco na sebe nebo cokoliv, co vám udělá radost a vykouzlí vám úsměv na tváři. Chvíli zapomeňte na šetření a trochu si vyrazte z kopýtka. Čas od času spontánní nápady nejsou vůbec od věci!A pozor, nezapomínejte na kvalitní spánek, ať vás během léta neskolí angína nebo jiný moribundus.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Krize a špatné nálady se nikomu z nás bohužel nevyhýbají ani v létě. Obrňte se trpělivostí a do všech možných sporů jděte diplomaticky a bez zbytečného afektu. Práci se věnujte na maximum, ať se zbytečně nedostáváte do skluzu. Odměna na vás už čeká brzy.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Na dušičce nemáte klid. Tíží vás spousta nevyřčených slov, která vás vnitřně sužují. Cítíte se mizerně. Kontaktujte tedy svou nejlepší kamarádku a naplánujte si večer, kdy si navzájem řeknete vše, co vás trápí. Uvidíte, že z vás ta tíha rázem spadne a vám se uleví.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Následující týden pro vás nebude moc dobrý. Možná se vám pár věcí nepodaří, jak jste si přála, ale to není důvod ke smutku. Naopak, až opadne zklamání, budete silnější a odhodlanější. Musíte se jen odhodlat k dalšímu kroku a nenechat se tím zlomit.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Začněte soutěžit, protože štěstěna vám bude nakloněna. Opravdu se vám bude v tomto směru velmi dařit. Využijte tedy slibného postavení hvězd ku svému prospěchu.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Letní pohoda ne a ne začít. Snažíte se povolit uzdu a více si užívat volných večerů, ale nakonec vždy skončíte doma u televize. A víte co, asi je to potřeba a neměli byste to lámat přes koleno. Do toho, jak trávíte vaše volno, vám nemá nikdo co mluvit, takže přehlížejte poznámky ostatních o tom, že si léto vůbec neužíváte. Není to pravda, nebo vám snad něco chybí?

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Vezměte si v týdnu jeden den volna a překvapte rodinu, nebo partnera, kamarádku, maminku výletem. Potřebujete nasát léčivé síly lesa a není nic lepšího, než vyrazit v půlce týdne. Pobyt na čerstvém vzduchu prospěje vaší duši a hned se vám další den bude lépe vstávat do práce.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Toužíte se zamilovat a prožívat znovu ty začátky vztahu. Možná vám bude stačit si v dalším týdnu pouštět své nejoblíbenější romantické komedie a na chvíli se zamilujete do hlavních hrdinů. Pokud totiž máte pevný vztah, nějaké krátkodobé vzplanutí vám hvězdy nedoporučují a pro nezadané by v tomto období mohla přijít jen samá zklamání.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama