Týdenní horoskop pro Býky: Neberte ohled na druhé

horoscopeO vás se, milí Býci, sice říká, že jste rozumní a rozvážní, ale v příštích dnech by se z vás mohla někomu pěkně zatočit hlava! Naberete nezvykle rychlé tempo a uděláte několik rozhodnutí, která možná nebudou úplně promyšlená, zato budou srdcem více než rozumem, což se u vás tak často nevidí. Zvykněte si na nechápavé pohledy okolí, příštích sedm dní jich zaznamenáte opravdu hodně. Neberte na ně ohled!


Týdenní horoskop pro Berany: Nechte ostatní, ať vedou za vás

horoscopeBerani jedou tento týden ve zběsilém tempu, které ostatní znamení jen těžko stíhají. Uvědomte si, že ne všichni mají vaši sílu a vaše odhodlání, a co hůř, ne všichni musí vaši kuráž obdivovat! Chápeme, že vám to „nejde pod nozdry“ a jste zvyklí vést davy, ale zkuste si tentokrát i jinou roli než tu vůdčí. Aspoň si odpočinete a ostatní uvidí, že být v předstihu není jednoduché.


Týdenní horoskop pro Blížence: Nedělejte unáhlená rozhodnutí

horoscopeSituace doma se harmonizovala, a to je něco pro vás. Zřejmě jste uposlechli našich rad a projevili svým blízkým pozornost navíc. Určitě doslova pookřáli a zahrnuli vás obdivem a láskou. Tak si to nepokazte a snažte se dál. V práci přijde zajímavá nabídka, které budete jen stěží odolávat. Pokud je to možné, nechte si čas na rozmyšlenou a nedělejte unáhlená rozhodnutí, tentokrát by se to nemuselo vyplatit.


Týdenní horoskop pro Raky: Samo se nic nevyřeší

horoscopeMilí raci, sledujte dění okolo vás a nepodceňujte informace, které se tento týden dozvíte. Mohly by pro vás být hodně důležité a do budoucna by vám hlavně mohly pomoci dostat se tam, kam chcete. Pokud máte jakékoli problémy, které se táhnou už delší dobu, je nejvyšší čas začít je řešit. Obelháváte především sami sebe, když si říkáte, že se to nějak vyřeší samo. Nevyřeší!


Týdenní horoskop pro Lvy: Nenechte se zmást!

horoscopeNěkdo z vašich blízkých vám maže med kolem huby, milí lvi, a vy to bohužel nevidíte. Od toho jsou tu hvězdy, aby vás na to upozornily. :) Dejte na svůj zdravý rozum a nenechte se opít rohlíkem. Pokud se chystáte na prodloužený víkend, nebo dokonce na dovolenou, nezapomeňte před odjezdem zkontrolovat, jestli máte doklady, peníze a plavky v kufru.


Týdenní horoskop pro Váhy: Nepitvejte se v sobě!

horoscopeMilé váhy, působíte poslední dobou velmi unaveně, snad vám i někdo řekl, že jste jako bez života. Není to ale vnějšími okolnostmi, a vy to dobře víte. Máte zkrátka splín, a protože rády o všem dlouze uvažujete (od toho jste konečně Váhy), snažíte se přijít na kloub tomu, proč se necítíte dobře. Místo toho neustálého pitvání se ve svém vlastním nitru ale radši tak zvaně vyjděte ven, rozhlédněte se kolem sebe a možná zjistíte, že jste jenom dělaly z komára velblouda. :)


Týdenní horoskop pro Panny: Budete sršet energií!

horoscopePanny čeká hezké léto, a ony jakoby to cítí v kostech. Jste optimističtější a sluší vám to! Kéž byste si mohly trochu toho optimismu schovat i na dny, kdy se vám ho nedostává... V příštích dnech ale budete kolem sebe rozdávat úsměvy a bude radost být po vašem boku. Užijte si to, milé Panny!

 


Týdenní horoskop pro Štíry: Buďte milí a šetřete na dovolenou

horoscopeV příštích dnech vás čekají hezké rodinné chvilky, milí Štíři, tak je nepokazte svými věčnými uštěpačnými poznámkami nebo výtkami, ty si nechte na později. Buďte vděční za to, že máte kolem sebe spoustu milých lidí, není to rozhodně samozřejmost! Pokud se chystáte na dovolenou, myslete také na finanční plán a nerozhazujte tolik, nějaké ty úspory se budou hodit.


Týdenní horoskop pro Střelce: Nedrážděte kobru bosou nohou!

horoscopePatrně se chystáte na dovolenou nebo aspoň na víkend do přírody. Tentokrát si pořádně zkontrolujte všechny své věci, jestli jste na něco nezapomněli, milí Střelci, a nenuťte pořád vašeho partnera, aby byl on ten zodpovědnější. Rád by si taky na chvilku vydechnul. Dávejte si také pozor na žárlivé scény - jak už z vaší, tak z partnerovy strany. Neflirtujte před ním, bude to jako dráždit kobru bosou nohou!


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Našetřeno už máte, teď si trochu užijte

horoscopeV příštích dnech budete možná trochu sentimentální, což u vás není zvykem. Nestyďte se dát najevo své dojetí, budete druhým hned připadat o něco lidštější. Přestaňte také tolik škudlit, na dovolenou už jste našetřili dost a užijte si léto i doma. Kupte si zmrzlinu a poseďte někde v dobré restauraci.


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Nehrajte si s ohněm!

horoscopeJestli jste v posledních dnech rozjeli nějaký menší flirt, popřemýšlejte, co dál. Víte dobře, že nevinné laškování se může velmi rychle zvrhnout v něco, co nedokážete ovládat. Rozmyslete si proto, co nebo kdo je pro vás důležitější. Pokud není na obzoru žádný objekt vaší milostné touhy a setrváváte věrně už několik let u jednoho partnera, pak je nasnadě, že právě on je pro vás ten nejvhodnější. A pak byste si mohli odpustit i ty neustálé nejapné poznámky na jeho adresu, že?

 


Týdenní horoskop pro Ryby: Neduste sebe ani jiné!

horoscopeMilé ryby, zdá se, že jste se rozhodly doslova udusit svého partnera láskou a péčí - a také vlastními pochybnostmi. Zdá se vám, že je poslední dobou zamlklejší než vy? Nedivte se, moc životního prostoru mu nenecháváte! Přestaňte sebe i jeho mučit nejistotami a užívejte si každý den, kdy jste spolu, stejně jako chvíle, které máte každý jen sám pro sebe.

Reklama