Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV příštích dnech se snažte poctivě připravit na všechno, co vás čeká, a pokud možno nic neponechávejte náhodě a nespoléhejte na štěstí. Štěstí totiž, jak se říká, přeje hlavně připraveným. :) Nenechte se nikým donutit cokoli řešit narychlo, jak jste zvyklá, tentokrát byste pohořela.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeAčkoli to myslíte dobře, vašim blízkým, zejména partnerovi, se váš postoj bude jevit jako velmi tvrdohlavý a neústupný. Dejte si pozor, abyste si kvůli tomu, že budete trvat na svém, nezavřela nadobro dveře, které byste právě měla ráda otevřené... Zjemněte!

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Už zase sedíte jedním zadkem na několika židlích, a co je horší, nestaráte se o to, jak to vnímá váš partner. Napadlo vás, že mu asi není zrovna po chuti, když vás nevidí pomalu už ani u večeře, a co hůř, kolikrát ani v ložnici? A to si pište, že tam mu sakra chybíte. :) Přece byste mu nechtěla zavdat příčinu k tomu, aby si hledal náhradu...


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVše, do čeho se v těchto dnech pustíte, se vám bude dařit tak samozřejmě, že z toho budete sama překvapená. Jen musíte být přece jen trochu trpělivá, výsledky se nedostaví ihned. Nedejte na řeči okolí a nenechte se odradit do svých plánů.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeObčas máte chvilku, kdy propadnete chmurným myšlenkám. Vaši nejbližší to o vás vědí a rádi vás vyposlechnou, pokud se tedy budete chtít svěřit. Rozhodně se ale nezkoušejte vypovídat lidem, které sotva znáte, a to ani pokud ve vás budí důvěru. Barman z vašeho oblíbeného podniku má svých starostí dost.

 

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNeberte si na sebe víc práce, než zvládáte doposud, váš dojem, že byste mohla stihnout ještě víc, je mylný. Tedy... pokud nehodláte práci šidit, ale to není rozhodně váš styl. Neumíte nic dělat polovičatě a hlavně by vás to ani nebavilo.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVztahy se vyvíjejí a jejich dynamika je různá. Pokud vás trápí pocit stagnace, zkuste sama něco vymyslet a s partnerem podniknout, každé oživení se pozitivně projeví. Nemůžete ale všechno nechávat jen na něm. O víkendu zůstaňte doma a věnujte se opečovávání vašeho rodinného krbu. Přátelé počkají.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNesnášíte nudu, na druhou stranu ale potřebujete zázemí, které vám váš partner poskytuje, jinak byste s ním ani nebyla. Takže hoďte za hlavu momentální pochybnosti a neřešte „prkotiny“. Jestli se chcete zaměřit na detail, udělejte to v práci, tam padne vaše snaha na úrodnou půdu.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeObáváte-li se finančních potíží a vaše momentální situace není nejrůžovější, nenechte se tím otrávit, protože si určitě brzy přilepšíte. Lákavá nabídka přijde v příštích dnech, a vy byste ji neměla odmítnout. Nedejte průchod svým pochybnostem a jděte do toho po hlavě - jak to umíte jen vy. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Stará láska nerezaví, říká se, a vás to bude v příštích dnech zřejmě lákat, abyste si toto přísloví ověřila. Pokud jste si jistá, že do zakázaného dobrodružství nezabřednete až po uši, užijte si to. Jestli ale máte pochybnosti a recidiva vám hrozí, vemte nohy na ramena a zamkněte se doma na sto západů. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZapálená lýtka jsou na vás stále znát, jen si dejte opravdu pozor, aby to nezpozoroval váš partner. Květen je sice lásky čas a vy se do lákavých dobrodružství ráda pouštíte, jenomže byste měla brát ohledy i na druhé. Pokud jste ovšem s partnerem domluvená, že si nějaký ten románek či úlet navzájem odpustíte, pak se nemáte čeho bát. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeZáležitost, která vás delší dobu trápí, se v následujících dnech vyřeší překvapivě ve váš prospěch. Buďte vděčná za to, jak to dopadne, a nehledejte hned zase za vším nějakou „lumpárnu“. Nenechte se oslabit nedůvěrou v hezké zítřky.

Reklama