5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Ani na chvilku neposedíte a nejraději byste byla na deseti místech zároveň. Hvězdy se si vámi trochu pohrávají. Ale asi je vám jasné, že všechno stíhat nejde. Užívejte si přítomnosti a nemyslete, co všechno jste mohla zažít jinde. Trošičku pokory, vždyť se přeci máte moc prima.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
To, že máte vysoké nároky na sebe, asi tušíte a někdy je to dobře a posunuje vás to vpřed a jindy to způsobí stres a únavu. Tento týden ale zkuste polevit v nárocích na ostatní. Všichni nemají takovou vůli a odhodlání, ani vnitřní energii jako vy. Buďte zkrátka shovívavější.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Neřešte maličkosti a soustřeďte se jen na velké úkoly. Ony se často ty maličkosti vyřeší samy a navíc by vás mohly dostat v práci do nepříjemné situace. Takže nerozptylovat se, pořádně se soustředit na to podstatné a zbytek hodit za hlavu.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Tento týden se neobejdete bez svaté trpělivosti, nadhledu a sebeovládání. Vytočí vás totiž prakticky cokoliv. Projeví se vaše ne příliš trpělivá a klidná povaha, a tak pozor na všechny krizové situace, které se na vás pohrnou. Snažte se vždy raději třikrát nadechnout, než se do něčeho pustíte. Strategie pro tento týden: zenový klid.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Heslem tohoto týdne je pro vás pořádek a úklid na soukromém poli. A to nejen doslovně, ale i obrazně. Vygruntujte svůj domov, vykliďte skříně a darujte staré šaty a další věci, které už dávno nepotřebujete. Stejně tak projeďte své sociální sítě, promazejte své online přátele a možná bude stát za to trochu si i zorganizovat život.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pracujte sami na sobě. Ne proto, že se to od vás očekává, ale proto, že vy sami chcete. Sepište si seznam věcí, které byste chtěli změnit, v nichž se chcete zlepšit a které stojí za to se naučit. Už jen samotný seznam vás bude inspirovat k lepším a lepším výkonům! Kdo říká, že bychom v dospělém věku měli seknout s učením, že?

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Jste od přírody lenivější tvor, do cvičení se vám nechce. Nemusíte to hned lámat přes koleno, ale chtělo by to zahrnout do svého života více pohybu. Můžete začít příjemnými procházkami jarní přírodou, nebo krátkými sestavami v pohodlí domova. Zbavíte se tak neustále únavy a celkem se začnete cítit podstatně lépe. Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle zdravý duch.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Následující týden se budete cítit jako na emoční horské dráze. Rozhodně se tedy neplánujte žádné společenské akce a vyhýbejte se nejen lidem, ale i konfliktům. Nenechte se unést, zbytečně byste následně svých slov mohla litovat, protože všechny známe, co dokážeme, když námi mávají hormony.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Poslední dobou jste zahlcena problémy ostatních, které do sebe pohlcujete jako houba. Důležité je si uvědomit, že komu není radno, tomu není pomoci. Nemůžete spasit celý svět. Zbytečně se tak zahlcujete a necítíte se dobře. Myslíte v první řadě myslet sama na sebe. Nenechte se zničit ostatními.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Nečekaně se vám ozve někdo z vaší uzavřené minulosti, a vy budete stát před rozhodnutím, zda tohoto člověka pustit zpátky, nebo ne. Vybavte si všechny zážitky s touto osobou, a pokud převáží ty dobré, domluvte se na setkání. V opačném případě se pokuste slušně tuto osobu odmítnout tak, aby vám už do života znovu nevstoupila.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Není nad to, mít blízké přátele, kteří vám ve chvílích naprostého vyčerpání pomůžou vstát zase na nohy. Děje se toho kolem vás hodně a vy potřebujete, aby s vámi někdo trávil čas. Nestyďte si o pomoc říct a věřte, že vás ti opravdoví přátelé nezradí a budou vás objímat tak dlouho, dokud se vám neuleví.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Soustřeďte se chvíli jen na sebe. Objednejte se ke kadeřnici, na kosmetiku a třeba už i pedikúru. Investice do sebe sama se vám vyplatí, protože pokud jste nezadaná, věřte, že v květnu vás potká nečekané láskyplné setkání s mužem, který by mohl být ten pravý.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama