Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeBezhlavě prosazovat svůj názor není vždy ta nejlepší cesta, i když jste přesvědčena o tom, že pravdu máte jen a jen vy. Vyslechněte i ty druhé a přemýšlejte o jejich pohnutkách, nehleďte pořád na všechno a všechny kolem jenom svojí optikou! Hrozí vám, že tím všechny otrávíte a budou se vám vyhýbat. A to byste chtěla? Dejte si pozor, abyste od sebe svojí neústupností neodehnala i ty, které opravdu potřebujete.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNenechte se ovládnout strachem a pochybnostmi, to jsou špatní rádcové, kteří vás budou vhánět do situací, které se vám nebudou vůbec líbit. Kam se podělo vaše sebevědomí? Neřešte hlouposti a nepouštějte si v hlavě negativní filmy, vždyť přece víte sama, že tohle k ničemu nevede. Je jaro, čekají nás Velikonoce, zažeňte chmury klidně i u plotny, no a co, když je vám tam nejlépe? A pokud máte oblíbené jiné místo, honem tam utíkejte. Načerpejte zkrátka sílu a rovnováhu tam, kde je vám nejlépe. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nenechte se zatlačit za žádných okolností do kouta, tam není zrovna nejlepší místo pro vyjednávání, které vy tak dobře ovládáte. :) Věřte si - a také svým znalostem a schopnostem, a vystupujte sebevědomě, ale nikoli arogantně. Buďte si vědoma toho, že některé lidi můžete ještě v budoucnu potřebovat, tak si to u nich nadobro nerozházejte. Pokud máte pocit, že vaše pozice je pro vás nesnesitelná, vycouvejte a uvolněte místo, a to ve vší slušnosti. I to se vám vyplatí.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePřípadné konflikty v pracovním prostředí řešte s chladnou hlavou. Mějte na paměti, jaké jsou vaše kvality, a nenechte se zastrašit. To samozřejmě neznamená, že byste neměla brát v úvahu názory nadřízených, ale rozhodně se držte svých obvyklých postupů a toho, čemu rozumíte a co znáte. Nakonec všichni pochopí, že jste měla pravdu, a navíc ocení váš klidný přístup.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZkuste se oprostit od neustálého pozorování a rozebírání sebe sama a rozhlédnout se po okolí. Je dost dobře možné, že se v něm odehrálo několik důležitých změn, a vy jste bohužel jediná, kdo je nezaznamenal! To by vám mohlo v budoucnu uškodit. Pokud nechcete přijít o dobrou kamarádku nebo jiné přátele, projevte trochu zájmu a věnujte jim pozornost. Oni jsou s vámi také, když to vy potřebujete.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNepodceňujte důležité informace, které se k vám z různých zdrojů dostanou. Většinou máte dost času na to o věcech přemýšlet a udělat si svůj názor, tentokrát dejte spíš na svoji intiuci, a pokud je to nutné, rychle jednejte, protože za týden, za dva už by mohlo být pozdě. Nepropásněte příležitost, ať si nemusíte nic vyčítat.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeMáte-li dost energie a chuť ke změnám, tak jen hurá do toho! Prospějí vám a navíc vám zlepší náladu. Jestli jste si už koupila něco nového na sebe nebo zašla ke kadeřníkovi, zkuste pokračovat úpravami ve vaší domácnosti. Nadcházející Velikonoce tomu jen napomohou. Nemusíte se ale bezhlavě vrhat do jarního úklidu, na ten je vždycky času dost. Spíše se poohlédněte po nějakých pěkných dekoracích, nebo zkuste sama nějaké vytvořit. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNepřepínejte své síly. Je nám jasné, že náhlý nárůst teplot i slunečního svitu ve vás probouzí touhy rozeběhnout se a už se nezastavit. Myslete ale na to, že vaše tělo ještě není na takovou zátěž připravené. Nechte ho probouzet se pozvolna, bude vám vděčné. Pokud vás trápí pracovní problémy, zachovejte chladnou hlavu a vyčkávejte. Neřešte nic zbrkle a bez rozmyslu, to by se vám nevyplatilo.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZdravotní problémy, které vás trápí, souvisí s vaším duševním stavem a s tím, co děláte. Buď se příliš přepínáte, nebo si některé věci připouštíte více, než byste měla. A také je možné, že jste se poněkud přecenila a prostě nezvládáte udělat to, co jste si předsevzala nebo někomu naslibovala. Zatněte zuby, protože závazky se musí plnit, tak se o to zasaďte všemi silami. Zdraví ještě chvíli počká, na škodu ale nebude prevence a více odpočinku!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeJste v období, kdy budete přehodnocovat vaše vztahy. Ten, který je pro vás nejdražší, tedy ten s vaším partnerem, se zdá být v pořádku. Proto budete pátrat spíše v širším okolí a budete se snažit přijít některým věcem na kloub. V této činnosti vás hvězdy rozhodně podpoří. Zvlášť když nebudete vyhledávat konflikty, ale naopak se budete snažit na některých frontách o smír. Jen tak dál.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeAč to sama nerada přiznáváte, necháváte se velmi často ovlivnit názory lidí, kteří jsou vám sympatičtí či blízcí. Na tom by nebylo nic špatného, důležité ale je rozpoznat, zda jsou oni právě těmi nejpovolanějšími, kteří by vám měli radit. Rozumí opravdu problému, který potřebujete vyřešit? Mají s ním nějaké zkušenosti? Nenásledujte slepě nikoho jen proto, že ho máte ráda.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeRýsují se pro vás nové možnosti, ve kterých byste mohla zhodnotit a dobře uplatnit vaše vzdělání. Možná se věnujete něčemu jinému, než tomu, co jste vystudovala, ale teď přijde doba, kdy ráda zavzpomínáte na to, co jste se ve škole naučila. Nebojte se toho, máte na to!

Reklama