Beran
Konečně jste přestala vidět všechno jen černě a dokážete se na svět podívat i z té lepší stránky. Po noci totiž vždycky nakonec vyjde slunce a čas v temnotě bychom si neměly dobrovolně prodlužovat. Místo utápění v depresích vymyslíte, jak prospět svému okolí.

Býk
Ukáže se, kdo z vašich blízkých je skutečným přítelem a kdo si na to jen hrál. Krize pročistí váš okruh známých lépe než dezinfekční prostředek. Možná, že vás to nejdřív zamrzí, ale brzy zjistíte, že je to ku prospěchu věci.

Blíženci
Někdo ve vašem okolí bude potřebovat pomoc. Ne poučování a moralizovaní, ale lidský přístup plný pochopení. Někdy prostě stačí jen mlčet, obejmout a dát tak najevo, že jste tu pro druhého, ať se stane cokoli.

Rak
Jaro dokáže s psychikou pořádně zamávat. Ale spíše v tom dobrém slova smyslu. Sama na sobě začínáte cítit, že se blíží nové období vašeho života. Z tváře vám mizí smutný výraz a celé tělo vibruje od nadšení z nového začátku. Stačí se na změny zaměřit.

Lev
Vidíte často věci jinak, než ve skutečnosti jsou? Jestli jste u sebe zaznamenala, že o většině věcí přemýšlíte černěji než ostatní, možná byste se měla nad sebou zamyslet. Není to strachem z toho, že by se mohly špatné věci opakovat? S takovým přístupem však budete stále nešťastná.

Panna
Strach z neznámého je naprosto přirozený. Tento týden však budete muset podstoupit risk. Jestliže nepřijde žádný do půlky týdne, vyhledávejte ho samy. Radikální rozhodnutí by vám mělo v příštích měsících změnit celý život.

Váhy
Váš smysl pro humor se vám v této době bude jen hodit. Zkuste si na něj vzpomenout, když budete s dětičkami dělat domácí úkoly... Smích je lepší než křik. A je nám jasné, že to bude chtít hodně sebeovládání.

Štír
Dejte si pozor na přepracovanost. Nejspíše se budete cítit dost unavená. Chtělo by to trochu zvolnit, ať už chodíte do práce, šijete doma roušky nebo máte home office. Pokud vám to nejde, nebo máte pocit, že si to nemůžete dovolit, dopřejte si alespoň uklidňující bylinkové čaje a trochu se hýbejte. Zkuste ráno a večer na chvíli zařadit třeba jógu.

Střelec
Ve vašem osobním životě to jde poslední dobou z kopce. Možná je na čase si otevřeně promluvit s partnerem o vaší společné budoucnosti. Nebojte se toho. Pročistíte vzduch a bude líp.

Kozoroh
Už jste se nauklízela dost. Na další třídění a organizování bude ještě času dost. Teď je na řadě odpočinek. Nohy nahoru, knihu do ruky, pusťte si film, nebo oprášte staré desky či CD. Přesně to je teď to pravé pro vás.

Vodnář
Nevzdávejte se. Snažte se udržet si energii a pozitivní myšlení, ať už jde o cokoliv. Vyhýbejte se případným konfliktům, ty vám teď rozhodně k ničemu nepomohou. Stůjte si za svým. Máte dost zkušeností i zdravé sebevědomí.

Ryby
Máte dar přinášet do své rodiny harmonii a právě nyní je ji velmi potřeba. Je nám jasné, že i pro vás je toto období vypjaté, ale udržte si svoji toleranci a rozvážnost. Vaše okolí to ocení a vrátí vám to.

Reklama