Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePokud jste v posledních dnech neměli příležitost k odpočinku, podepíše se to na vaší celkové kondici. Věnujte víkend relaxu a snažte se jak o fyzickou, tak o psychickou činnost. Jestliže jste po dovolené na horách nebo někde v exotice, máte velmi dobře našlápnuto a je ten správný čas vrhnout se do projektů, které jste dlouho odkládali.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeJste velmi zodpovědní a disciplinovaní, ale občas se prostě stane, že uděláte chybu. Dělat mrtvého brouka ale nebude nejlepším řešením, milí Býci. Naopak, všechny okouzlí, pokud se ke své chybě přiznáte nebo se omluvíte tam, kde jste ublížili… Uvidíte, že neztratíte na ceně, právě naopak!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Máte pocit, že vás nemůže nic ohrozit. Prožíváte, zejména v soukromí, šťastné období, což vám dodává síly i v profesním životě. A to je dobře, protože jste už delší dobu přešlapovali na jednom místě, a ne a ne se rozběhnout. Takže hurá do toho, máte na to! Zbrzdit váš úspěch by mohly pouze vaše vlastní pochybnosti. Nepřipouštějte si je.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNemračte se na druhé jen proto, že jim štěstí přeje více než vám. Víte přece dobře, že „každý chvilku tahá pilku“, proto buďte přející a uvidíte, že i na vás si brzy usedne nějaká ta „muška zlatá“. :) Nepůjde to ovšem bez vaší vlastní snahy, bez vašeho přičinění. Nepodléhejte lenosti a „jarní únavě“, to jsou jen výmluvy pro neschopné!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeV předchozích dnech vám možná nebylo příliš do zpěvu, což způsobila do jisté míry i vaše momentální finanční situace. Pokud není nejrůžovější, sedněte si, vezměte si do ruky tužku a papír a spočítejte vaše výdaje. Že jsou větší než příjmy? Pak se nemůžete divit, že jste v mínusu! Řešení je nasnadě. Přestaňte si vyhazovat z kopýtka a uskromněte se trochu ve vašich zálibách – bez těch přežijete, ale bez jídla a vody těžko. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNa rozdíl od jiných znamení, vy máte všechno velmi dobře spočítáno, proto vám nehrozí, že byste se dostaly do finančních problémů, milé Panny. Ani nečekané a větší výdaje, které možná v příštích dnech budete mít, vás rozhodně nepoloží na lopatky. Proto buďte v klidu a nepanikařte, někdy se to prostě tak sejde, že se odkutálí nějaká ta korunka navíc. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNechápete, co tím ostatní myslí, když neustále mluví o přicházejícím jaru. Pro mnohé ze zrozenců Vah vládne stále hluboká zima a nechce se vám vystrkovat nos z vyhřátého domova. Dobře děláte, vždyť se přece říká: Březen, za kamna vlezem. :) Ani tam se totiž nudit nemusíte. Pro lepší náladu si pusťte muziku, kterou máte rády, milé Váhy, a nebude vám ke spokojenosti scházet vůbec nic.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeZatímco ostatní mají ještě hlubokou zimu, vás už jaro šimrá na nose i na srdci (a možná i jinde :)). Není divu, vaše sexuální energie je opravdu velmi silná a s jarem prostě přichází to vaše období! Jen se prosím neunáhlete, meze jsou ještě studené a nějaký pátek takové zůstanou… pokud máte vyhlédnutou nějakou pěknou samičku (či samečka), zkuste spíš saunu nebo útulnou chatičku s krbem. Úspěch zaručen!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeKroťte svoje vášně, milí Střelci, i když vás jaro popohání, to dobře víme. :) Zejména váš partner by mohl mít pocit, že je pouhopouhou koulí na vaší noze, a to byste přece nechtěli! Zapojte ho do vašich plánů a aktivit, ale myslete na to, že pravděpodobně nemá tolik energie. Nechcete ho přece utahat k smrti, ale naopak příjemně naladit… kdo by se pak o vás postaral?


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeZdá se, že vás pálí dobré bydlo, milí Kozorozi. Jak jinak si vysvětlit, že se otáčíte za každou sukní a domácí krb vám najednou není dost dobrý? Nebo že by to bylo tím jarem ve vzduchu? Budiž, i to je možné, nicméně nezapomeňte, že lidé ve vašem okolí vás znají jako spolehlivého a seriózního člověka, tak se snažte aspoň trochu „zachovat dekórum“. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePůsobíte na své okolí poněkud chaoticky. Ne že by na to nebylo zvyklé, ale vy jako byste ztratili jistotu i tam, kde jste předtím nikdy neváhali. Možná je to tím, že opravdu nemáte pevnou půdu pod nohama... jste to ale hlavně vy, kdo rád porušuje, nebo dokonce ničí řád... pak se nedivte, že se najednou nemáte o co opřít! Kdepak, některé věci je prostě dobré zachovat, zvláště pak ty, co fungují. Proč se pořád domníváte, že nové bude lepší než staré?


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePocity osamělosti rychle zažeňte a naplánujte si na víkend takový program, abyste neměly čas na černé myšlenky, milé Ryby. Ve společnosti vaší rodiny nebo vašich přátel, zkrátka těch, které máte rády, vám bude nejlépe, u nich nabudete ztracenou sebedůvěru i jistotu. Nevrhejte se bezhlavě do seznamování s novými lidmi nebo do nových projektů, nejste momentálně tak silné v kramflecích, abyste dokázaly odhadnout rizika.

Reklama