ber.gifBeran
Přestaňte přemýšlet o tom, co byste všechno mohla mít, kdyby k vám okolnosti byly přívětivější. Buďte vděčná za to co máte, protože může být i o dost hůř. Když budete pořád někomu závidět, nikdy nebudete šťastná.

byk.gifBýk
Pořád se za něčím honíte a vaše duše nemá chvilku klidu. Jste jako na trní a hlavou vám neustále víří myšlenky, co všechno byste měla ještě stihnou, udělat nebo vylepšit. Dejte si pohov, vaši přehnanou aktivitu stejně nikdo neocení. Měla byste zvolnit, jinak z toho onemocníte.

bliz.gifBlíženci
Máte před sebou rozhodnutí, komu z rodiny dát přednost. Zjistila jste, že všichni dohromady prostě nevyjdete, a tak přemýšlíte nad tím, na čí stranu se přikloníte Nebojte dilema se vyřeší samo, člen vaší rodiny totiž udělá věc, kterou mu nebudete moci zapomenout.

rak.gifRak
Je ten pravý čas na to, abyste se konečně usadila. Volnomyšlenkářského života už bylo dost, přespávání u přátel a vztahů na jednu noc také. Můžete se těšit, že si vás konečně někdo získá natolik, že s ním budete chtít strávit zbytek života.

lev.gifLev
Hvězdy vám jsou nakloněny v oblasti cestování. Letos jste tomu moc nedala, co takhle s příchodem nového roku naplánovat hned nějaký výlet. A třeba rovnou na Silvestra.

panna.gifPanna
Silvestrovský večer vám možná přinese nějaké to překvapení. Jinak vás čeká poměrně poklidný týden, taková ta klasika na konci roku, jak jste zvyklá. V novém roce si ale dejte pozor na zdraví. Teple se oblékejte.

vaha.gifVáhy
Tento týden bude dobrý, ale nedostanete to jen tak. Připravte se na náhodná setkání se zajímavými lidmi. Někteří z vás vám mohou pomoci v důležitých rozhodnutích, která aktuálně řešíte.

stir.gifŠtír
Nebuďte příliš zbrklá. Ne vše je takové, jak se vám může jevit. Hodně přemýšlejte, než uděláte další krok. Ať už jde o lásku nebo rodinné vztahy. Mohlo by se vám to nakonec vymstít. Dejte si také pozor, co vypustíte z úst.

strelec.gifStřelec
Vaše vztahy se rozvíří především v průběhu ledna, kdy budete mít neodolatelné charisma. Budete obletované, což vašemu egu udělá velkou radost. Pozor si však dejte na to, abyste neodolaly případným pokušením. Nevěra by mohla mít ve vašem jinak fungujícím vztahu fatální následky.

kozo.gifKozoroh
Tento týden je ideální k tomu, abyste se vrhly do dlouho odkládaných povinností. Ničeho se nebojte, budete natolik silné, že si se vším hravě poradíte! Pamatujte si, že byste to s pracovními povinnostmi neměly přehánět, jinak se mohou projevit zdravotní následky.

vod.gifVodnář
Zkuste méně přemýšlet, ale víc spoléhat na hlas vaší intuice. Snažte se pochopit, co se odehrává uvnitř lidí kolem vás. Budete tak i schopní vycítit případná nebezpečí, která vás mohou v průběhu dalších měsíců potkat.

ryby.gifRyby
Hvězdy varují před leností a pohodlností. Můžete velice snadno usnout na vavřínech, a právě to se může stát zdrojem vašich pracovních zádrhelů. Uvědomte si, že pokud chcete něčeho dosáhnout, musíte pro to také něco udělat!

Reklama