Beran
Přijde nečekané překvapení, pravděpodobně v zaměstnání. Buďte odhodlaná a stůjte si za svým. Vyplatí se to. A pak už si jen najděte čas na oddych, ať naberete novou sílu.

Býk
V následujících dnech se vás zmocní napětí a únava. Nepodceňte to. Mohly by přijít i další komplikace. Buďte na sebe opatrná a dopřejte si pohodu a relax. Zbytečně se nepřepínejte. Pokud budete mít pocit, že byste mohla strávit celý den v posteli, klidně to udělejte. Vaše tělo potřebuje odpočinek.

Blíženci
Měla byste si vážit toho, co pro vás dělají druzí a nebrat vše jako samozřejmost. Dejte jim najevo svou vděčnost. Zlepšíte tak vztahy se svými blízkými i na pracovišti a ostatní vás budou mít zase o něco raději.

Rak
Není to lehké období a vám dochází energie, jako ostatně nám všem, ale u vás se ztrácí i emoce. Jedete jak robot. Objevte v sobě něhu a laskavost a věnujte ji těm, které máte na světě nejraději. Velmi je to potěší.

Lev
Padáte pod náporem stresu, a to má vliv i na vaši imunitu. Teď není ideální chvíle si ji dobrovolně oslabovat, co si budeme namlouvat. Nemáte šanci vyřešit všechny úkoly naráz. Rozhodně si priority a jděte na to postupně.

Panna
Nenechávejte věci na poslední chvíli a už se rozhoupejte k akci. Vánoce jsou za dveřmi a vy otálíte, a to vám není vůbec podobné. Vaše pečlivost a organizace věcí je přitom pověstná. Na nic nečekejte.

Váhy
Důvěra je slovo, které se často podceňuje. Pokud nebudete věřit sama sobě, nemůžete důvěřovat ani ostatním. Chorobná podezíravost vám může zničit kariéru, přátelství i vztah. Proto přestaňte panikařit a zkuste se zamyslet, odkud nedůvěřivost pramení.

Štír
Láska hory přenáší. Vy ale už ze svého partnera poslední dobou poněkud šílíte. Místo toho, abyste bublala jako horká polévka pod poklicí, zkuste si s partnerem v klidu sednout a promluvit si o věcech, které vás trápí.

Střelec
Je možné, že se poslední dobou cítíte poněkud nesvá. Nic vás nebaví, a i když se snažíte donutit se do čtení rozečtené knihy, raději si jdete lehnout. Dávejte si na tento nihilistický stav pozor, může skončit až úzkostmi nebo depresemi.

Kozoroh
Váš věčný negativismu už leze okolí na nervy. Kritizovat si můžete dovolit až v případě, kdy přijdete s vlastním řešením. Jinak si všechny akorát poštvete proti sobě a nebudete oblíbená ani doma, ani v práci.

Vodnář
S partnerem dojdete ke zjištění, že vám dělá problém dohodnout se na některých základních věcech. Do hlavy se vám dostanou pochybnosti, jestli má takový vztah cenu. Nevymýšlejte důvody, proč ne a raději zapracujte na vzájemné komunikaci. 

Ryby
Nemyslete si, že s postupným uvolňováním opatření můžete všechno hodit za hlavu a chovat se jako před pandemií. Obezřetnost je stále na místě, zvlášť pokud jste nemoc ještě neprodělala. Nezahazujte dezinfekce ani roušky a buďte pořád svědomitá.

Reklama