Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeRáda zkoušíte své limity a ráda posouváte hranice toho, co ještě dokážete. Nic z toho ale nepokoušejte v příštích dnech. Zaměřte se duchovno, na svůj vnitřní svět, buďte více sama se sebou, pokud je to jen trochu možné, a přemýšlejte o tom, kam byste v příštích letech chtěla směřovat. Je vhodný čas i k rekapitulaci nebo přehodnocení situace.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNaplánujte si lépe svůj volný čas. Ano, moc ho nemáte, přesto by se nějaký našel... Poslední dobou si to ale nějak nedokážete zorganizovat a vinu házíte na kdekoho. Takhle by to nešlo. Jste dospělá a jste svojí vlastní paní. Tak kde je chyba? Že nedokážete říct nikomu ne? Tak na tom už konečně zapracujte!

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeV příštích dnech můžete být úspěšná v boji se svými závislostmi, ať už jsou jakéhokoli druhu. :) Zvažte zejména zdravotní rizika, pokud kouříte nebo máte nadváhu, a nebojte se využít pomoci odborníků. V dnešní době to přece není nic, za co byste se měla stydět, ba naopak.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeTrápí vás pochybnosti, jestli práce, kterou vykonáváte má smysl. Poslední dobou ho totiž nějak nemůžete najít, což ve vás vzbuzuje negativní myšlenky a nechuť. Vezměte si papír a tužku a sepište si pro a proti. Možná budete překvapená, že zápory budou vyváženy mnoha klady, jen jste na ně prostě pozapomněla...


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePatrně se setkáte s kritikou, kterou nebudete čekat, a nebudete na ni tudíž ani připravená. Snažte se nereagovat příliš podrážděně, zvláště pokud je ona osoba, která vám něco vytkne, vaším nadřízeným. Zachovejte klid a doma popřemýšlejte, jestli na kritice přece jen není něco pravdy. :) Určitě přijdete na to, jak vše napravit.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNavenek působíte stále klidně a vyrovnaně, ale ve vás to vře. Najednou jako by se vaše plány sesypaly jako domeček z karet, a to vás naplňuje vztekem i lítostí. Nedovolte, aby „vybublaly“ na povrch, zkuste se s nimi poprat ve svém nitru. Uvidíte, že když vydržíte, nakonec to nebude tak horké a vás by mrzelo, že jste nedokázala zachovat důstojnou tvář.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZavděčit se někomu, kdo je věčně nespokojený, to je opravdu nadlidský úkol, se kterým se ale musíte v příštích dnech poprat. Ať už se jedná o vašeho partnera nebo nadřízeného, zdá se, že po vás bude chtít doslova nemožné, a patrně se dokonce škodolibě těší, že bude sledovat, jak pohoříte. Chyba lávky, milé Váhy! Vy se nezalekněte ničeho a klidně se pusťte do čehokoli, protože hvězdy vám přejí a vám se podaří i to nemožné!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeŠtíra čeká týden plný setkání. Ne všichni to s ním však budou myslet dobře. Štír je upřímné znamení, ale měl by si uvědomit, že tato vlastnost je některým cizí. Štír velmi rád cestuje. Tento rok ho čeká ještě jedna velká cesta, na kterou by se měl pomalu chystat právě v tomto týdnu.

 

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeHoďte se do klidu! Že nemáte v diáři plán na každý večer a možná dokonce budete doma i o víkendu? Ó, ta hrůza. :) Kdepak, tentokrát za to buďte vděčná a nevymýšlejte žádné akce narychlo. Odpočiňte si, udělejte si pořádek v knihovně nebo v šatníku, projděte důležité dokumenty, zkrátka konejte „utřiďující“ činnosti, které vás dostanou do kýžené pohody.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeV příštích dnech se držte osvědčeného a prověřeného: Dvakrát měř, jednou řež. Rozhodně se nenechte natlačit do rychlého rozhodnutí, ani když budete mít pocit, že máte úplně jasno. O víkendu se věnujte dětem, v týdnu si vás doma moc neužijí. Sice jim dáváte dobrý příklad svojí pracovitostí, ale důležitější je společně strávený čas.

 

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeV práci budete pod nátlakem, což opravdu nesnášíte, ale s trochou důvtipu se ze všeho s úspěchem „vykecáte“ a všichni se nakonec shodnou, že u vás chybu hledat nebudou. :) Na víkend naplánujte program pro celou rodinu i s dětmi, čím dobrodružnější, tím lepší. Bude to bavit vás i vašeho partnera.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeRáda byste se pracovně více prosadila, ale to se vám rozhodně nepodaří, pokud se budete držet přísloví: Sedávej panenko v koutě... Buďte v těchto dnech aktivní a zkuste se i trochu přemoct a nestydět se. Štěstí přeje odvážným, vy na to máte!

 

Reklama